Jump to content
Dogomania

RUFUS - Niewidomy ONek


Romka

Recommended Posts

Nie ma adresu, bo zdjęć nie umieszczałam w żadnym albumie a zdaje się powinnam, żeby je tu opublikować.
Ale podaję adres do ich historii na facebooku. Ta ze stojącym lewym uszkiem to moja Jaga :) Ta kłapoucha pojechała do domku w Brwinowie :)
[url]https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.169623573092659.50949.113956451992705[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mamanabank']W końcu chyba zarejestruję się na FB, bo jestem okrojona z informacji i wiele rzeczy nie mogę zobaczyć...[/QUOTE]

Mamanabank, ale ten link chyba i bez rejestracji możesz otworzyć, czy nie da się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anawa']Nie ma adresu, bo zdjęć nie umieszczałam w żadnym albumie a zdaje się powinnam, żeby je tu opublikować.
Ale podaję adres do ich historii na facebooku. Ta ze stojącym lewym uszkiem to moja Jaga :) Ta kłapoucha pojechała do domku w Brwinowie :)
[url]https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.169623573092659.50949.113956451992705[/url][/QUOTE]

piękne sunie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uczeń czarnoksieżnika']Szczerze mówiąc to nie wiem jak odpowiedzieć Ci na to pytanie??? Brak jakiego kolwiek określenia na to co "ludziom" strzeli do głowy....[/QUOTE]

Ludziom, mówisz............. zwyrodnialcom raczej..........

[quote name='mamanabank']Dało się! Dzięki! Bardzo fajne, misiaste suczki.[/QUOTE]

Misiaste, żarłoczne i przytulaśne.......... :)

Link to comment
Share on other sites

Rufus był dziś na spacerku, oczywiście nie przepuścił wodzie i musiał się popluskać ;)
To już nie ten sam zastraszony Rufus co na początku, zaczyna skubaniec ciągnąć i przestaje się słuchać jak kiedyś :P
Ale chodząc z nim można zapomnieć że nie widzi, naprawde świetnie sobie radzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uczeń czarnoksieżnika']A ja muszę się poskarżyć na Rufiego...ostatnio warczal na Smyka i prawie się złapali za grzbiety a później warczał na Tosie gdy do niego podeszła...[/QUOTE]
Zazdrosny był,to wszystko...dziś biegał ode mnie do Ewy i był bardzo szczęśliwy.Ewa wzięła go na spacer poza schronisko i pewnie kąpiel w stawie też była...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...