Jump to content
Dogomania

Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jowita--->, zazdrościsz mi pewnie najbardziej latania z mopem, :evil_lol: .
Ja jestem gotowa o każdej porze dnia i nocy. dajcie znać. telefon jeszcze raz podaję 0 603823462. czekamy na nią. jak ma robale to je wyplenimy. i pchły. i elegancko ją wykąpiemy. wszystko w swoim czasie. i stresować nie będziemy. będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

no wiec dzwonilam do weta i bardzo sie dziwil, ze chce robic badania profilaktyczne na wirusowki. Niestety z krwi to nie wyjdzie. Trzeba zamawiać specjalne testy, ktore wykrywaja chorobe, ale robi sie to wtedy kiedy sa objawy choroby. No i są drogie.

Link to comment
Share on other sites

ale czy ona ma objawy jakiejs klasycznej psiej choroby? chyba nie. może zostawmy pieniądze dla niej na czarną godzinę albo na sterylizację w przyszłości . nie ma chyba sensu macać po omacku. cholera, chyba moim kotom nic nie będzie. podejmijcie decyzję. ja jestem gotowa zaryzykować. tym bardziej, że podobno jej lepiej i się zaokrągla. podejmijcie decyzję bo ...ja tu tylko sprzątam

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny- uwazam ze mozna wziasc ja do weterynarza, niech oceni stan ogolny, zrobic badania krwi by zobaczyc w jakiej jest formie. Jesli wet powie ze nie ma przeciwskazan by zyla z innymi zwierzetami to sadze ze kotom Agnie nie bedzie nic grozic. Przeciez kazdy wirus ma swoje objawy- jesli ma byc chora to to stwierdzi.
Koniecznie jednak trzeba ja odrobaczyc by kotki nie zlapaly jakiegos swinstwa.

Jesli bedzie wsio ok to tymczasik ma, i tylko szukac dobrego stalego domku.

Link to comment
Share on other sites

Pozwole sie wtracic bo sledze watek od jakiegos czasu;) :
Dziewczyny bierzcie mala szybko ze schronu, jezeli nie ma zmian skornych to kotom nic nie grozi, koty nie choruja na psie choroby wirusow, takie jak nosowka lub parwo.
Pozatym gdyby mala miala parwo byloby juz po niej:shake: , a jezeli to nosowka niezytowa to raczej nie przybieralaby na wadze.
Wiec prosze bierzcie ja szybko zanim zlapie w schronie jakiegos wirusa i podajcie od razu za te pieniadze surowice, bo dla nieszczepionych szczeniakow schron jest zawsze zagrozeniem.
pozd

Link to comment
Share on other sites

jakby co, to tu w Grodzisku też jest naprawdę dobra wetka . co do transportu to pewnie dziewczyny chciałyby zobaczyć w ręce jakiego typa oddają sunię. moge też podjechać do Pruszkowa pociągiem gdyby komus tak pasowało. Zapraszam serdecznie do siebie , chociaż mam do ukrycia przeciekający sufit....

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nie widziałam suni, gdzies sie zaszyła, ale pracownica mówiła, ze nic jej nie jest.
Tak mowilam o sobocie, nie mozemy jej wziac do weta i odwiezc do schroniska, a wczesniej czasowo sie nie wyrobie, zeby pojechac do schronu, potem do weta i do grodziska :shake: a dysponujemy tylko jednym samochodem. Więc trzymajcie kciuki, zeby w sobote ją nam wydali.

Link to comment
Share on other sites

tak, nastawiam się psychicznie na sobotę! moja Nina już się pyta kiedy Pani Chrupek i Pani Lulka ją przywiozą, :evil_lol: . Czekam, czekam. moja przyjaciółka aż się wyrywa żeby ją kąpać /ma sznaucerkę miniaturkę staruszkę/. Ciekawe jest to, że kiedy moje dzieci były noworodkami nikt mi ich kąpać nie pomagał, nawet mi nikt nie proponował pomocy, cholera. ja też trzymam kciuki i życze Wam powodzenia! może dziś wyrwę się do kina bo potem nie będzie jak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...