Jump to content
Dogomania

Dejzi z guzem do kolan, zbiera na drugą operację, potrzebujemy 450,00


Secia

Recommended Posts

  • Replies 744
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='olenka_f']i psuje się w schronie, panienka rządzi w kojcu
to juz nie jest tak uległy piesio , zresztą Tito, niby aniołem miał być też obrósł w piórka - demoralizacja pełna[/QUOTE]

za dobrze tam maja, trzeba zaczac bic i glodzic ;) coby sie we lbach nie poprzewracalo ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Budrysku ona jest w jednym z najlepszych schronisk. :-) A pozatym szefowa ;-) tego schroniska jest super osobą i jest na dogo ;-)
A jakiż to nowy program macie jeśli można wiedzieć ? :)[/QUOTE]


no to juz wszystko wiem :)
a kto jest ta szefowa? przyznac sie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Budrysku ona jest w jednym z najlepszych schronisk. :-) A pozatym szefowa ;-) tego schroniska jest super osobą i jest na dogo ;-)
A jakiż to nowy program macie jeśli można wiedzieć ? :)[/QUOTE]
głodzimy i bijemy żeby demoralizacji nie było, podobno w d... się poprzewracało -to teraz reżim

Link to comment
Share on other sites

starogardzkie psiaki dostaly w ub. tygodniu baseniki od przyjaciol z Niemiec :)
na razie jeszcze nie bardzo wiedza (przynajmniej wiekszosc) do czego to sluzy, traktuja to raczej jako takie wielkie miski w woda ;)
ale mamy nadzieje, ze jak przyjda naprawde wielkie upaly - wtedy skorzystaja!

nasza Dejzucha w swoim prywatnym SPA ;)

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/957/af2f08bc802f2125med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/950/87d87e555f731aa4med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

no, niektore juz wchodza lapami ... a nawet przylapalismy kilka "mokrych". a deszcz wczoraj nie padal ...

ale Dejzucha jeszcze nie wchodzi :(

wyroznilam jej ponownie ogloszenie na trojmiasto.pl:

[url]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/najwspanialsza-dejzi-tyle-przeszla-nadal-bez-domu-ogl3894669.html[/url]

swoja droga to sie trzeba cieszyc, ze Dejzucha z psa blagajacego o pomoc i przepraszajacego ze zyje, zrobila sie odwazna i mocna suka! to tylko swiadczy o tym, ze naprawde odzyla!!! i to w schronisku ... ale fakt - w tym schronisku WIELE psow odzywa ;)

Link to comment
Share on other sites

To fakt u Dejzi to wspaniała pozytywna zmiana i to bardzo cieszy.
Tam psiaki mają dobrze chociaż to nie to co dom, to są to wspaniałe warunki. Dlatego nie dziwi mnie fakt że Dejzi odżyła, i inne także. Mają do tego odpowiednie warunki. Najważniejsze mają opiekę wspaniałych ludzi o wielkich sercach. To najważniejsze plus pełne miseczki itd. :-)
I jak widzę to wszystko i porównam z niektórymi innymi schroniskami np w Mysłowicach to wyć się chce z rozpaczy że tamte psiaki nie mają nawet zbytnich szans na adopcję. :-(
Ale niestety nie we wszystkich schroniskach pracują odpowiemi ludzie a szczególnie kierownicy takich schronisk jak mysłowickie to niewłaściwi ludzie.
W tym schronisku przydałaby się taka Olenka może by ja sklonować ?
P.S. Macie jakieś wiesci od Seci ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']To fakt u Dejzi to wspaniała pozytywna zmiana i to bardzo cieszy.
Tam psiaki mają dobrze chociaż to nie to co dom, to są to wspaniałe warunki. Dlatego nie dziwi mnie fakt że Dejzi odżyła, i inne także. Mają do tego odpowiednie warunki. Najważniejsze mają opiekę wspaniałych ludzi o wielkich sercach. To najważniejsze plus pełne miseczki itd. :-)
I jak widzę to wszystko i porównam z niektórymi innymi schroniskami np w Mysłowicach to wyć się chce z rozpaczy że tamte psiaki nie mają nawet zbytnich szans na adopcję. :-(
Ale niestety nie we wszystkich schroniskach pracują odpowiemi ludzie a szczególnie kierownicy takich schronisk jak mysłowickie to niewłaściwi ludzie.
W tym schronisku przydałaby się taka Olenka może by ja sklonować ?
P.S. Macie jakieś wiesci od Seci ?[/QUOTE]

wszystko zalezy rzeczywiscie od ludzi! w schronisku w Elblagu jest tez swietna ekipa, a tamtejsza kierowniczka (tez dogomaniaczka od lat) rozwozi nawet schroniskowe psiaki do nowych domow swoim prywatnym samochodem ... czasami po kilkaset km ......................

wiec jak widac da sie! tylko trzeba chciec POMAGAC zwierzetom! a nie w perfidny sposob ZARABIAC na ich bezdomnosci!!! wykorzystujac fakt, ze sie przeciez nie poskarza.

Swoja droga zadziwia mnie, ze te Myslowice to taki twardy orzech do zgryzienia.

Secia przepadla bez wiesci ;) podejrzewam, ze ma tyle rzeczy do ogarniecia przed tym wyjazdem za wielka wode, ze nie ma po prostu czasu na nic innego ...

Link to comment
Share on other sites

No właśnie jak się naprawdę chce to można :-)
Co do Mysłowic ja jak jeszcze tam mieszkałam to nie wiedziałam, że jest aż tak źle. Teraz nie mam specjalnie możliwości żeby coś zrobić, gdybym była tam to jechałabym do tego schroniska i mogłabym zobaczyć jak to wygląda, spróbować poznać ludzi którzy tam pracują, a taka wiedza mogłaby przydać się aby coś zadziałać.
Z tego co teraz wiem to jak już psy trafią do tego schronu to bardzo trudno je wydostać stamtąd.

No tak pewnie nie ma czasu to jednak daleka podróż :-) Gdyby się do Was odezwała to przekazcie jej, że życzę jej aby szczęśliwie dotarła na miejsce i powodzenia :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...