Jump to content
Dogomania

Weterynarz Trójmiasto


fruziai

Recommended Posts

Czy możecie polecić dobrego weterynarza w Trójmieście? Może najlepiej takiego, który coś wie o rasie, dobrze poradzi i poinstruuje odnośnie pielęgnacji itp

Od 6 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Yorka, jest to mój pierwszy pies. Suczka ma obecnie 9 tygodni i dziś byłam na szczepieniu. Niestety nie jestem zadowolona z weterynarza, nie będę tu podawać danych teleadresowych bo nie o to tu chodzi. Podejście lekarza było po prostu cholernie staroświeckie - pies to pies i nie ważne co to za rasa :roll:
powiedział między innymi, że kąpać jak najrzadziej, że już teraz można wychodzić z nią na dwór i że można dawać wszystko do jedzenia - rany :crazyeye:
Gdy kupowaliśmy pieska to miał uszka stojące, wczoraj jedno zaczęło opadać do tyłu - pytam lekarza co mam zrobić, że są informacje w sieci o podklejaniu, masowaniu, podcinaniu włosków i goleniu na końcach - a on odpowiada - ale po co? to będzie jej atut...:crazyeye:
Proszę poradźcie jakiegoś swojego sprawdzonego lekarza, kogoś kto zna się na Yorkach

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie polecam lecznice w Rumi na ul. Lesnej szczególnie Jerzego Kończaka bardzo doświadczony i znajacy sie na rzeczy. Jednak moja uwaga weterynarz nie ejst od pielęgnacji psa a jeli chodzi o nia to polecam również w rumi salon Yorkdog na ul. Dąbrowskiego bodajze u p. Wioli Grygiel jest to doświadczony hodowca yorków i napewno wie jak sie nimi zająć. Jak jakieś pytania to proszę na prv

Pozdrawiam
Kasia

Link to comment
Share on other sites

Znajomy wet polecał ostatnio
w Gdańsku lecznicę Amicis
Gdańsk, Elbląska 65

W Rumi na Krakowskiej 30 Zalewska-Pankanin Barbara w googlach znajdziesz nr (polecam :) Mialam przyjemność poznać osobiście Panią dr ponad 7 lat temu i mam pełne zaufanie do niej .
Pani dr jest po stażu zagranicznym
Zresztą co tu dużo mówić również hodowca i Kynolog ;))
Sporo znajomych z Gdańska do niej chodzi niekoniecznie z Yoreczkami :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[FONT=Garamond][SIZE=4][COLOR=#d7d7d7][COLOR=#d7d7d7][COLOR=black]Nad naszym szkrabem czuwa Lecznica Weterynaryjna lek. wet. [B]Małgorzaty Barancewicz[/B].

ul. Jaśkowa Dolina 101
80-215 Gdańsk

tel. 345 77 25

Osobiście jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę tą Panią polecić :)[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A ja z czystym sumieniem polecam pania dr Irenę Eźlakowską - przyjmuje na Gdanskim Chelmie, ul. bodajze Cieszynskiego - w kazdym razie w tym pasazu handlowym (kolo kosciola), lokal obok sklepu zoologicznego, z tym ze wejscie od drugiej strony.

Od lat chodze tam i lecze moje psy! (aktualnie z 2 yorkami) Moze Pani dr nie specjalizuje sie w yorkach (ale czy sa gabinety wet., ktore sie specjalizuja w jednej rasie?), ale jest to lekarz z powolania, o czym swiadczy chociazby ilosc klientow, ktora przychodzi do pani dr codziennie. Przyjmuje od pn - pt w godzinach od 15:00 - 19:00. W soboty tez ale nie pamietam w jakich godzinach (12:00 - 14:00 moze?)

Zawsze sluzy wszelka rada i poswieca kazdemu klientowi tyle czasu ile potrzeba! Ceny tez sa umiarkowane.

Szczerze polecam i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzalon']A ja z czystym sumieniem polecam pania dr Irenę Eźlakowską - przyjmuje na Gdanskim Chelmie, ul. bodajze Cieszynskiego - w kazdym razie w tym pasazu handlowym (kolo kosciola), lokal obok sklepu zoologicznego, z tym ze wejscie od drugiej strony.

Od lat chodze tam i lecze moje psy! (aktualnie z 2 yorkami) Moze Pani dr nie specjalizuje sie w yorkach (ale czy sa gabinety wet., ktore sie specjalizuja w jednej rasie?), ale jest to lekarz z powolania, o czym swiadczy chociazby ilosc klientow, ktora przychodzi do pani dr codziennie. Przyjmuje od pn - pt w godzinach od 15:00 - 19:00. W soboty tez ale nie pamietam w jakich godzinach (12:00 - 14:00 moze?)

Zawsze sluzy wszelka rada i poswieca kazdemu klientowi tyle czasu ile potrzeba! Ceny tez sa umiarkowane.

Szczerze polecam i pozdrawiam :)[/QUOTE]


O proszę to sąsiadki jesteśmy :) szkoda tylko że ja nie mam tak dobrego zdania o tej Pani :( a szkoda bo bardzo blisko ale raz poszłam do nie zaszczepić szczeniaka to nawet temperatury mu nie sprawdziła ani nic... a przecież jest to obligatoryjne, jak grzecznie zwróciłam jej uwagę to stwierdziła że "zapomniała"
Może i faktycznie miała jakiś gorszy dzień, ale na tej wizycie się skończyła moja współpraca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii']O proszę to sąsiadki jesteśmy :) szkoda tylko że ja nie mam tak dobrego zdania o tej Pani :( a szkoda bo bardzo blisko ale raz [COLOR="#006400"]poszłam do nie zaszczepić szczeniaka to nawet temperatury mu nie sprawdziła ani nic... a przecież jest to obligatoryjne[/COLOR], jak grzecznie zwróciłam jej uwagę to stwierdziła że "zapomniała"
Może i faktycznie miała jakiś gorszy dzień, ale na tej wizycie się skończyła moja współpraca.[/QUOTE]

Temeratura nie zawsze jest miarodajna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cardea']Temeratura nie zawsze jest miarodajna :)[/QUOTE]

Owszem nie zawsze, ale najczęściej :) jednak bardziej temperatura niż sprawdzanie zgryzu co w moim przypadku właśnie miało miejsce, i zaznaczam że zgryzu nie barwy dziąseł, daje w miarę ogólny wgląd w zdrowie psa. Jest to jednak podstawa przed szczepieniem - temperatura i osłuchanie to zwykle rutynowe badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii']Owszem nie zawsze, ale najczęściej :) jednak bardziej temperatura niż sprawdzanie zgryzu co w moim przypadku właśnie miało miejsce, i zaznaczam że zgryzu nie barwy dziąseł, daje w miarę ogólny wgląd w zdrowie psa. Jest to jednak podstawa przed szczepieniem - temperatura i osłuchanie to zwykle rutynowe badania.[/QUOTE]

Najwyrażniej nie zgryz kochana, a kolor śluzówki jamy ustnej. Mam za sobą doświadczenie pracy w gabinecie wet. Sołry ...
Po 2 okres inkubacji wirusa różnie przebiega, ale to już jest odbieganie od tematu.
Wiadomą rzeczą jest, że lekarze wet są rózni, maja różną wiedzę, na różnym poziomie i do tego musi być odpowiednia praktyka.
Jeden jest zdolny bardziej, drugi mniej. Jeszcze jeden ma szeroką wiedzę niestety nie jest jej w stanie zastosować, ale miernikiem nie jest, jednorazowe obslużenie Mnie samej bądź też twojego psa .
Zawsze ktoś może miec lepszy lub gorszy dzień . To jest zawód wyjątkowo stresogenny.
Zresztą szczepienie kochana to jest PIERDOŁA w porównaniu do operacji.
Będę podtrzymywać swoje zdanie jednorazowy przypadek, nie jest miernikiem wiedzy, kompetencji itp..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii'][FONT=Garamond][SIZE=4][COLOR=#d7d7d7][COLOR=#d7d7d7][COLOR=black]Nad naszym szkrabem czuwa Lecznica Weterynaryjna lek. wet. [B]Małgorzaty Barancewicz[/B].

ul. Jaśkowa Dolina 101
80-215 Gdańsk

tel. 345 77 25

Osobiście jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę tą Panią polecić :)[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

wow, to na ulicy, na której mieszkam...
polecono mi lecznicę na Żabiance na Obrońców Wybrzeża i jestem mega zadowolona (nawet nie przeszkadza mi to, że trzeba jednak kawałek dojechać....) - profesjonalne podejście, miła obsługa no i czysto, a to podstawa !!!

a co do uszek, bo się martwiłam - to po wizycie u fryzjera - stoją wzorcowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cardea']Najwyrażniej nie zgryz kochana, a kolor śluzówki jamy ustnej.
(...) Zresztą szczepienie kochana to jest PIERDOŁA w porównaniu do operacji. [/QUOTE]

Nie KOCHANA nie kolor śluzówki, a dokładnie jak mówię ZGRYZ!
I KOCHANA nie polemizuj z tym (nie było Cię przy tym).

[quote name='cardea'](...) To jest zawód wyjątkowo stresogenny. [/QUOTE]

No cóż KOCHANA zawód wspaniały, jak tak stresuje panią weterynarz nie widzę problemu ze zmianą zawodu, ale myślę że KOCHANA to Twoje zdanie bo P. weterynarz do której ja uczęszczam jest bardzo wyluzowana, miła i sympatyczna chociaż nie jedno widziała.

[quote name='cardea'](...) Zresztą szczepienie kochana to jest PIERDOŁA w porównaniu do operacji. [/QUOTE]

Tu masz KOCHANA rację - to zupełna PIERDOŁA i taka porażka na takiej P I E R D O L E, to operacji bym nie zaryzykowała KOCHANA.

Pozdrawiam


[quote name='fruziai']wow, to na ulicy, na której mieszkam...
polecono mi lecznicę na Żabiance na Obrońców Wybrzeża i jestem mega zadowolona (nawet nie przeszkadza mi to, że trzeba jednak kawałek dojechać....) - profesjonalne podejście, miła obsługa no i czysto, a to podstawa !!!

a co do uszek, bo się martwiłam - to po wizycie u fryzjera - stoją wzorcowo[/QUOTE]

Najważniejsze że wszystko jest już dobrze :)
Na przyszłość - super weterynarz z prawdziwego zdarzenia także jest w Sopocie Armii Krajowej 72/1 P. Zygmunt Rzymski, ale gabinet ma jak przed wojną hehe za to do psów podchodzi z wielkim poświęceniem i oddaniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...