Jump to content
Dogomania

Fifi & Lena - moje dwa półdiabla:)


Kasi i Lena

Recommended Posts

Ech... jakoś nie mam czasu popstrykać nowych. Chwilowo moje myśli zajmuje inna sprawa. W przyszłą sobotę idziemy na wesele a w niedziele na chrzciny. No i oczywiście mam jak większość kobiet w takim przypadku problem w co się ubrać. Mam jakieś dyżurne sukienki w szafie ale jakoś mi się nie widzą i wolałabym coś nowego i najlepiej jakieś spodnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to zadzieraj kiece i leć na zakupy :). Ja czekam na wypłatę i też muszę się obkupić, tym bardziej, że są taaaaaakie wyprzedaże :multi:. Leni muszę kupić karmę i matę do samochodu na siedzenie, bo jest pełno kłaków i ciężko je odkurzyć, a na czarnej tapicerce wszystko widać.
Co do zdjęć to też jakoś nie mam weny. W ogóle ta pogoda mnie dobija :roll:. Chociaż dzisiaj zapowiada się ładny dzień (przynajmniej u mnie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']No to zadzieraj kiece i leć na zakupy :). Ja czekam na wypłatę i też muszę się obkupić, tym bardziej, że są taaaaaakie wyprzedaże :multi:. Leni muszę kupić karmę i matę do samochodu na siedzenie, bo jest pełno kłaków i ciężko je odkurzyć, a na czarnej tapicerce wszystko widać.
Co do zdjęć to też jakoś nie mam weny. W ogóle ta pogoda mnie dobija :roll:. Chociaż dzisiaj zapowiada się ładny dzień (przynajmniej u mnie).[/QUOTE]
U nas też się dziś ładny dzień zapowiada. Ja nie mam weny ani do zdjęć ani do zakupów. Tym bardziej że nie mam pojęcia co a właściwie chce kupić. Mam ochotę na szmizjerkę i to najlepiej czarną ale oprócz allegro nie widziałam jeszcze takiej która by mi się w stu procentach podobała. No mam dylemat co do tego, bo w samej czerni będę jakoś smętnie wyglądać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']U nas też jest dzisiaj ładnie;)
[SIZE=1]Czy nie macie wrażenia że im więcej kupujemy tym częściej stwierdzamy że nie mamy się w co ubrać?:evil_lol:[/SIZE][/QUOTE]

Tak właśnie jest, mam w domu pełne szafy ubrań a i tak jak przyjdzie co do czego nie mam co na siebie włożyć:roll: Już od tygodnia się biorę do tego żeby te ubrania jakoś posegregować, powyrzucać co niepotrzebne itp. I zrobić miejsce na nowe wyprzedażowe:diabloti:

Jak już jesteśmy przy ubraniach to mam pytanie. Wyprałybyście w domu kurtkę na której jest napisane żeby prać chemicznie?
Materiał poliester, kurtka wiosenno-jesienna z tamtego sezonu. Jest brudna i gustownie rozdarta na rękawie (ale tego nie widać bo prawie pod pachą) przez piesia.
Do pralni szkoda oddawać, wywalić też szkoda bo ją lubię. Mam ochotę wyprać ją ręcznie w jakiś delikatnym płynie do prania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']U nas też jest dzisiaj ładnie;)[/QUOTE]
U nas tragedia :/ Szaro, zimno i na deszcz się zanosi :(

[quote name='Kasi i Lena']Jak już jesteśmy przy ubraniach to mam pytanie. Wyprałybyście w domu kurtkę na której jest napisane żeby prać chemicznie?
Materiał poliester, kurtka wiosenno-jesienna z tamtego sezonu. Jest brudna i gustownie rozdarta na rękawie (ale tego nie widać bo prawie pod pachą) przez piesia.
Do pralni szkoda oddawać, wywalić też szkoda bo ją lubię. Mam ochotę wyprać ją ręcznie w jakiś delikatnym płynie do prania.[/QUOTE]
Wyprałabym ręcznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Luna']U nas tragedia :/ Szaro, zimno i na deszcz się zanosi :(


Wyprałabym ręcznie :)[/QUOTE]
Chyba tak zrobię. Na wielu rzeczach jest napisane żeby nie moczyć i prać chemicznie. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby coś się popsuło no ale zawsze może być ten pierwszy raz:)

[quote name='deer_1987']U nas leje.. padalo kilka tygodni potem 2 dni ladne a dzis znow..[/QUOTE]
A u nas dalej słoneczko świeci i jest cieplutko:) Ale żeby nie wyglądało że jest mi za dobrze przyznam że gdzieś w oddali są ciemne chmury. Mam nadzieje że przejdą bokiem.

Link to comment
Share on other sites

[B]Talia[/B] nie sypię się aż tak bardzo, choć podejrzewam, że z Leny bardziej, bo jest młoda i ten włos nie jest jeszcze taki jak być powinien. Tylko my dużo jeździmy autem, więc trochę się tego nagromadziło :D Największym problemem jest to, że westy mają twardy włos i ten włos jak igiełki powbijał mi się w kanapę. Odkurzacz nie dał rady, musiałam się męczyć ręcznie.
[B]Kasia[/B] to kupuj na allegro ;) Chociaż ja na Twoim miejscu założyłabym coś w kolorze ;) Z resztą ja najlepiej się czuję w getrach i tunice. Mogłabym tak zawsze chodzić, no ale trzeba czasem coś urozmaicić. Kiedyś nosiłam tylko jeansy, teraz mam może z 5 par, w których i tak bardzo rzadko chodzę. Co do pogody - u mnie jest super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L'][B]Talia[/B] nie sypię się aż tak bardzo, choć podejrzewam, że z Leny bardziej, bo jest młoda i ten włos nie jest jeszcze taki jak być powinien. Tylko my dużo jeździmy autem, więc trochę się tego nagromadziło :D Największym problemem jest to, że westy mają twardy włos i ten włos jak igiełki powbijał mi się w kanapę. Odkurzacz nie dał rady, musiałam się męczyć ręcznie.
[B]Kasia[/B] to kupuj na allegro ;) Chociaż ja na Twoim miejscu założyłabym coś w kolorze ;) Z resztą ja najlepiej się czuję w getrach i tunice. Mogłabym tak zawsze chodzić, no ale trzeba czasem coś urozmaicić. Kiedyś nosiłam tylko jeansy, teraz mam może z 5 par, w których i tak bardzo rzadko chodzę. Co do pogody - u mnie jest super :)[/QUOTE]

Jak nie znajdę czegoś w miejscowych sklepach to chyba tak zrobię. Przed zakupem z allegro powstrzymuje mnie to że wolałabym pierwsze przymierzyć, dotknąć itp. Myślisz że czerń nie za bardzo? To mój ulubiony kolor i ponoć mi w nim ładnie. Tylko właśnie nie wiem czy nie będę zbyt posępnie wyglądać zwłaszcza że ostatnio zmieniłam kolor włosów na średni brąz i są dość ciemne. Jak ja nie lubię takich takich imprez:shake:.
Ja na co dzień najlepiej czuję się w jensach albo innych spodniach i tunice.:)

Link to comment
Share on other sites

Ja też lubię czerń, ale na lato to staram się ubierać kolorowo. Ale co kto lubi :) A jak masz ciemne włoski, to tym bardziej. Ja uwielbiam getry, bo są wygodne. Tylko sobie nie pomyśl, że jestem jedną z sweet blondyn, co to noszą leginsy w panterkę i bluzeczkę w zeberkę :D Ja ze spodni, to jedynie jakieś luźne materiałowe, a od jeansów się kompletnie odzwyczaiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Ja też lubię czerń, ale na lato to staram się ubierać kolorowo. Ale co kto lubi :) A jak masz ciemne włoski, to tym bardziej. Ja uwielbiam getry, bo są wygodne. Tylko sobie nie pomyśl, że jestem jedną z sweet blondyn, co to noszą leginsy w panterkę i bluzeczkę w zeberkę :D Ja ze spodni, to jedynie jakieś luźne materiałowe, a od jeansów się kompletnie odzwyczaiłam.[/QUOTE]

Może i racja że jakiś kolor, choć na szmizjerkę i tak poluję bo mi się po prostu podoba. Są teraz takie w różne krateczki ale one znowu kojarzą mi się z koszulami męskimi:roll:

Tak tak, ja usłyszałam o geterkach to sobie wyobraziłam sweet blondynę leginsach w panterkę, bluzeczce w zeberkę i 15 cm szpilach w lamparcika;) żartuję oczywiście:)
Ja getrów nie lubię a raczej siebie w nich nie lubię. Luźne materiałowe spodnie uwielbiam, ostatnio kupiłam sobie bojówki w pseudo moro z takiego cieniutkiego materiału. Na spacerki z psami idealne.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam czarną szmizjerkę :P Ooooo koszule - uwielbiam. Zmieniam zdanie - moje ulubione ubranie to getry i długa koszula <3 :D Nie wiem dlaczego napisałam o tunikach w których chodzę rzadziej. Ale ostatnio sobie powiedziałam, że przez najbliższe pół roku nie kupię ani jednej, ale myślę, że plan nie wypali, bo już mam pewną na oku :D Ja za rzeczami moro nie przepadam, ale to kwestia gustu :) Co do szmizjerki w kratkę, to myślę, że mi by się podobała taka :D

Link to comment
Share on other sites

No widzisz to wiesz dlaczego ja marzę o czarnej szmizjerce.W kratkę to już nie to choć przyznam że jedna mi się podobała ale nigdzie takiej nie widziałam tylko na jakiejś obcej dziewczynie. Ja też za moro nie przepadam, te spodnie to moje jedyne moro, właściwie to nawet nie jest moro tylko takie jakieś czarne wzorki moro- kwiatki na tle khaki.
Ech wątek modowo-ubraniowy mi się z galerii zrobił, muszę moim dziewczynom jakieś zdjęcia zrobić i wstawić żeby było widać że to galeria:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Mnie też się to podoba ;) Zdjęcia śpioszków też są przecież fajne :) Mój Leń też już grzeje mi miejsce w łóżju i pora do niej dołączyć :) To do jutra ;)[/QUOTE]
Moje dziś o dziwo w legowisku śpią, czyli moje miejsce w łóżku wolne:multi:. Też się zbieram do spania, suczynki prędzej czy później do nas dołączą:roll: Dobranoc.
[quote name='Maalwi']Hahaha fajny wątek się zrobił,mi tez się podoba :D[/QUOTE]
Też mi się podoba, bo kto powiedział że w psiej galerii muszą być tylko fotki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Żeby galeria chwilowo była galerią dodaje fotki;)
3 razy Lena- nie mogłam się zdecydować którą dodać bo żadna nie jest idealna;) znaczy się fotka, bo Lena jest chodzącym psim ideałem:)

[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8020/sn852459.jpg[/IMG]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/778/sn852460.jpg[/IMG]

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5623/sn852461.jpg[/IMG]

I jedna śpiąca Fifka, ze spojrzeniem- czego ty ode mnie chcesz;)

[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8749/sn852462.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...