Jump to content
Dogomania

Zygmuś kocha furciaczek a furciaczek Zygmusia :)Żegnaj Zygmusiu :( (*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zygmus dostal dzisiaj tabletki na odrobaczenie na 3 dni - koszt 16 zl

ciesze sie ,ze tyle osob chce pomoc Dziadziusiowi :)
Jesteście Wspaniali :)
dzieki temu jutro mozemy isc zrobic bad. krwi
tak bardzo sie ciesze...dziekuje bardzo :)

dzisiaj Zygmus caly dzien spi albo robi mega kreciory...niestety nadal biegunkowe :(
na szczescie tabletki ladnie zjadl w pasztecie ;)

musze jeszcze sprawdzic jego sluch, bo nic nie jest w stanie go obudzic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Budrysku - ale przecież mamy pieniądze po Kubusiu! Można przeznaczyć część na Zygmusia - resztę dozbieramy bazarkowo! Co ty na to? Przelewać kaskę? Cioteczki na pewno się zgodzą...[/QUOTE]

te pieniazki lepiej przeznaczyc dla Zebusia...on nie ma nic :(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200164-Dziadek-Ząbek-złamana-łapka-chore-serce-stan-ciżki-ale-My-walczymy[/URL]!!

Link to comment
Share on other sites

no a czy Zygmuś ma księgową? Czy wiadomo ile ma już kaski? Przecież takie podszywanie się pod czyjeś konto można chyba wyeliminować. W pierwszym poście info kto jest księgową i tylko od tej osoby idzie pw. rozliczenia w pierwszym poście i jest pełna kontrola. Czy coś pominęłam??
Na czyje konto można wpłacać aby tego biedaka podreperować zwłaszcza z tym brzuszkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']bardzo wszystkim dziekuje za pomoc i za to ze jestescie tutaj z nami :)[/QUOTE]

Budrysek wyslalam ci dwa maile z prozba o wiecej danych o Zygusiu.... dostalas?
wiek, kastracja, jak dlugo w schronie byl... no wiesz... gdzie dokladnie przebywa...
wstawilam go na wer-kennt-wen.... ale nie mam jeszcze zadnych danych o nim....

czekam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']Budrysek wyslalam ci dwa maile z prozba o wiecej danych o Zygusiu.... dostalas?
wiek, kastracja, jak dlugo w schronie byl... no wiesz... gdzie dokladnie przebywa...
wstawilam go na wer-kennt-wen.... ale nie mam jeszcze zadnych danych o nim....

czekam[/QUOTE]

odpisze zaraz na wszystkie @ ale tutaj tez wrzucam info:

Zygmuś jest u mnie na tdt czyli w Żywcu, ale podawajcie w ogloszeniach ze jest na slasku

nie ma szczepien, jest nie wykastrowany, dzisiaj bylo odrobaczenie, jutro robimy bad. krwi

na bank nie widzi :(

fotki jutro zrobie bo jestem juz padnieta

dziekuje za WKW :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']no a czy Zygmuś ma księgową? Czy wiadomo ile ma już kaski? Przecież takie podszywanie się pod czyjeś konto można chyba wyeliminować. W pierwszym poście info kto jest księgową i tylko od tej osoby idzie pw. rozliczenia w pierwszym poście i jest pełna kontrola. Czy coś pominęłam??
Na czyje konto można wpłacać aby tego biedaka podreperować zwłaszcza z tym brzuszkiem[/QUOTE]

Ciotki cytuję samą siebie i ponawiam pytanie chętnie pomogę przy staruszku oraz przy Ząbku również. Proszę o konto.

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam "księgową" Kubusia
[*] i potem miałam być księgową Zębusia, ale nie było żadnych osób chętnych do wpłat :-(. Mogę też zajmować się Zygmusiem, ale z tego co wiem na Zygmunta już Budrysek podawał swoje konto, więc może lepiej nie mieszać.

Seciu - jak tylko Budrysek się pojawi to zadecyduje - tak zeby jej bylo najwygodniej i zeby nie było zbyt duzego zamieszania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...