Jump to content
Dogomania

Inka juz w Nowym Wspaniałym DS,cała i szczęsliwa!:)


Uru

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']Fioneczko , w takim razie z mojego bazarku coś do was pójdzie...

nie wiem jeszcze jak podzielę ale zanim w końcu z nim wystartuję to myślę sytuacja u psiaków się wyklaruje[/QUOTE]

dziękuję Aluniu !!

[quote name='mroofka']ja daję 20zł stałej deklaracji (niebieskie forum - mroofi)[/QUOTE]

dziękuję !!!!

jeszcze trochę i może się uda ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Ponawiam pytanie :[/QUOTE]
he he może chciałaby wziąść do siebie? BYŁOBY SUPER
[quote name='fioneczka']coś dziewczyny się tu nie pokazują

a masz jakiś "inny plan" na sunię ?
dla niej lepiej by było gdyby do doświadczonego DT trafiła ... tak mi się wydaje[/QUOTE]

jestem ale co pisać jak nikt nie chce pomóc a szkoda bo już połowa jest.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w biurze poinformujemy, ze jest plan na mała, zeby na pewno była tam bezpieczna. a wlasnie doczytalam na wątku wrocławskich bullowatych,ze diuna podchodzila do balbiny z psami i psina szalała. jednak taki test nie jest do konca wiarygodny wg mnie bo balbna ogolnie spokojna nie jest jak sie do niej podchodzi. jednak cos wtym jest ze nie była spokojna.
ech

Link to comment
Share on other sites

Uru, czy jest możliwość żeby ktoś doświadczony w rasie (może szkoleniowiec/behawiorysta) podszedł do schroniska ocenić sunię ?
czy jej "niepokój" spowodowany jest strachem czy to po prostu taki charakter
są deklaracje jednorazowe, więc można by zapytać czy można z nich opłacić taką osobę (jeszcze kwestia ceny, to też jest b.istotne)





i jeszcze jedna moja prośba ... czy możecie pomóc "zozreklamować" Balbinę?

SANDRA DZIĘKUJĘ !!!

kazdy z nas ma na dogo "ulubione watki" często odwiedzane ... a na nich znajomych, przyjaciół ... nagłaśniajcie sprawę ... może uda się zebrać pełne deklaracje

Link to comment
Share on other sites

wiec tak. bylam w schr. i troche popytalam. nie jest tak żle z balbina jak sadziłam wcześniej. Otóz podobno byla wyprowadzona jakis czas temu z boksu do biura w ciagu dnia gdzie pelno osob sie przewija i piesków bo ktos byl zainteresowany adopcją. Mała była zatem wsrod ludzi i była mieciutka i potulna, wszystkich chciala lizac itd. jedna Pani,zwana lidka(pracownica schronu) jest nią zachwycona. och i ach. mówi,ze ją Balbina uwielbia daje sie glaskac dotykac itd ale nie wszyscy jej pasują zwyczajnie. Takze to daje super nadzieje. Podobno jest mega skoczna rozrabiara. no ale to norma chyba dla takiego psa i to jeszcze ciagle w boksie siedzacego. Zatem tamten Pan jej nie wziął bo za silna i za niesforna.

Link to comment
Share on other sites

to ja jeszcze dopiszę, co się dowiedziałam o Balbince dziś u wspomnianej przez Uru, Pani Lidii

Balbina, po wypuszczeniu z klatki jest bardzo rozchwiana. Z ogromnego entuzjazmu, rozdawania buziaków i kochania wszelkich istot żywych, potrafi przejść szybko w stan lęku i agresji. Wymaga zrównoważonego prowadzenia, umiejętnego tonowania zarówno stanów euforii jak i lęku. Przez kraty szczerzy zęby i bardzo szczeka. Nie ma szans na adopcję zza krat, z takim wizerunkiem.

Link to comment
Share on other sites

wiem, że strach, braki w socjalizacji i inne czynniki powodują rozchwiania emocjonalne
moja Mona przez pierwsze tygodnie w domu bała się wyjść za próg pokoju, przed wyjściem na spacer czołgała się i drżała, na spacerach załatwiała swoje potrzeby z ogonem podwiniętym pod tyłek, w domu zaczęła atakować drzwi i każdego kto się za nimi pojawił ... doszliśmy do małego sukcesu a minął już niemalże rok ... jednak my szkoleniowcami nie jesteśmy
wierzę, że tak młodą sunię da się wyprowadzić na prostą ... że jeszcze "będą z niej ludzie"

tylko do tego potrzeba kasy ... ale jej nie mamy niestety

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...