Jump to content
Dogomania

Pucus z odgryzionym ogonkiem.Wyciagniety z depresji. Już szczęśliwy za TM ;( Żegnaj.


Wala2006

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaglądam, zapisuję, obiecuję przeczytać wątek i zobaczę jak mogę pomóc. Ogłaszać na razie nie ma sensu, bo na początek trzeba go wyciągnąć ze schronu. Macie jakieś miejsce upatrzone? Podstawa to kasa, kasa, kasa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plina'][B]Zaglądam, zapisuję, obiecuję przeczytać wątek i zobaczę jak mogę pomóc. Ogłaszać na razie nie ma sensu, bo na początek trzeba go wyciągnąć ze schronu. Macie jakieś miejsce upatrzone? Podstawa to kasa, kasa, kasa[/B]...[/QUOTE]
Witaj, witaj dobry nocny duszku.Święte słowa- miejsce upatrzone , kasa, kasa...

Link to comment
Share on other sites

A gdzie Pucek miałby trafic? Warunki kojcowe czy dom? Wg mnie w grę wchodzi tylko dom, przeniesienie go do kojca hotelowego mijało się z celem. Pucek potrzebuje stałego, albo przynajmniej częstego kontaktu z człowiekiem. Na pierwszej stronie nie ma rozliczeń, czy to znaczy, że nie ma żadnej kasy?? Mogę pomóc bazarkiem, jak zakończę teraźniejszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plina']A gdzie Pucek miałby trafic? Warunki kojcowe czy dom? Wg mnie w grę wchodzi tylko dom, przeniesienie go do kojca hotelowego mijało się z celem. Pucek potrzebuje stałego, albo przynajmniej częstego kontaktu z człowiekiem. Na pierwszej stronie nie ma rozliczeń, czy to znaczy, że nie ma żadnej kasy?? Mogę pomóc bazarkiem, jak zakończę teraźniejszy.[/QUOTE]

super by byo, tak psiak jest bez grosza ;/ i wchodzi w gre tylko domowy tymczas. Podobno yumanji czy ktos taki ma wolne miejsce.. moze ktos napisac do niej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']super by byo, tak psiak jest bez grosza ;/ i wchodzi w gre tylko domowy tymczas. Podobno yumanji czy ktos taki ma wolne miejsce.. moze ktos napisac do niej ?[/QUOTE]

Jest jakiś odzew N FB? Nie mam tam konta i nie mogę podejrzeć.
Kto ma kontakt z osobą, o której wspomniała Angel?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']super by byo, tak psiak jest bez grosza ;/ i wchodzi w gre tylko domowy tymczas. Podobno yumanji czy ktos taki ma wolne miejsce.. moze ktos napisac do niej ?[/QUOTE]

,
Pucek nie jest bez grosza.
Moze jestem pierwsza
daje 2 dychy miesiecznie
ale dzialaj troche szybciej....on dostanie w tej klatce swira....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel']super by byo, tak psiak jest bez grosza ;/ i wchodzi w gre tylko domowy tymczas. [B]Podobno yumanji czy ktos taki ma wolne miejsce.. moze[/B] [B]ktos napisac do niej[/B] ?[/QUOTE]
Kto ma kontakt z ta osobą, albo ma u niej pieski? Ja nic nie wiem na ten temat.

[quote name='chi23']Zapisuję sobie Pucka.. Wysyłać prośby o deklaracje?[/QUOTE]
Wiedziałam dobry duszku, ze przyjdziesz. [B]Posyłam Ci tekst z zaproszeniami na wątek.[/B] Dzięki za pomoc.:loveu:
Dziewczyny, Pucek tez reklamuje się w galerii chi23; zobaczcie na podpis. Dziekujemy.

[quote name='kameralna']Jest jakiś odzew N FB? Nie mam tam konta i nie mogę podejrzeć.
Kto ma kontakt z osobą, o której wspomniała Angel?[/QUOTE]
To załóz sobie konto; będę Cię odwiedzać...[B]Na FB ktoś pyta, jaka karmę potrzebuje Pucek?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Kto ma kontakt z ta osobą, albo ma u niej pieski? Ja nic nie wiem na ten temat.


Wiedziałam dobry duszku, ze przyjdziesz. [B]Posyłam Ci tekst z zaproszeniami na wątek.[/B] Dzięki za pomoc.:loveu:
Dziewczyny, Pucek tez reklamuje się w galerii chi23; zobaczcie na podpis. Dziekujemy.


To załóz sobie konto; będę Cię odwiedzać...[B]Na FB ktoś pyta, jaka karmę potrzebuje Pucek?[/B][/QUOTE]


o karme na Pucusia odpowiedziałam na wiad prywatnej :)

Link to comment
Share on other sites

Kava dziękuje za deklarację dla Pucka zaraz zapisze na pierwszej :)
Tylko nie ma konta na które można wpłacać kasę
dla Pucusia...
Piesia i Cicia dziś przywiozły dla psiaka zabawkę kostkę i o
ile się nie mylę to chyba jeszcze uszko ;)
Widziałam jak się zajmował kością.
I był z piesią dziś na spacerku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']Kava dziękuje za deklarację dla Pucka zaraz zapisze na pierwszej :)
Tylko nie ma konta na które można wpłacać kasę
dla Pucusia...
Piesia i Cicia dziś przywiozły dla psiaka zabawkę kostkę i o
ile się nie mylę to chyba jeszcze uszko ;)
Widziałam jak się zajmował kością.
I był z piesią dziś na spacerku :)[/QUOTE]
Wala prosze cie zrob korrekture na stronie deklaracji....
sorry moj blad.....
to nie zlote, tylko euro ( bedzie w zaleznosci od kursu ok.77zl)
jak juz bedziecie mialy konto to podaj przy nim IBAN- to osimioliterowy kod do przelewow miedzynarodowych

fajnie strasznie ze go wzielyscie na spacerek... a koscik pycha...
trzymaj sie maluchu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']Kava dziękuje za deklarację dla Pucka zaraz zapisze na pierwszej :)
Tylko nie ma konta na które można wpłacać kasę
dla Pucusia...
Piesia i Cicia dziś przywiozły dla psiaka zabawkę kostkę i o
ile się nie mylę to chyba jeszcze uszko ;)
Widziałam jak się zajmował kością.
I był z piesią dziś na spacerku :)[/QUOTE]
Dziękujemy serdecznie za pierwszą deklaracje dla Pucusia :):):) . Jeżeli może to być konto prywatne , tzn nie musi to być fundacja lub TOZ to ja mogę się zająć rozliczeniami Pucka .
Pucuś dostał dzisiaj kostkę , ucho i taki pleciony sznur . Troszkę przeszkadzał mu kołnierz niestety , bo czasami te rzeczy wchodziły mu pod kołnierz i musiał kombinować trochę , ale miejmy nadzieję , że mimo wszystko będzie to dla niego jakieś zajęcie , bo Pucuś faktycznie już świruje w tej klatce . Ogonek już lepiej , więc w nastepnym tygodniu mam nadzieję że wezmę go na dłuższy spacer . Widać ,że mocno potrzebuje ruchu i męczy go okropnie ta niewola :(:(: , bo latał jak oszalały . Ale pieszczotek też mu ogromniasto brakuje , bo jak go głaskałam to się uspokajał :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Jeżeli może to być konto prywatne , tzn nie musi to być fundacja lub TOZ to ja mogę się zająć rozliczeniami Pucka .[/QUOTE]

Piesia pewnie że może być konto prywatne, dobrze by było gdybyś się tym zajęła:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Dziękujemy serdecznie za pierwszą deklaracje dla Pucusia :):):) . Jeżeli może to być konto prywatne , tzn nie musi to być fundacja lub TOZ to ja mogę się zająć rozliczeniami Pucka .
Pucuś dostał dzisiaj kostkę , ucho i taki pleciony sznur . Troszkę przeszkadzał mu kołnierz niestety , bo czasami te rzeczy wchodziły mu pod kołnierz i musiał kombinować trochę , ale miejmy nadzieję , że mimo wszystko będzie to dla niego jakieś zajęcie , bo Pucuś faktycznie już świruje w tej klatce . Ogonek już lepiej , więc w nastepnym tygodniu mam nadzieję że wezmę go na dłuższy spacer . Widać ,że mocno potrzebuje ruchu i męczy go okropnie ta niewola :(:(: , bo latał jak oszalały . Ale pieszczotek też mu ogromniasto brakuje , bo jak go głaskałam to się uspokajał :)z [/QUOTE]
Piesia, mnie tez jest obojetne jakie to konto....
wprowadzaj go , daj mu sie wylatac i miziaj biedaka....

Link to comment
Share on other sites

Mamy rezerwację u Yumanji !!! . Więc musimy szybko działać z kasą . Napiszę wieczorkiem więcej . Yumanji tez zajrzy na wątek Pucusia :). Teraz co najwazniejsze : musimy sie dowiedzieć czy Pucek dostaje jeszcze antybiotyk , jeżeli nie , to kiedy dostał ostatni , ponieważ musimy go zaszczepić na wirusówki zanim pojedzie do hoteliku, a musi upłynąć tydzień po antybiotykoterapii żebyśmy mogły szczepić . nie wiem czy schron nam to pokryje , bo wiecie jak u nas jest . jeżeli nie , to pierwsze pieniążki musiałyby iśc na szczepienie . potrzebujemy 300-320 zł deklaracji stałych za hotelik . za tydzień z poznania jadą jakieś dziewczyny ze szczeniakami do Yumanji , więc jak by nam się udało zebrać deklaracje w tydzień ( ! ) , może podłączyłybyśmy się pod transport , było by taniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Mamy rezerwację u Yumanji !!! . Więc musimy szybko działać z kasą . Napiszę wieczorkiem więcej . Yumanji tez zajrzy na wątek Pucusia :). Teraz co najwazniejsze : musimy sie dowiedzieć czy Pucek dostaje jeszcze antybiotyk , jeżeli nie , to kiedy dostał ostatni , ponieważ musimy go zaszczepić na wirusówki zanim pojedzie do hoteliku, a musi upłynąć tydzień po antybiotykoterapii żebyśmy mogły szczepić . nie wiem czy schron nam to pokryje , bo wiecie jak u nas jest . jeżeli nie , to pierwsze pieniążki musiałyby iśc na szczepienie . potrzebujemy 300-320 zł deklaracji stałych za hotelik . za tydzień z poznania jadą jakieś dziewczyny ze szczeniakami do Yumanji , więc jak by nam się udało zebrać deklaracje w tydzień ( ! ) , może podłączyłybyśmy się pod transport , było by taniej :)[/QUOTE]
Piesia a jaki to hotelik, czy on tam bedzie na luzie, czy znowu w jakims boksie?
dla niego wazny jest domowy pobyt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...