Jump to content
Dogomania

Mały Parys ma DS str 3!Las, śnieg, pusta droga, a na niej para onków już DS


enia

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuje, Pani Kasiu, a skoro pukladany, to znaczy, ze nie niszczy, nie brudzi, nie sprawia problemu? A zdrowy jest?
Ciesze sie, ze wszystko w porzadku, baaaardzo dziekuję.
Moze slyszala Pani, ze ktos chce owczarka? jest pies Dzeki, ktoremu bardzo potrzebny jest dom. Pies duzy, lagodny. Umarl jego pan i pies pojdzie na stracenie. Ma czas do konca wrzesnia. Pytam wszedzie i prosze o pomoc dla niego. Bardzo mi go zal.

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy50/628612/1281983/43285663_p8260024.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy50/628612/1281983/43285677_p8260031.jpg[/IMG]

Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za Paryska.

Link to comment
Share on other sites

Tu, [B]Parys[/B]-ek
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy50/628612/1281983/43296815_parys-ek2.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy50/628612/1281983/43296814_parys-ek.jpg[/IMG]

[B]KOCHAM GO[/B]
dziekuje za zdjecia

Link to comment
Share on other sites

Bylam nie dawno, ale nie zrobil tego. Suka na lancuchu stoi w ciagu dnia, bo tam teren nieogrodzony, a ludzi duzo przyjezdza, bo gosc ma kury i po jajka przyjezdzają. Oj, ile tam pieskow biega rozmaitych. . . .podrzucaja, bo to w lesie, na uboczu wsi. Czlowiek karmi je jakos, bo widac, ze lubi psy, ale bez zadnej kontroli one tam zyją. Mowi, ze niektore pieski zabrali ludzie, klienci. Tajga jak ma cieczkę, to ponoc na hali z kurami mieszka. Ma tam kojec i zaden pies sie nie dostanie. Tak mowil, a ile w tym prawdy, nie mam pojecia.
Psy zadbane, blyszczace, maja dobrze. Pan chwalil sie ksiazeczkami, ze dba, odrobacza, szczepi. O sterylizacji mysli, ale czasu ciagle malo. Zaproponowalam, ze moge zawiezc, ale usmiechnal sie i powiedzial, ze dziekuje, ze sam to zrobi. To bylo w maju. Moze teraz juz po zabiegu?
Ojciec Paryska, Kronos jest boski. Poznal mnie chyba, bo najpierw zaszczekal, ale jak sie odezwalam, to podbiegl i wycalowal. Kronos luzem chodzi, bo pilnuje sie Tajgi. On jej na krok nie odpuszcza, ciagle przy niej.
A, jeszcze powiem, ze brat Paryska nie zostal oddany, jest u nich. Tez bardzo ladny, ale krotki ma wlos. Nie wiem jak jest na prawde, ale to nie jest chyba pseudo. Gosc wpienil sie na mnie jak przyjechal, a ja powiedzialam, ze oddalam Parysa. Najpierw sie wsciekl i chcial zebym oddala mu psa. Nie ma takiej opcji odpowiedzialam, a facet ze bedzie mial nauczke, zeby umowe podpisac na drugi raz. On byl u mnie w kwietniu. Przyjechal w odwiedziny do Parysa. Potem ja zajechalam do niego, ze niby mam chetnego na szczeniaka. No i zastalam tak jak wyzej napisalam. Psy zadbane, sztuk trzy. Oprocz tego cale stadko jakichs kundelkow biegalo, chyba z piec.Koty tez piekne ma, bardzo zadbane, czarny i rudy. Kotki, wysterylizowane.
Facet leczy zwierzaki swoje w Lecznicy Zwierzak, w Bialymstoku. Znaja go bardzo dobrze. Wiem, bo pracuje tam moj bratanek.

Link to comment
Share on other sites

Tak, duzy jest, ale nie taki cudny jak Parys.
To, ze Parys ma sie dobrze, to nie watpię, ale ciekawe, czy Panstwo z Parysem macie sie dobrze. Nic Pani nie pisze, zeby rozrabial i o stratach, to chyba jest grzeczniutki jak anioleczek.
Dobrze, ze zdrow jest, bardzo sie cieszę. Ma piekne umaszczenie i wcale nie podobny do "mojego" Paryska, nic, a nic. Parysek byl kuleczką ciupinka, a ten to juz Parys, kawal chlopa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...