Jump to content
Dogomania

Zmarnowany Łajtus - zaginal bez sladu


Recommended Posts

nie ma doświadczenia w jęczeniu;), ale myślę tak samo jak Szarotka. jak będzie znana choćby w przybliżeniu potrzebna kwota to łatwiej będzie mobilizować ludzi na zasadzie - patrz - potrzeba jeszcze tylko tyle..., żeby wyciągnąć Łajtusia[quote name='Szarotka']Za ile go wezma ?? wpiszcie kwote w tytul i wtedy trzeba i tu i na f.b. jeczec grubym glosem ........[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie jestem, ale mam znajomych co są i psiaki lubią to poproszę [quote name='stonka1125']Super Negrita! Jeżeli jesteś na facebooku to podaję link do Łajtusiowego wydarzenia, roześlij do znajomych może ktoś zechce łajtucha wesprzeć a może nawet domek się objawi :)
[url]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=175806792454906[/url][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - miejsce w hoteliku zwalnia się jutro - trzeba się decydowac...
Negrita ma rację - moze w tytule podać kwotę , jaką potrzebujemy....

Mozna tez pomyslec o allegro cegiełkowym...
U Szansy pojawiło się tym sposobem sporo ludzi z wpłatami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Trzeba jeszcze doprowadzić Łajtka okrywe wlosową do porządku.Najlepiej było by zrobic to na miejscu w hoteliku lu u najblizszego psiego fryzjera.Oczywiście uprzednio trzeba psiaka wykąpać.[/QUOTE]
No tak - na miejscu, bo prawdopodobnie niewiele zostanie, jak wytnie się te wszystkie kołtuny; nie ma co wykąpanego i oskubanego psa wiezc tyle km.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']No tak - na miejscu, bo prawdopodobnie niewiele zostanie, jak wytnie się te wszystkie kołtuny; nie ma co wykąpanego i oskubanego psa wiezc tyle km.[/QUOTE]
Mogłabym go ostrzyc na miejscu pod warunkiem, gdyby ktoś go wykąpał.Ja niestety nie mam warunków do wykąpania dużego psa.
Oczywiście dałabym i szampon,odzywkę i ręczniki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']A tam nie ma odpowiednika PW:razz:[/QUOTE]

Jest ale to jest też taka trochę psychologiczna walka o darczyńcę:evil_lol: Jak ktoś widzi konto to wpłaca, jak musi wysłać wiadomość z pytaniem o konto i czekać na odpowiedź, to 10x się zastanowi w czasie całego tego czy na pewno chce wpłacić i zdąży sie rozmyślić,a tak po prostu wpłaci i nie ma czasu na zastanawianie się, a Łajtek bardzo potrzebuje pieniążków...Tam są nie tylko dogomaniacy i o ile dogomaniak prześle i tak jeżeli tak postanowi, o tyle innym może się nie chcieć wysyłać wiadomości i czekać na dane do przelewu, dlatego pytałam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...