Jump to content
Dogomania

Szczeniaczek - grzywulec


Light of Shin-Ra

Recommended Posts

Mam kilka pytań do znawców tematu. Będę wdzięczna bo Inuyasha to mój pierwszy grzywek. W sprawie uszek bardzo mi pomogły rady Ress i Nesjanki za co im bardzo, bardzo serdecznie dziękuję. Ale jest jeszcze kilka rzeczy o które mogę spytać tylko doświadczonych hodowców.

Czy mój grzywek jeszcze porośnie czy już raczej zostanie z taką grzywką jak ma teraz (grzywek ma 4 miesiące 16-tego skończyŁ?Jakby ktoś mógł wstawić zdjęcia grzywka w tym wieku to bym była w niebo wzięta.

Czy on nie jest w tym wieku trochę duży bo waży już prawie 5 kilo? Jak to jest czy jeszcze dużo urośnie? Czytałam, że grzywki rosną gdzieś do 7 miesiąca.

Gdzieś spotkałam sie z opinią, że obecnie jasne grzywki są mniej popularne niż ciemne, czy to prawda?

I na ostatek czy ktoś zna jakieś grzywki z Zakopanego?

Pozdrawiam Han.

Link to comment
Share on other sites

Han!!
Piesek jest mocny jak na swoj wiek.Niemniej nie wiadomo jaki bedzie jak osiagnie dojrzalosc.Wloski ma jeszcze szczeniece ,wiec na pewno wraz z wiekiem mu urosnie mu dluzsza grzywa i ogon.Piesek jest zarastajacy ,wiec mysle ,ze powinien miec mocną grzywke i ogonek.
Jesli masz ochote to w najblizsza niedziele bede w Nowym Targu na wystawie i mozemy sie spotkac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Ale jest jeszcze kilka rzeczy o które mogę spytać tylko doświadczonych hodowców. [/QUOTE]
Han , myślę, że bardzo byś skorzystała spotykając się na wystawie w Nowym Targu z Resuruss, właścicielką ojca Twojego pieska. Na pewno otrzymałabyś wiele cennych informacji , tym bardziej,że Resuruss zna rozwój tego konkretnego pieska od małego i mogłaby na żywo pokazać Ci, jak się prawidłowo klei uszy a także jak należy strzyc zarastającego nagusa. To naprawdę bardzo miła i znająca się na grzywaczach osoba:)
A jestem ciekawa, jak w ogóle maluszek trafił w Twoje ręce? Czy już wcześniej myślałaś o grzywaczu,czy dopiero , kiedy go zobaczyłaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Han!!
Piesek jest mocny jak na swoj wiek.Niemniej nie wiadomo jaki bedzie jak osiagnie dojrzalosc.Wloski ma jeszcze szczeniece ,wiec na pewno wraz z wiekiem mu urosnie mu dluzsza grzywa i ogon.Piesek jest zarastajacy ,wiec mysle ,ze powinien miec mocną grzywke i ogonek.
Jesli masz ochote to w najblizsza niedziele bede w Nowym Targu na wystawie i mozemy sie spotkac.[/quote]

W takim razie będę z Inusiem w Nowym Targu. Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Psy']Han , myślę, że bardzo byś skorzystała spotykając się na wystawie w Nowym Targu z Resuruss, właścicielką ojca Twojego pieska. Na pewno otrzymałabyś wiele cennych informacji , tym bardziej,że Resuruss zna rozwój tego konkretnego pieska od małego i mogłaby na żywo pokazać Ci, jak się prawidłowo klei uszy a także jak należy strzyc zarastającego nagusa. To naprawdę bardzo miła i znająca się na grzywaczach osoba:)
A jestem ciekawa, jak w ogóle maluszek trafił w Twoje ręce? Czy już wcześniej myślałaś o grzywaczu,czy dopiero , kiedy go zobaczyłaś?[/quote]

O grzywaczu marzyłam od jakiś dwóch lat. Wypatrzyłam takiego pieska gdzie w gazecie i tak mi sie okropnie spodobał. Potem na wystawie w Zakopanem rozmawiałam z jakimś panem, właścicielem grzywacza i pytałam o ich chrakter i upodobania i czy to prawda, że w zimie marzną. No i tak jakoś się udało w tym roku spełnić to moje marzenie. :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

[B][I][COLOR=darkred]Witam serdecznie ja strasznie kocham pieski moim marzeniem byl Grzywacz Chinski zarazila mnie kolezanka Nesjanka mieszkamy blisko .I spelnilo sie moje marzenie gdyz czekam na szczeniaczka od niej.Chcę podjąc wyzwanie wychowania suni i poznania tej rasy dokladnie a także sprobowania sił swoich na wystawach.Mam nadzieje że mi się to uda.:lol: [/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam witam na forum maxi3 :p A marzenia się spełniają ja bardzo chciałam mieć małego pieska i na wystawie w poznaniu zobaczyłam tą rase i odrazu się w niej zakochałam teraz mam małą i psotną grzywke i jestem z niej bardzo zadowolona:laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...