Jump to content
Dogomania

Zielona Góra!Idziemy na spacer?


14ruda

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie no jezeli ochla to tylko (jak juz) po przywitaniu:) a tak mysle ze moze bysmy sie wszyscy spotkali wlasnie na tym parkingu kolo amfiteatru. ale bedzie nas banda:cool3: hu hu:evil_lol: mam nadzieje ze sie wszystkie polubia:roll: mysle ze kolo 17... jeszcze jutro ostatecznie dokladnie napisze na forum i jak ktos jeszcze bedzie chetny to zapraszamy:p

Link to comment
Share on other sites

mam pomysl:evil_lol: poniewaz ja jutro musze wybyc poza zielonke i niestety nie wiem jak to wszystko wyjdzie to moze wstepnie umowmy sie ze spotykamy sie miedzy 17 a 18 na parkingu przy amfiteatrze ale jeszcze postaram sie dokladnie napisac tak kolo 16 (ale postaram sie oczywiscie w miare mozliwosci wczesniej) czy to bedzie 17 czy 18 (pewnie bedzie 17:30) niestety ale tez moze byc taka sytuacja ze ja nawet na ta godzine nie zdaze to z gory przepraszam ale niestety praca :roll: ale poki co jest taki plan jak napisalam i wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy:p

Link to comment
Share on other sites

cześć chętnie bym się z Wami wybrała, ale na razie mój pies jest świeżo po kastracji a ja ciężarówka :eviltong: (do zg mam ok. 30km, ale często tam zaglądam z psem).
Stąd pytanie: ile trwają Wasze eskapady, bo nie wiem czy damy radę :oops:
pozdr dla wszystkich ;)

Link to comment
Share on other sites

W zależności od pogody :) Ostatnio po mrozie łaziłyśmy koło 1,5h :) Ale możemy się do Ciebie dopasować i wybrać lekką trasę na ok 1h :) Mam nadzieje że dasz rade :p Nie wiem jak teraz ze spacerkami bo Viki mi wybyła :p ale zawsze można się na weekend umówić :)

Jakiego masz psiaka i skąd dokładnie jesteś??
Ja mam jamniorka lat 8/9 i doga 6 miesięcy :p Viki ma ADHD w postaci rocznej dobermanki i leniwca labradorke :p

Link to comment
Share on other sites

hej, 1h czy 1.5 to nie problem :) tylko musi mu się wszystko ładnie wygoić, wiec na razie możemy pomarzyć o takim spacerku :cool1:.
Haryś to 1,5 roczny sznaucer mini, ale od jamniorka będzie dużo większy, a duże psy ten mój bohater po prostu uwielbia :razz: jak dojdziemy do formy to się zgłoszę.
pozdr

Link to comment
Share on other sites

juz jestem:p tez poki co glosuje za piatkiem choc na sobotke planuje wyjazd nad jeziorko:cool3: aj cos malo tu chetnych na te spacerki:roll: Pastelka zapraszamy:) ludziska zglaszac sie bo jeszcze troche a stracimy nadzieje na spacerro wieksza grupa:-(

Link to comment
Share on other sites

hu hu :) jutro okolice mysle ze 17 spotkanko pod amfiteatrem:evil_lol: prognozujac bedzie nas okolo 6-7 psiakow:evil_lol: ale bedzie zabawa:cool3: a ktoz tu sie jeszcze ukrywa przed spacerkami:mad: jutro jeszcze pwenie rano potwierdze godzinke:) mam nadzieje ze do zobaczenia:p

Link to comment
Share on other sites

O proszę jak sie temacik rozwinął:multi: .Zapomniałam tu zajrzeć:oops: .My w tygodniu chodzimy w inna strone na spacerniaki,zreszta ja i tak ze względu na prace :angryy: wyłaniam sie ok.19.Ale w weekendy jesteśmy w lesie za Amfiteatrem.Jutro ok. 15 idziemy w las z Demonkiem:loveu: .Jak ktoś ma ochote poznać zaganiające małe pieski 2 szurnięte ONki :cool1: to zapraszam jutro czy za tydzin:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ty Wiewioora co sie przemienilas?:mad: jak ja juz sie przyzwyczailam na Piasia! witamy witamy ONKI:p wlasnie wlasnie zapomnialo sie o wlasnym temaciku, nieladnie:mad: ;) a juz zostal przejety:eviltong: :evil_lol: jest juz nas nawet sporo:razz: my tak ogolnie czesciej niz raz w tyg ale widze ze staje sie regola piatek okolice 17 a tak poza piatkiem umawiamy sie na tel:)

Link to comment
Share on other sites

a wiesz co faktycznie!!!:p hihi czyli nic tylko na spacerki sie wybierac ale niestety ja chyba przez najblizsze kilka dni zbastuje bo ta moja oferma dobermanka jak bylysmy na spacerku z Wiewiooora i Tagiem to niezgola w cos wlazla i ma opuszke tak dosc solidnie rozcieta a znajac ja to jeden spacer i nie zagoi sie do za rok:roll: a z sama labladorka to minimalna przyjemnosc:) chyba wszyscy co ja znaja to wiedza o czym mowie:eviltong: mysle ze do nastepnego piatku czyli do regulaminowego spacerku powinna wydobrzec, uh mam nadzieje bo jak nie:mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...