Jump to content
Dogomania

Pucus z odgryzionym ogonkiem.Wyciagniety z depresji. Już szczęśliwy za TM ;( Żegnaj.


Wala2006

Recommended Posts

Przepraszam ,że nie pisze obszerniej , ale mam trochę do zrobienia w domu i tylko tak doskakuję od czasu do czasu do kompa . Hotelik jest z boksami niestety , ale nasz Pucek przebywałby w boksie wewnątrz budynku , plus spacery i wybieg . Nie podejmę żadnej decyzji bez was na pewno . Napisałam jeszcze pw do dwóch miejsc . jeden to hotelik domowy , drugi chyba dt , ale nie wiem czy płatny czy nie. ten ostatni w Poznaniu. czekam na odpowiedzi .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piesia'] Teraz co najwazniejsze : musimy sie dowiedzieć czy Pucek dostaje jeszcze antybiotyk , jeżeli nie , to kiedy dostał ostatni , ponieważ musimy go zaszczepić na wirusówki zanim pojedzie do hoteliku, a musi upłynąć tydzień po antybiotykoterapii żebyśmy mogły szczepić . [/QUOTE]

O jak Super :)
Jak szybko postępują prace u Pucusia :)
Ja jutro po szkole postaram się wejść do schroniska i dowiedzieć się co z tym szczepieniem :)

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe woadomości. Mamy kilka opcji DT, hotelików..Jak będziecie wiedzieć coś więcej, napiszcie. Tydzień to trochę czasu, by zebrać deklaracje, tylko parę osób musi włączyć się do akcji żebraczej. FB to też pomysł- nie pamiętam, ma Pucek tam wydarzenia?
Ja i chi23- nie wiem, kto jeszcze- wysyłamy cały czas zaproszenia na wątek z prośbą o deklaracje, ale doswiadczenie mi mówi, ze trzeba wysłać zaproszeń mnóstwo- nieraz ponad 300- by zebrac jakies fundusze i[B] to tylko na dobry początek, bo całość deklaracji to praca na dłużej. [/B]
[B]Dlatego pomóżcie zapraszać ludzi na wątek...:loveu::loveu::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Wspaniałe woadomości. Mamy kilka opcji DT, hotelików..Jak będziecie wiedzieć coś więcej, napiszcie. Tydzień to trochę czasu, by zebrać deklaracje, tylko parę osób musi włączyć się do akcji żebraczej. FB to też pomysł- nie pamiętam, ma Pucek tam wydarzenia?
Ja i chi23- nie wiem, kto jeszcze- wysyłamy cały czas zaproszenia na wątek z prośbą o deklaracje, ale doswiadczenie mi mówi, ze trzeba wysłać zaproszeń mnóstwo- nieraz ponad 300- by zebrac jakies fundusze i[B] to tylko na dobry początek, bo całość deklaracji to praca na dłużej. [/B]
[B]Dlatego pomóżcie zapraszać ludzi na wątek...:loveu::loveu::loveu:[/B][/QUOTE]
danka ja wysylam pucka na fb, za kazdym kliknieciem
a jak sie wysyla zaproszenia na dogo nie wiem....

sprawdzajcie ten DT, bo hotelik z boksem, to chyba niewiele lepiej niz schron?

Link to comment
Share on other sites

co tu dużo pisać - szukajcie ciotki transportu do Nowego Tomyśla :)
Pucek ma zaklepane BDT u nas, znaczy u jednej z dogomaniaczek - Emma53.

właśnie prowadziłysmy rozmowy na ten temat :)
Wala2006 też jest wtajemniczona co i jak :)

mam nadzieję, że Pucek nie będzie zbyt problemowym tymczasowiczem i dogada się z psami rezydentami w tym DT.

będzie to bezpłatny tymczas, ale potrzebujemy kasę na kastracje i jeśli będzie potrzebna jeszcze jakaś inna pomoc od weta - wtedy też będą potrzebne pieniążki.

DT od jutra czeka na Pucka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']co tu dużo pisać - szukajcie ciotki transportu do Nowego Tomyśla :)
Pucek ma zaklepane BDT u nas, znaczy u jednej z dogomaniaczek - Emma53.

właśnie prowadziłysmy rozmowy na ten temat :)
Wala2006 też jest wtajemniczona co i jak :)

mam nadzieję, że Pucek nie będzie zbyt problemowym tymczasowiczem i dogada się z psami rezydentami w tym DT.


będzie to bezpłatny tymczas, ale potrzebujemy kasę na kastracje i jeśli będzie potrzebna jeszcze jakaś inna pomoc od weta - wtedy też będą potrzebne pieniążki.

DT od jutra czeka na Pucka.[/QUOTE]


ludzie ja chyba zwariuje, Akrum i Emma53 niebo was zeslalo....
cholerka to jednak ta cala robota sie po raz kolejny oplaca...

a teraz na powaznie,,,, oferowalam juz te 20 Euro, to zostaje.,,,
jak bedziecie juz wiedzialy ile ta kastracja kosztuje to dajcie znac... pomyslimy...
Jutro mowisz???
o boze to jak siodemka w lotka.....
powiedzcie jeszcze jak daleko jest do Tomysla....zlote kobitki....
Wala pewnie juz sie martwi o transport, prawda Walu?
jehujehu....ale radosc

Link to comment
Share on other sites

Weszłam dopiero , bo od popołudnia byłam poza domkiem , a tu taka niespodzianka :):):) Łezka mi się zakręciła . Wiadomo że domowy DT zdecydowanie lepszy niż hotelik :):):). Dzięki dziewczyny !!!!!!!! Cicia , może dałybyśmy radę wcześniej zawieżć naszego chłopaczka ? Pojadę z Tobą , bo prawdopodobnie jedna osoba będzie musiała trzymać Pucusia na kolankach w czasie jazdy . Pucusiu , dzisiaj przyszła wiosna do ciebie :):):)

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie chwilę, a tutaj takie wiadomości. Ostatnio coraz częściej mam tę radość, ze psiaki wyjeżdżają do domów z wątków, na których jestem.
[quote name='Akrum']co tu dużo pisać - szukajcie ciotki transportu do Nowego Tomyśla :)
[B]Pucek ma zaklepane BDT u nas, znaczy u jednej z dogomaniaczek - Emma53.[/B]
[B]..............................[/B]
[B]potrzebujemy kasę na kastracje i jeśli będzie potrzebna jeszcze jakaś inna pomoc od weta - wtedy też będą potrzebne pieniążki.[/B]
[B]DT od jutra czeka na Pucka[/B].[/QUOTE]
Wytłusciłam to, co najważniejesze, żeby jeszcze raz nacieszyć się szczęściem Pucka. Teraz będzie już tylko lepiej.
[B]Emmo,[/B] wielkie dzięki za pomoc dla biednego psiaka i dla nas. :loveu::loveu:Jestes jak anioł opiekuńczy, który przychodzi i ratuje biedaka..:loveu:

Myslę, że teraz trzeba przeredagować zaproszenie na wątek i wprowadzić nowe informacje- ma DT, ale porzebuje pieniążków na leczenie. To na pewno jest mu potrzebne.
Jak sądzicie ? Wysyłamy nadal prośby ? Myślę, ze tak.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam już zdjęcia rzeczy na bazarek , jutro prześlę Angel i mam nadzieję że szybko ruszymy z bazarkiem . Mamy dług za Amisia , ale okazało się , że nie taki wielki . Reszta dla Pucusia :):):).
Pucusiu szybko do domku i grzeczny bądź u Emmy . Emma DZIĘKI :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Weszłam dopiero , bo od popołudnia byłam poza domkiem , a tu taka niespodzianka :):):) Łezka mi się zakręciła . Wiadomo że domowy DT zdecydowanie lepszy niż hotelik :):):). Dzięki dziewczyny !!!!!!!! Cicia , może dałybyśmy radę wcześniej zawieżć naszego chłopaczka ? Pojadę z Tobą , bo prawdopodobnie jedna osoba będzie musiała trzymać Pucusia na kolankach w czasie jazdy . Pucusiu , dzisiaj przyszła wiosna do ciebie :):):)[/QUOTE]

wszyscy juz tu tupiemy kopytkami, jakby sie faktycznie udalo pojechac wczesniej to biedak krocej by sie stresowal... cicia popatrz no jeszcze raz w swoim kalendarzyku moze znajdzie sie jednak wolna godzinka...

Pucus chyba juz czuje, ze wiaterek sie zmnienil? co ty szczesciarzu....??

Link to comment
Share on other sites

o widzę że Emma53 już zawitała na wątku :)
super - w takim razie dogrywajcie transport i nie ma sensu, by Pucek siedział jeszcze tydzień w schronie - może uda się jednak wcześniej z transportem?
A może zrobimy tak, że choć do połowy drogi byście go dowiozły, np do Pniew??
A z Pniew byśmy go odebrały? 1 h drogi by wam odeszła
Emma - będziesz miała ewentualnie czas?

U Emmy w domu są 3 psy, dwa duże i jedna mała sunia oraz kot.
Dlatego Pucek - z uwagi na podejrzenie, że boi się psów lub jest w stosunku do nich agresywny - będzie w osobnym pomieszczeniu z tapczanem i kominkiem :):):)
a jak dogada się z psiakami, to na dworze będzie mógł do woli się z nimi bawić, znaczy z małą Stonią, bo duże już są wiekowe i nie w nos im zabawy.

Dowiedzcie się proszę, czy Pucek miał wszystkie szczepienia zrobione, ok?
I jeśli ten ogon jest czymść nadal smarowany - to jakie maście, czy leki na to bierze.
Kastracja - jak już pisałam - u nas będzie zrobiona.
A - jeśli będzie możliwość, to możecie chłopaka wykąpać - jeśli stan ogona na to pozwoli.

A czy Pucek od szczeniaka był u tych państwa?? Czy on był adoptowany od Was i teraz oddany?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli udałoby sie przekazać Pucka w Pniewach to nie ma problemu, możemy jechać w każdej chwili (po południu).Jestem do dyspozycji od 16.30.Piesia dziekuję za miłe towarzystwo - oczywiście że skorzystam z Twojej pomocy:-).Czy któraś z dziewczyn będzie dzisiaj w schronie?Gdybyśmy wiedziały jak się sprawy mają ze szczepieniami i wszystkimi innymi wątpliwosciami które się pojawiły to mozemy jechać jutro lub pojutrze.Piesia będzie Ci pasowało?

Link to comment
Share on other sites

Ale super wiadomości!!
Kava na początku jak czytałam to się zaczełam martwić
z kąd transport a tu już coś ruszyło w tym kierunku.
Jak dobrze że Pucek pojedzie do DT :)
Mersi pisała że może poszkole pójdzie się dowiedzieć ale
nie wiem czy pójdzie oby tak :)
Akrum nie wiem czy Pucek był tak od szczeniaka
ale u nas w schronie jest pierwszy raz...
Pucku już nie będziesz się męczył w małej klatce :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...