Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kasia dzwoniła już do mnie :)

Marchewa proszę Cię, podejmij konkretną decyzję i daj znać.
Moim zdaniem Grafit ma bardzo małe szanse na dom w Polsce, dobrze o tym wiecie, jest po prostu za duży. Taka okazja może więcej się nie powtórzyć,
przecież nie może być Grafit na DT u Kasi do końca życia.

Monika z powyższego postu, też Wam powie, że nie ma się czego bać jeśli chodzi o wyjazd Grafita do Niemiec. Na pewno ślad po nim nie zaginie.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Magdy kilka razy,ale jest w pracy i nie może odebrać, zadzwonię po 18-tej.

Przepraszam,że wcześniej nie zadzwoniłam,ale naprawdę od soboty mam straszny nawał pracy,a do tego jestem chora i mam ograniczony dostęp do internetu.

Rozmawiała też z Kasią,która tez jakoś wcześniej nie dzwoniła,bo cały czas miała obawy o te koty.
Postaram się dziś wszystko ustalić z Magdą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika&karol']Może dziewczyny boją się wysłać Grafita do naszych sąsiadów :diabloti:[/QUOTE]

tak dokładnie tak :(
tyle się nasłuchałam i naczytałam o tych zagranicznych adopcjach, że tak powiem podchodze do tego z dużą obawą :(
ale z drugiej strony jeżeli domek fajny to aż żal , bo to taka szansa dla Grafita

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']tak dokładnie tak :(
tyle się nasłuchałam i naczytałam o tych zagranicznych adopcjach, że tak powiem podchodze do tego z dużą obawą :(
ale z drugiej strony jeżeli domek fajny to aż żal , bo to taka szansa dla Grafita[/QUOTE]
W tym przypadku nie musicie się niczego obawiać ;) Nasza Beata działa po drugiej stronie [url]http://www.sos-dalmatiner-polen.de/[/url] to ona zajmuje się adopcjami zagranicznymi, sprawdza rodziny, robi wizyty przed i po adopcyjne

Link to comment
Share on other sites

W tym przypadku to ja akurat sie nie bałam o zagraniczna adopcje ale o to jak naprawde zachowa sie Grafit do kotow, Grafit jest wielki i ma bardzo duzo sily w zabawie nawet jak stara sie byc delikatny to mimo wszytsko ma duza sile, kiedy biegnie np z moja mniejsza suczka ktora wazy 7 kg jest czasami zdeptana wiec ograniczam im zabawy chociaż jak sie powie ze nie wolno gonic Soni to tego nie robi, tylko ze Garfit jest bardzo radosnym energicznym psem i on poprostu czasami zachowuje sie jak szczeniak uwielbia zabawe i chociasz wie ze Soni gonic nie wolno to czasami pokusa jest silniejsza, z kotem u mnie ma bardzo sporadyczny kontakt, poprosilam dalszych sasiadow zeby przyszli ze swoim kotem który zyje z psami i jakos szczegolnie nie robia na nim wrazenia chociaż wiadomo ze nie znamy pies zawsze jednak budzi respekt u kota, kot siedzial sobie na samochodzie oczywiscie Garfit od razu wyczul nowy zapach ;) ale nie byl szczegolnie zainterseowany atakiem, pozniej kiedy kot juz mial ochote isc w swoja strone Grafit poruszył sie energiczniej i kot przyspieszył i wtedy juz mial wielka ochote go pogonic i sie bawic.
Ja nie moge zagwarantować jaki on bedzie do kotow, mimo ze Grafit według mnie nie jest wogole psem atakujacym dogaduje sie z suczkami i z psami tez. Jest naprawde cudowny mega inteligentny i ma to "cos" bardzo bym chciala zeby mial swoje miejsce juz takie na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Magdą i szczerze to Magda ma takie same obawy jak my,że Grafit może nie dogadać się z wszystkimi kotami lub podczas zabawy zrobić im krzywdę,a gdyby do tego doszło i domek by zrezygnował to Fundacja nie ma dla niego tam na miejscu żadnego dt zastępczego ani pieniędzy na opłacanie hotelu.Do tego ta Pani mieszka w mieszkanku z malutkim,wspólnym ogródkiem do którego Grafit nie miałby dostępu przez cały czas,większość czasu spędzałby w mieszkanku na 1 piętrze i obawiam się,że mógłby nieźle narozrabiać w zamknięciu.Obie stwierdziłyśmy,że lepiej poczekać i znaleźć mu odpowiedniejsze warunki np.domek z ogrodem i innym psem do zabawy.Grafit od niedawna pojawił się tam w ogłoszeniach i już był chętny domek(ta Pani tak do końca zdecydowana nie była,ponieważ także obawiała się o relacje z kotami),więc może i kolejny się znajdzie co do którego wszyscy będziemy pewni.

Edited by MARCHEWA
Link to comment
Share on other sites

Uważam, że Wasza decyzja jest słuszna.


Ośmielę się wkleić link do wątku, ponieważ o ile mnie pamięć nie myli, Grafit ma podobną schroniskową historię. Gdybym nie przyjechała dzisiaj do schronu ten pies byłby już trupem. Myślę o nim juz od kilku tygodni, ale miałam "pilniejsze" przypadki -1 jamnik w budzie na mrozie, drugi jamnikowaty gryziony, kaleka Farcia...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/223297-Jego-dni-są-policzone-prawie-dalmat-czeka-na-eutanazję-(.?p=18660954#post18660954[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mialam dzis dosc sensowny telefon w sprawie Grafita, Państwo mieszkaja w Bydgoszczy fakt nie w domu ale w mieszkaniu gdzies obok duzego parku, mieli wczesniej wizualnie podobnego psa do Grafita odszedl za TM 3 lata temu i teraz Panstwo postanowili miec znowu psa, dlugo przezywali smierc tamtego. Sa zainteresowani jeszcze jakims psem z Bydgoskiego schroniska wiec maja sie odedzwac do konca tygodnia czy beda chcieli przyjechac zobaczyc Grafcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Mialam dzis dosc sensowny telefon w sprawie Grafita, Państwo mieszkaja w Bydgoszczy fakt nie w domu ale w mieszkaniu gdzies obok duzego parku, mieli wczesniej wizualnie podobnego psa do Grafita odszedl za TM 3 lata temu i teraz Panstwo postanowili miec znowu psa, dlugo przezywali smierc tamtego. Sa zainteresowani jeszcze jakims psem z Bydgoskiego schroniska wiec maja sie odedzwac do konca tygodnia czy beda chcieli przyjechac zobaczyc Grafcia.[/QUOTE]
Hej, to super! :D 3mam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...