Jump to content
Dogomania

Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłysmy z Fiśką na kontroli u weta. Figa trzęsie się ze strachu..juz przed drzwiami....siedziała bardzo grzecznie jak się już ubierałam...aż nagle wyszłą wetka z gabinetu...Fiska na jej widok chciała uciekac do drzwi w 2 susach...:diabloti:
Wszystko w porządku, śmiecioza haftozis...tylko jeszcze pobierze sobie antybiotyk i ranigast...przez kilka dni...no i oczywiście szczepienia które miała dostać w tę sobote dopiero za co najmniej 2 tygodnie moga być......

Link to comment
Share on other sites

[LIST]
[*]Po pierwsze będę pisać wierszem
[*]Po drugie i czwarte będę bawić żartem:evil_lol:
[*]Po piąte i dziesiąte będę dbać o Łołtografie*.[/LIST][CENTER]Dowcipna historia (nieco zmyślona)
[LEFT]Dziwne to było straszliwie,że na
wysokiej śliwie ,Na dokładkę liżąc sobie łapkę siedział kotek.
Fiśka jako,że nauka to pieniądz i praca
Kręci mnie i smyczą zawraca.
I siada i skacze i jęczy
a mnie to okropnie męczy.
Więc mówię:
No o co ci chodzi.....Finia
Cóż to za zmęczona mina
a Gulec na to -
Wału łału Rakhgo Raghko!
Pytam:Po jakiem gadasz?
Gucha a czy ty mi się spowiadasz?
No więc nic idziemy razem
by nacieszyć się krajobrazem...:p
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Subskrypcja mi nie działa, Krzyś siedzi cały czas przed komputerem i wcale nie zauważyłam że Koleżanka nam sie źle czuła!
Cieszę się ze już jest lepiej.

Wiedziałam że Ty i Puchatek piszecie śliczne wiersze ale po raz pierwszy mam okazję docenić zdolności Innej Młodej Pisarki!
Chocula właśnie zasnęła zadowolona ze wspólnego spacerku.
Pozdrawiamy serdecznie Ewa

Link to comment
Share on other sites

Pani Madrasa "sprzedała" mi dzisiaj swój sposób na śmieciożerstwo: Madras opróżniał kosze na śmieci włażąc prawie do połowy do środka ( golden). Pani Madrasa zaczęła mu zakładać kaganiec, którego nienawidził....i po jakimś czasie jak podchodził do śmietnika to groziła mu kagańcem...wystarczało! Spróbuje z Fiśką ...ale ona jest chyba bardziej uparta:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku']Pani Madrasa "sprzedała" mi dzisiaj swój sposób na śmieciożerstwo: Madras opróżniał kosze na śmieci włażąc prawie do połowy do środka ( golden). Pani Madrasa zaczęła mu zakładać kaganiec, którego nienawidził....i po jakimś czasie jak podchodził do śmietnika to groziła mu kagańcem...wystarczało! Spróbuje z Fiśką ...ale ona jest chyba bardziej uparta:mad:[/quote]

Metoda bardzo fajna tylko... nie nadaje sie dla psinki, która musi nosić kaganiec na codzień z innych powodów...

Link to comment
Share on other sites

hehe...głos ma przerażający....auauaua...dosłownie tak mruczy OKROPNIE GRUBYM głosem:diabloti:...jak ktoś nie widzi to pewnie myśli ,że co najmniej samiec wilczarza.....albo jakiś dog najmarniej...:shake::evil_lol:..położyła się prawie przy drzwiach i przy odgłosach ze schodów straszy potencjalnych złoczyńców...no obowiązkowe suczysko jest:cool1::loveu::cool3::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Gdy zobaczyłam zdjęcia tej suni zrobiło mi się jej żal.Ale teraz wiem ze ma dobry dom i kochającą panią.Figa jest piękną psiną.Oby tak dalej!!! Mam nadzieję że wiele psów ze schroniska
(i nie tylko);) będzie żyło w takich warunkach!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...