Jump to content
Dogomania

NOWY SĄCZ - Maleńka ŁAPKA - JUŻ W NOWYM DOMU


Szami

Recommended Posts

[quote name='ataK']Dwa własne i trzy tymczasiki, łącznie z Łapką :) Nie jest to tłum, ale każde z nich ma jakieś tam swoje nawyki, a Malutka obserwuje i podłapuje, ile się da...
A w ogóle, to wszyscy ostatnio chodzimy "po marynarsku", bo włazi Toto pod nogi ;) No i brak ogrodzenia daje się we znaki, bo ze wszystkimi naraz nie zawsze da się wyjść na smyczy, a Łapka robi straszny raban, jak zostaje w domu...[/QUOTE]

Jakbym swoje widziała tylko x3:lol: Oj ogrodzenie to by Ci ułatwiło sprawę...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaja69']Jakbym swoje widziała tylko x3:lol: Oj ogrodzenie to by Ci ułatwiło sprawę...[/QUOTE]

Gdybym miała x3 to spacerki chyba bym musiała uskuteczniać bez przerwy - nawet jak po dwa naraz, to zanim wróciłyby ostatnie już by trzeba z pierwszymi wychodzić ;) O ogrodzeniu mogę niestety tylko pomarzyć :( A jak już ogrodzenie, to i miejsce na te "x3" by się znalazło... Łóżek ci u mnie dostatek ;)

Link to comment
Share on other sites

ataK trzy osoby dostały Twój numer telefonu o Łapkę , mam nadzieję ,że ktoś zadzwoni.
Dziewczyny błagam jak ktoś ma więcej czasu poogłaszajcie małą , ja naprawdę nie mam kiedy usiąść do komputera , sporadycznie i od czasu do czasu tu zaglądam . Bez ogłoszeń mała nie ma szans na adopcję !!!!!
Ze swojej strony robię co mogę ale widocznie to wszystko za mało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...