Jump to content
Dogomania

$*STAROŚĆ nie Radość* Młodość nie Wieczność***PePe za TM.


anita_happy

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nowe wiesci z DT...

Pepe jest niemożliwy. Mały krasnal, ale rządzi. Nie mogę mu oczu zakroplić, uczesać go nie mogę, ostrzyc, bo mnie chce gryźć. Tak, to miziak i mała maskotka. Ale charakterny jest bardzo. On nawet nie zdaje sobie sprawy, że waży coś koło 4kg, a ja jestem 15 razy większa (no cięższa na pewno) od niego:) Wcina saszetki dalej dla szczeniaków. Dobrze się czuje. 0 problemów zdrowotnych. Z resztą widziałaś wyniki krwi...Stary, ale jary...Rozbójnik jeden:)

Stary ale jary....super no domeczek powinien sie jakis znalesc...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Asencja']Nero pozdrawia cioteczki i potwierdza,że PePe to mały rozbójnik!!
Może ktoś zechce oddać swój głos na mnie w ankiecie miau i dogo do głosowania w krakvecie to zapraszam-poz.3 na liście Joanna Bućko z Sokółki[/QUOTE]

No moze i maly rozbojnik Pepe tez w koncu znajdzie domeczek jak Bingus..oczywiscie zaglosuje podaj link..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Kamila Proc']juz po glosowaniu i sie nie udalo[/QUOTE]
Trudno trzeba powalczyc w przyszlym miesiacu....ja mam za to lepsze wiadomosci...moze Pepe szykuje sie domek ale nie mozna zapeszac. Mam nadzieje, ze Pepe lubi sunie pudlowata bardzo przyjacielska chociaz slepa..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...