Jump to content
Dogomania

dzożdżaki- już nie wiem co robić :(


nina_

Recommended Posts

Witajcie! Mój pies ma ogromny problem z uszami, dokuczają mu drożdżaki. Tak wykazał wymaz. Byliśmy już u trzech lekarzy a nadal nic! Nic nie przechodzi, wręcz przeciwnie przy kolejnych załamaniach pogody i wilgociach jest jeszcze gorzej. Podajemy mu krople które dostaliśmy (Otifree, aurizon, otodine), jednak też często słyszeliśmy od lekarzy aby "tego nie ruszać, bo będzie jeszcze gorzej. Usuwając drożdżaki podrażnia się ucho i wtedy powstaje ich jeszcze więcej". Niestety ale z bólem serca próbowaliśmy nie ruszać, lecz pies po prostu cierpi i sie nie da tak po prostu patrzeć. Krople niewiele pomagają, drożdżaki cały czas są w uszach.
Proszę pomóżcie i może polecicie jakiegoś lekarza z warszawy!

Link to comment
Share on other sites

Drożdżaki to nic strasznego i bardzo często psy je mają. Moje psiaki na drożdżaki dostały Surolan i pomógł praktycznie od razu. Z Warszawy mogę polecić lecznice Bari na Jelonkach przy ul. Siemiatyckiej. Czterech lekarzy, którzy znają się na tym co robią. Doskonałe podejście do zwierza i do właściciela. To ludzie, którzy kochają to co robią. Przy każdym problemie starają się jak najlepiej opisać właścicielowi co się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...