Jump to content
Dogomania

Salvatore TRIPOLI (I)


Ganzi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

no dobra ;) poniewaz jest pierwszy głos na TAK ;)) ja będę na NIE /i nie dlatego, że lubię/

Sędzia show-men... ruch i wiele psów to jego żywioł...zachęcanie widzów do klaskania w trakcie biegania wystawianych psów mieszało sie z ogólną ignorancją i olewką jesli biegł jeden pies- po prostu odwracał sie tyłem i rozmawiał z widzami /było tak miedzy innymi jak były wystawiane pojedyncze mastifo neapolitano- kazał babce biegać, przy czym sam obrócił się du*****/ Mówisz, ze mierzył psy- OK- u nas tylko samce....ale w ogóle nie zwracał uwagi na zgryz- mało tego zamiast zgryzu kazał rozewrzeć szeroko psu paszczę bo chce zobaczyć..PODNIEBIENIE !! /jak zasugerowałam, że chyba zgryz- tłumaczka powtórzyła prośbę ,a on nie protestował tylko zaglądał- czyli faktycznie coś ciekawego na tym podniebieniu szukał/ [B]Marchewkowy[/B] szlismy na tym samym ringu ale my jako ostatnia rasa...nie wiem czy sędzia juz był zmęczony /ale my też/ czy zupełnie nie znał wzorca /który podczytywał w trakcie ocen/.. ale dla mnie to szkoda kasy na kogoś takiego.....

Link to comment
Share on other sites

Racja byliśmy na tym samym ringu. Cóż ciekawie. Ja osobiście jak się przyglądałam ocenie to nie miałam nic do zarzucenia. Ja raczej odniosłam wrażenie że jest dość sympatyczny. W cc na zgryzy patrzył. Jeśli ten sędzia oceniał by briardy chętnie bym pojechała ze swoim psem :)

Link to comment
Share on other sites

wiesz...widać CC widział juz na ringu i oceniał ....a sharpki niestety chyba nie ;) i nie zdążył sie doszkolić .. i szczerze mówiąc ja do niedouczonego sędziego mam małą ochotę jeździć...bo większa wiedze o wzorcu ma większość sędziów majacych uprawnienia tylko na krajówki niż ten pan..:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...