Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

[quote name='obiezyswiat75']A Ty ciągle na mnie krzyczysz. Krzyczysz i krzyczysz, już się boję odezwać :eviltong:[/QUOTE]

No bo lubie krzyczeń, a każdy mi zakazuje, wiec krzycze na dogo, ale i tu nie mogę:(

[quote name='LILUtosi']Aramisek od wczoraj przychodzi na stronę domu. Jego wybieg jest akurat po drugiej stronie ogrodu. Do tej pory dochodził do połowy, trzymając się blisko kojca. Teraz się przełamał i mam nadzieje że nie długo zajrzy do domu.[/QUOTE]

Noi co - 2 dni temu wpis, i dopiero ja sie ciesze jako pierwsza, ciotki :mad:

Link to comment
Share on other sites

kombinuję, ze moze by pan gabriel przyjął do budy tego staruszka spod zamościa?
200zł miesięcznie ogarnę, plus leczenie itd. myślicie, ze dałoby radę? staruszek na pewno wymaga ogarnięcia weterynaryjnego, a poza tym porządnej budy, jkao dziadek i tyle. całe życie był podwórkowy. tylko, czy tam jest szczelne ogrodzenie - to konieczne, bo i tak ma dziadek namieszane w głowie, pójdzie w długa i po sprawie...

jak tam na miejscu z wetem jest, bo nie pamiętam? myslicie, ze to ma sens? bo nie wiem, co z tym dziadkiem robić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']kombinuję, ze moze by pan gabriel przyjął do budy tego staruszka spod zamościa?
200zł miesięcznie ogarnę, plus leczenie itd. myślicie, ze dałoby radę? staruszek na pewno wymaga ogarnięcia weterynaryjnego, a poza tym porządnej budy, jkao dziadek i tyle. całe życie był podwórkowy. tylko, czy tam jest szczelne ogrodzenie - to konieczne, bo i tak ma dziadek namieszane w głowie, pójdzie w długa i po sprawie...

jak tam na miejscu z wetem jest, bo nie pamiętam? myslicie, ze to ma sens? bo nie wiem, co z tym dziadkiem robić.[/QUOTE]

Co do ogrodzenia, to chyba nie bylo pewne, Aramisek biegal po lesie i wracal - Sylwia tak?

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Karmiłam psiaki tym co ugotowałam. Wynoszę wtedy na ogród gar wielki i nakładam do misek żeby szybciej wystygło a później chodzę po kojcach i miski roznoszę. Aramisek chodził ze mną myśląc że już ta następna będzie dla niego, nie odstępował mnie na krok i skakał ciesząc się że idzie żarcie. Co raz fajniejszy się robi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dziadek czeka na miejsce w hoteliku u Murki.

A co u aramisa?[/QUOTE]

A gdzie on teraz jest?

[quote name='LILUtosi']Wczoraj Karmiłam psiaki tym co ugotowałam. Wynoszę wtedy na ogród gar wielki i nakładam do misek żeby szybciej wystygło a później chodzę po kojcach i miski roznoszę. Aramisek chodził ze mną myśląc że już ta następna będzie dla niego, nie odstępował mnie na krok i skakał ciesząc się że idzie żarcie. Co raz fajniejszy się robi.[/QUOTE]

E, to super sprawa, dobrze będzie!

[quote name='obiezyswiat75']No i powiało optymizmem :)
Jeszcze trochę i może na kolana przyjdzie? (tak się rozmarzyłam :))[/QUOTE]

I dobrze, bo napewno tak będzie!

Link to comment
Share on other sites

tak sobie, od dwóch lat, po śmierci wlasciciela jest sam.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246833-Staruszek-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-szok-strach-g%C5%82%C3%B3d-Zamojszczyzna%21-B%C5%82agam-o-pomoc%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246833-Staruszek-po-%C5%9Bmierci-opiekuna-szok-strach-g%C5%82%C3%B3d-Zamojszczyzna%21-B%C5%82agam-o-pomoc%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Zapłaciłam za hotel - Olena, z ogłoszeń cisza?[/QUOTE]

Zupełnie, Aramisek to na razie jedyny psiak któego na stałe wspieram który ma najwieksze szanse, reszta to chore Dziadki albo sunia z chorobą skóry, wiec mam nadzieje, że ktoś normalny zadzwoni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...