Jump to content
Dogomania

Euro 2011 Holandia


Mari

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pawelg']Chyba wystawcy wystraszyli sie tej wystawy ;) albo po prostu ja olali...

zobaczcie na stawki terierow, przeciez na wiekszych wystawach w Polsce jest wiecej psow, niz tam... ;)[/QUOTE]
nooo w astach bardzo słabiutko, jak na klubówce...

Link to comment
Share on other sites

dogów "tylko" 83, tyle pojawia się czasem w Katowicach albo Łodzi... za to Petit Bassetów AŻ 3 !

Stawki są porażające, przejrzałam na szybko kilka ras, i pustki... Podobno zgłoszonych w sumie tylko troche ponad 7 tys psów.... To co będzie w Bukareszcie ?

Link to comment
Share on other sites

My również będziemy ina Euro i na CaciB- w statystyków goldenków na Euro mamy 112 a na CACiB 77. To tak wydaje mi się cieniutko...jak na taką rangę wystawy.
Guciek wystawiamy się w ten sam dzień - no, bo w końcu ta sama grupa :) Mam nadzieję, że się spotkamy:) Zawsze to po polsku pogadać z kimś można:)

Link to comment
Share on other sites

ja bedę z moim Dandie Dinmont Terrierem ale tylko na Euro. Startujemy we czwartek. Dandusi całkiem jak na tę rasę sporo bo 19, ale nie ukrywam liczyłam na więcej ... Na klubie rasy w Czachach było ich 27 - Czesi bardzo lubią dandie i tam jest ich sporo, a jak już wyszła mała staystyka to dodam, że w Polsce wszystkich razem jest tylko 20 ...

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś się dopatrzył jakiegoś info o godzinach sędziowania poszególnych ras i spisu wystawców .... klikam, kilkam i nie widzę, może nie ma ... ale chyba na te kilka dni przed wystawą choćby dane o godzniach startów już powinny być ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mjola']czy ktoś się dopatrzył jakiegoś info o godzinach sędziowania poszególnych ras i spisu wystawców .... klikam, kilkam i nie widzę, może nie ma ... ale chyba na te kilka dni przed wystawą choćby dane o godzniach startów już powinny być ...[/QUOTE]

niestety nie ma podanych takich informacji, musisz o 9 być gotowa na wszystko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiarosa']No bardzo możliwe,że tak właśnie będzie. Na Euro jeszcze nie byłam ale na Cruftsie nie można wyjść z psem wcześniej.Nie jest istotne kiedy skończyło się wystawiać.[/QUOTE]
Dokładnie.
W Niemczech i Austrii (może jeszcze gdzieś...) możesz natomiast wyjść, jeśli chcesz opuścić wystawę bez dokumentów ponieważ karty ocen, dyplomy itd wydawane są dopiero po zakończeniu sędziowania w ringu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dream']Dokładnie.
W Niemczech i Austrii (może jeszcze gdzieś...) możesz natomiast wyjść, jeśli chcesz opuścić wystawę bez dokumentów ponieważ karty ocen, dyplomy itd wydawane są dopiero po zakończeniu sędziowania w ringu.[/QUOTE]

nie tak do końca, chyba że to jakaś procedura niemieckiego klubu setera, przynajmniej w kontynentach karty ocen są zazwyczaj wydawane po ocenie całej rasy, choć nie powiem zdarzało się jak w Berlinie w tym roku że po zamknięciu ringu dawali, a w Nurnberg to dla odmiany psy które dostały rasę mogły odebrać karty dopiero na grupie! Czyli niestety reguły nie ma :)

co do samego zakazu opuszczania wystawy to z jednej strony to rozumiem, ludize którzy przychodzą oglądać psy chcą sobie zobaczyć wszystko, i muszą też wiedzieć za co płacą, również chyba dla hodowców i właścicieli to dobra sytuacja bo możesz sobie porozmawiać z innymi właścicielami, hodowcami, powymieniać doświadczenia...

z drugiej strony w sytuacji gdy przyjedziesz na 2 dni, jadąc całą noc autem masz chyba prawo iść sobie odpocząć do hotelu... poza tym to Ty im płacisz pieniądze więc chociaż w tym temacie mogli by się dostosować trochę do tego co Ty byś chciał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mari']czyli kartę oceny dostaję nie po zakończeniu sędziowania mojej rasy tylko wszystkich ras?[/QUOTE]

ciężko powiedzieć jak będzie, rzeczywiście według regulaminu powinno się zostać do końca wystawy, tak samo jest w niemieckim regulaminie ja tylko się odniosłem do wypowiedzi Dreama że niestety co do tego nie ma reguły i ciężko cokolwiek przewidzieć. Osobiście mam nadzieję że na końcu rasy będą dawać, bo daleka droga powrotna przed nami :)

Link to comment
Share on other sites

Halo halo :) Pozdrawiam z BAAARDZO ZIMNEJ Holandii....

W Rotterdamie w ten weekend wszyscy z psami musieli zostać do godziny 15 !!! Nawet do auta nie można było wyjść....

A i weźcie BARDZO ciepłe ubrania !!!!!!!!!!! Aktualnie w Holandii jest około 11 - 12 stopni.....i bardzo wieje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...