Jump to content
Dogomania

Kala, młoda spokojna suczka znalazła cudowny DS :) Bądź już zawsze szczęśliwa :)


Akrum

Recommended Posts

[quote name='Akrum']Emma co u Kali słychać?
Już wszystko dobrze w okolicy szwów? już opuchlizna zupełnie zeszła?[/QUOTE]
Tak jest znacznie lepiej przede wszystkim szwy i okolice nie są już zaczerwienione, opuchlizna powoli schodzi, wczoraj podałam jej zastrzyk z antybiotykiem i ostatni jutro. Myślę, że będzie już dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kala od czasu gdy została sama nie nabrudziła w pomieszczeniu! Wyprowadzam ją trzy razy dziennie, często otwieram jej tylko drzwi a ona sama wychodzi na ogródek i tam załatwia swoje potrzeby. Na spacery wychodzi niechętnie i szybko wraca do domku.
Dzisiaj moja sąsiadka zaprosiła nas (mnie z Kalą) bo chciała pieska poznać bliżej. Zaraz ją szybko wykąpałam, potem suszyłyśmy się razem, ale Kala czysta i pachnąca poszła w odwiedziny. Była bardzo grzeczna,lubi pieszczoszki,pozwoliła się głaskać po swym miękkim i puszystym futerku ale nie oddalała się ode mnie. Tak jej się tam podobało, że nie chciała ze mną wracać! Chyba wyczuła po co tam przyszłyśmy. Niestety sąsiadka nadal się zastanawia.

Link to comment
Share on other sites

Chyba zapeszyłam! Kala wróciła z powrotem. Sąsiadce nie starczyło cierpliwości bo Kala piszczała w nocy. Niestety nie dała jej szansy. Może to za blisko i Kala czuła zapachy z mojego domku?
Po powrocie Kala bardziej ucieszyła się ze spotkania z moimi psami niż ze mną. Obserwując ją sądzę, że nie nadaje się na psa kanapowca i lepiej czuje się z psami niż ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

BIdulka, a ja już się tak cieszyłam, że ona domek znalazła...
no nic, nie poddajemy się i szukamy dalej...

a na temat tej Pani - szkoda, że nie dała Kali szansy, skreślić psa ze swojego życia po jednej tylko nocy...
tyle się ludziom mówi podczas rozmów, tłumaczy że takim psiakom po przejściach trzeba dać kilka dni na zaaklimatyzowani...
ale ludzie są jacy są. Chcieli by dostawać psy bezproblemowe.

Link to comment
Share on other sites

Widziałam dzisiaj Kalę. Boziu kochana jaka przemiana.:lol: Radosna, grzeczna. Ani razu nie zaszczekała. Nie narzucająca się dziewczynka. Ludzie oczu nie mają. Toż to sam wdzięk. Te cudne oczy:lol:. Tylko brać i kochać, kochać z całego serducha. To nie ten sam szkieletor, ciała nabrała, że hej;)

Link to comment
Share on other sites

Kala, jej potencjał dostrzegłam już w przytulisku.
Ona jest śliczną i kochaną sunią.
Dostałam maila w odpowiedzi na ogłoszenie... po prostu włos mi się zjeżył :angryy:

kopiuje:

[I]"witam, ja w sprawie ogłoszenia tej suki. ja bardzo kocham zwierzątka, chce wam pomóc i zabrać ją do siebie. jest pospolitym psem,do budy się nada. bedzie czasami miała możliwość biegania po podwórku. co znaczy że jest wystyrylizowana? że była chora tak? ale już jest dobrze? kiedy możecie mi ją przywieźć?proszę o szybką odpowiedź"[/I]

po prostu, zostawię to bez komentarze, bo po co się denerwować.
wysmarowałam odpowiedź do tych ludzi, żeby sobie sami przy budzie na łańcuchu posiedzieli kilka godzin...

Link to comment
Share on other sites

Kala wczoraj pierwszy raz od czasu jak jest w DT ZASZCZEKAŁA!!! Była na podwórku i drogą szły dzieci ze szkoły i ona odważyła się je obszczekać przez bramę. Trwało to trzy tygodnie zanim się otworzyła. Dzisiaj wygrzewa się na słoneczku, wcześniej byłam na spacerze z całą czwórką i wnusią (2 lata), Kala szalała z jamnikowatą Stonią widać było, że jest szczęśliwa. Lubi przebywać na powietrzu, niechętnie wchodzi do mieszkania. Niechętnie też chodzi na spacery i szybko chce wracać.

Link to comment
Share on other sites

Kala do kojca? nie, nie...

ja ją widzę w domku z ogródkiem, już z innym psem, z którym się będzie bawiła i goniła.
Domkiem, w którym zimą będzie się wylegiwała przed rozpalonym kominkiem, a latem za to na dworze w słoneczku na zielonej trawce.

Link to comment
Share on other sites

teraz gdy sytuacja jest jaka jest, skoncentrujmy się na wszystkich psiakach od nas, które są na dt czy to u nas, czy to poza NT.

ogłoszenia, zdjęcia, sterylki, szczepienia...

ja już zajęłam się Nutką, małe hienki też mają ogłoszenia.
Majka w sobotę idzie do DS, Dusia - ma ogłoszenia, będzie też w jakiejś gazecie warszawskiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyrdka']Emma, napisz co u Kali? Jak jej brzusio?[/QUOTE]
Codziennie przemywam jej wodą utlenioną. Jeszcze trochę jej wycieka ropa, ale coraz mniej. Kala jeszcze chyba przybrała na wadze. Jest puszysta i okrąglutka. Kochany psiaczek. Dzisiaj na spacerze szalała ze Stonią, goniły się i wywracały w śniegu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...