Jump to content
Dogomania

Galeria Bibi- czyli świat w kolorach black&white


Maalwi

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jaga.']no dla mnie się skończył świat na miocie B u Ilonki ;)[/QUOTE]
Hihi chyba lubisz mioty B? :]
*
No cóż,stwierdziłam,że raz kozie śmierć i zgłosiłam Bibi na wystawę 5 marca w Drzonkowie. CO z tego wyniknie-nie wiem tylko teraz trzymajcie kciuki żebym się nie skompromitowała kompletnie.Bibi zaklejacm już uszy tlyko od środka i pięknie stoją z tymi plastrami. A na zewnątrz miała golone,ale teraz zapuszczam. Och tlyko żeby stanęły jej uszka do 5 marca! ;)

Link to comment
Share on other sites

Bibcia z zaklejonymi uszkami tlyko od środka (wiem,że zła jakoś i słabo widać ale uszyska stoją ) :p
♥Ostatnio ulubioną zabawką Bibsztyla stała się...taśma klejąca :eviltong: na 1 zdjeciu widać ją przed nią.
[URL="http://img204.imageshack.us/i/p0802111007.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2015/p0802111007.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img96.imageshack.us/i/p080211100802.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4229/p080211100802.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

słodzinka :loveu: no mam słabość do miotów B ;) hahah ;)

uszy golić bo futro ciężkie i nie staną. Johnemu stanęły 3 miesiące temu a nadal mu golę. zresztą hodowczyni zapytaj.
ringówki na pewno będą sprzedawane.
rzęsy cudo! Johnny ma takie same:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maalwi']relacja na pewno będzie- zdięc też od groma,bo moja rodiznka fotografią się pasjonuje. Tylko czy bedzie dobrze...? już się denerwuje...[/QUOTE]

Nie martw się napewno wszystko będzie dobrze :) głowa do góry pierś do przodu i baw się dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matyk']Nie martw się napewno wszystko będzie dobrze :) głowa do góry pierś do przodu i baw się dobrze :)[/QUOTE]

Postaram się :)
*
Bibi dzisiaj już ślicznie kłusowała w moim biegu.Ale z pozycją na dworze...oj ciężko jest,bo ona się boi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']słodzinka :loveu: no mam słabość do miotów B ;) hahah ;)

uszy golić bo futro ciężkie i nie staną. Johnemu stanęły 3 miesiące temu a nadal mu golę. zresztą hodowczyni zapytaj.
ringówki na pewno będą sprzedawane.
rzęsy cudo! Johnny ma takie same:loveu:[/QUOTE]
OK,będę jej podgalać uszyska :)
*
psyja mówi,ze wystawa to zły pomysł :(

Link to comment
Share on other sites

Maalwi ja tylko powiedziałam że nie robiłabym tego na Twoim miejscu. w klasie szczeniąt rzeczywiście sędziowie przymykają oko na wiele rzeczy:) z tego co mi mówiłaś wynikało że Bibi ma między innymi wielki problem z tolerowaniem psów nawet z dużej odległości - moim zdaniem powinnyście w pierwszej kolejności popracować nad tym, psów na wystawie będzie ogrom - w końcu to wystawa.
musisz duuużo z małą pracować, a zobaczysz jak bardzo pies się może zmienić. jak wystawa wpłynie na Bibi zobaczysz sama, być może Cię mile zaskoczy. ja Ulego też nie byłam pewna przed pierwszą wystawą (też w klasie szczenków), spodziewałam się wszystkiego, a on mnie zaskoczył i to bardzo na plus. liczę że i w Waszym przypadku tak będzie:) pamiętaj że wystawy mają być przyjemnością, nie możesz się tym za bardzo przejmować. jeśli nie tym razem, to następnym pójdzie lepiej. a za 2-3 razy to już w ogóle:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']Maalwi ja tylko powiedziałam że nie robiłabym tego na Twoim miejscu. w klasie szczeniąt rzeczywiście sędziowie przymykają oko na wiele rzeczy:) z tego co mi mówiłaś wynikało że Bibi ma między innymi wielki problem z tolerowaniem psów nawet z dużej odległości - moim zdaniem powinnyście w pierwszej kolejności popracować nad tym, psów na wystawie będzie ogrom - w końcu to wystawa.
musisz duuużo z małą pracować, a zobaczysz jak bardzo pies się może zmienić. jak wystawa wpłynie na Bibi zobaczysz sama, być może Cię mile zaskoczy. ja Ulego też nie byłam pewna przed pierwszą wystawą (też w klasie szczenków), spodziewałam się wszystkiego, a on mnie zaskoczył i to bardzo na plus. liczę że i w Waszym przypadku tak będzie:) pamiętaj że wystawy mają być przyjemnością, nie możesz się tym za bardzo przejmować. jeśli nie tym razem, to następnym pójdzie lepiej. a za 2-3 razy to już w ogóle:D[/QUOTE]
Noo,trzeba mi było tak napisać na GG bo już chciałam się wycofać z tej wystawy :)
Wczpraj byłam z nią w mieście,Jak zobaczyła psa,to zaczęła ciagnąć i piszczeć. Ja odwróciłam się i poszłam w inną stronę nic nie mówiąc do Bibi. Jak się uspokoiła,dałam jej smaczka. Dobrze robię...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maalwi']Noo,trzeba mi było tak napisać na GG bo już chciałam się wycofać z tej wystawy :)
Wczpraj byłam z nią w mieście,Jak zobaczyła psa,to zaczęła ciagnąć i piszczeć. Ja odwróciłam się i poszłam w inną stronę nic nie mówiąc do Bibi. Jak się uspokoiła,dałam jej smaczka. Dobrze robię...?[/QUOTE]

tak:) tylko do smaczka powinnaś dodać klik albo słowem zaznaczyć zachowanie kiedy jest wyciszona, żeby wiedziała o który moment DOKŁADNIE chodzi.

Jaga ja też to proponowałam, ale Malwi mówiła nie ma znajomych z psami i odpadają takie spacery

Link to comment
Share on other sites

A moim zdaniem wystawa to bardzo dobry pomysł, to klasa szczeniąt tam się nie liczą wyniki, a wystawa jest dość specyficznym miejscem, idealnym do socjalizacji.

Malwina, uszka jeszcze gol, dopóki nie stanął porządnie. Tak jak już Jaga pisała, włos bardzo ucho obciąża, a teraz podczas stawania powinno być lekkie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...