Jump to content
Dogomania

Znaleziony biało-brązowy pies w typie pekińczyka! PILNE!


Aleksandrossa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[B]Aleksandrossa[/B] - Przecież w rozmowie telefonicznej ustaliłyśmy że jeśli będzie taka potrzeba to możemy go wziąć.
Nasza Fundacja NIE JEST SCHRONISKIEM!To prywatny DOM Pies miałby zrobione badania weterynaryjne u naszych wetów w Warszawie,zostałby wykastrowany, trafiłby na naszą stronę i szukałybyśmy mu dobrego domu.
Miałaś dać mi znać jeśli trzeba go zabrać a nie dostałam żadnego info od Ciebie w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Skoro Pani nie chce go oddać do fundacji to trudno.
To nas ludzie proszą o przyjecie psa a nie odwrotnie.
Skoro Pani nie chce zaufać ludziom z doświadczeniem, mogącym zapewnić psu domowe warunki i fachową opiekę weterynaryjną a odda go tylko osobie prywatnej to trudno.
Jeśli właścicielka psa wychodzi z założenia że lepszy będzie dla niego pierwszy nadarzający się prywatny dom niż choćby i najlepsza fundacja to nic na to nie poradzę.
Nie jest marzeniem Fundacji chęć nabycia kolejnego psa - możemy mu pomóc ale skoro nie, to niech właścicielka szuka mu domu na własną rękę - przekonywać jej ani prosić na pewno nie będę.
Mam tylko nadzieję że psiak znajdzie dom zanim coś mu się stanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...