Jump to content
Dogomania

Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...


anielica

Recommended Posts

  • Replies 641
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kudłaczek miał wczoraj poswyższoną temperaturę - ponad 39 stopni....
i ciocia Neris troszkę się martwiła, że może to zapalenie oskrzeli niedoleczone.....

ale dziś już 38,5 - czyli wszystko w porządku.....

Najprawdopodobniej w poniedziałek Kudłaczek będzie miałą powtórzone badania wszystkie i sprawdzimy czy coś się poprawiło....
Wetka Neris , do której ciocia ma ogromne zaufanie powiedziałą jednak oglądając wyniki Kudłasia ,ze powinien on brać leki wzmacniające wątrobę (Heparegen) i trzustkę (pankreatyna) , po to chociażby by ułatwić trawienie i przyswajalnośc pokarmów, oraz przyśpieszyć ich odbudowę....

Ale poczekamy do wyników badań i wtedy zadecydujemy co dalej.....

Cicia Neris dowie się ile będą kosztowały badania i wtedy będziemy musiały poprosić o kolejne pieniążki z AFN, bo pewnie troszkę zabraknie.

Zostawiłam cioteczce 60 zł, z czego zakupiła już Advantix p/ko kleszczom, bo niestety znalazła u Kudłasia dwa ogromne , napite olbrzymy....

Cioteczko Neris napisz ile zapłaciłaś za Advantix i jakie jeszcze wydatki poniosłaś....
U mnie z tamtych 200zł pobranych z AFN jest jeszcze 29 zł.

A KUDŁAś w dalszym ciągu szuka domu !!!!!!!

Komu nasze słońce , cudem w ostatniej chwili wrócone życiu???
Jestem pewna , że to wszystko się stało i tak potoczyło, bo jest on komuś konkretnemu przeznaczony....
[B]Ciekawe tylko kiedy się odnajdą ......[/B]

Link to comment
Share on other sites

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:placz: :placz: :placz:

Kudłaczek w dalszym ciągu ma zmiany osłuchowe w oskrzelach......
Neris była dziś z nim u wetki, bo niepokoiło ją to ,że cięzko oddycha....
no i chłopak dostał mocny antybiotyk w zastrzykach...
Poza tym zasugerowała wizytę u dr Niziołka (?) , żeby sprawdzić dokłądnie jego serduszko......

Jednak postanowiłyśmy z Neris najpierw powtórzyć wszystkie badania krwi, ale z tym znowu trzeba będzie zaczekać ok. 12 dni aż skończy się antybiotyk......

Biedny Kudłaczek.....
Już mogłoby mu odpuscić choróbsko!!! WSTRĘTNE !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A Jedna z jamniczek Neris - ta co ma szczeniaczki - IRIS, właśnie jest operowana, bo nagle wyrósł jej guz przy sutku, ale okazało się ,zę to nie związane z mlekiem , ani z karmieniem i Neris pojechała teraz - wieczorem z nią na USG i lekarz zadecydował o opercji natychmiastowej.......
Właśnie ją kroją ......
:placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Będziemy potrzebować jeszcze sporo pieniędzy na Kudłaczka.....
niestety.....
Neris napisze jutro jesli w ogóle będzie mogła i miała czas - ile wydała i ile orientacyjnie jeszcze potrzeba.....

No i chyba jednak trzeba będzie mu podać leki wątrobowo- trzustkowe......
Jeśli to ma przyspieszyć regenerację tych narządów i poprawić funkcjonowanie układu pokarmowego to myśłę ,że warto.....

Link to comment
Share on other sites

Kochany Kudłaczek tak jest napalony na jedzenie, że nawet tabletkę uważa za coś pysznego.

Ciocia Małgosia (nasza ukochana wetka) osłuchała Kudłasia i powiedziała, że bardzo jej się niepodobają zmiany osłuchowe, i że niestety pierwsza kuracja antybiotykowa zaleczyła infekcję, która wróciła.
Kudłaczek dostał (na razie na 5 dni) antybiotyk SYNERGAL 250mg, po 1/2 tabletki 2x dziennie.

Oprócz tego - MUCOSOLVAN w syropie (uwielbia)
AMYLAN na poprawę pracy trzustki
HEPAREGEN na wzmocnienie wątroby.

Rachunku jeszcze nie posiadam, spieszyłam się z jamniczką na operację i po prostu pobiegłyśmy. Rozliczenie obiecuję wstawić jutro.

Na razie z pozostawionych przez Tiger pieniędzy (60 zł) kupiłam Kudłasiowi Advantix za 20 zł, czyli zostało 40 złotych.

I nie wiecie!!!!! Ciocia powiedziała, że on już nie jest tak bardzo kachektyczny, zdecydowanie lepiej chodzi, widać poprawę stanu! I że jak się wspomoże pracę trzustki i wątroby to on w ogóle stanie na nogi. I że się łądnie odkarmił, chociaż ciągle jest za chudy.

Mam nadzieję, że ten antybiotyk szybko zadziała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...