Jump to content
Dogomania

Bajka ma swój HAPPY END....oby na zawsze!


agaga21

Recommended Posts

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chita']ona mi bardziej sie z jakim pointerem kojarzy przez te kropki:evil_lol:

agata dopisz mnie na 20zl stalej,
moze ktos jeszcze:razz: taki niesamowity dzieciak dlugo w schronie po wyleczeniu nie zabawi:loveu:[/QUOTE]
dzięki :) :)
też mi się wydaje, że jak mała dojdzie do siebie, to zaraz domek się znajdzie. słodka jest, boję się tylko tego leczenie. no ale nie będzie wiadomo w jakim jest stanie, póki nie znajdzie się w szczecinku.

Link to comment
Share on other sites

Musicie zdecydowac.
Wspolpracujemy z [url]http://www.sos-dalmatinerrettung.de/[/url] juz kilka lat, nigdy nie bylo nieporozumien.
Dostajemy info i zdjecia naszych psow, spotykamy sie z nimi i ich wlascicielami na corocznych zlotach.

Sama mieszkam w Niemczech i wiem ze nie wszedzie mozna tu wyslac psa, jest kilka fundacji ktorym niestety nie zaufamy juz nigdy. ALe SOS dalmatinerrettung nie mamy nic do zarzucenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Musicie zdecydowac.
Wspolpracujemy z [url]http://www.sos-dalmatinerrettung.de/[/url] juz kilka lat, nigdy nie bylo nieporozumien.
Dostajemy info i zdjecia naszych psow, spotykamy sie z nimi i ich wlascicielami na corocznych zlotach.

Sama mieszkam w Niemczech i wiem ze nie wszedzie mozna tu wyslac psa, jest kilka fundacji ktorym niestety nie zaufamy juz nigdy. ALe SOS dalmatinerrettung nie mamy nic do zarzucenia.[/QUOTE]tyle, że ja myślę, że hesia ma sporo z amstaffa...tylko kropki nie pasują. asty w niemczech są bardzo niemile widziane z tego co wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']tyle, że ja myślę, że hesia ma sporo z amstaffa...tylko kropki nie pasują. asty w niemczech są bardzo niemile widziane z tego co wiem.[/QUOTE]

Hesia ma tylko umaszczenie takie jak dalmatyńczyk, budowa wcale nie przypomina tej rasy, wielkość też, w sunie oprócz tych kropek to nic nie ma z dalmatyńczykiem wspólnego...

Link to comment
Share on other sites

oj Hesiu Hesiu co tu wymyslic

melduję się u Ciebie

jesli ona ma połamane biodro to musi być jak najszybciej zoperowana ,później operacja będzie bardziej skompikowana
wiecie już w jakiej klinice będzie operacja ??? jaki koszt ??

jak coś zaczną spływać pieniążki z bazarku dla Zuzi i Pyski to tez sie podzielę może na razie 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']oj Hesiu Hesiu co tu wymyslic

melduję się u Ciebie

jesli ona ma połamane biodro to musi być jak najszybciej zoperowana ,później operacja będzie bardziej skompikowana
wiecie już w jakiej klinice będzie operacja ??? jaki koszt ??

jak coś zaczną spływać pieniążki z bazarku dla Zuzi i Pyski to tez sie podzielę może na razie 20 zł.[/QUOTE]
nie są znane koszta bo mała jeszcze nie miała rtg! w całych obornikach nie ma takiego sprzętu. może połamana nie jest a może jest. czyli nie wiemy nic.
w środę prawdopodobnie krzysztof zawiezie hesie do szczecinka, wtedy będziemy wiedzieć co z nią.
jeśli się okaże, że jest połamana, niezwłocznie otrzyma pomoc.

bardzo dziękuję:) . te 20zł to wpłata jednorazowa czy deklaracja miesięczna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ok wobec tego nie umieszczamy jej na stronach SOS.
Ja od siebie moge sluzyc jedynie kompletem ogloszen na ok 70 stronach.[/QUOTE]
bardzo się przydadzą ale jeszcze nie teraz. zapiszę to jednak w poście z deklaracjami, żebym pamiętała o tobie ;)
dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

agaga21.... ale nie ma co czekac na deklaracje comiesieczne- mysle, ze na diagnoze i pobyt miesieczny juz jest! zabierajcie psa- i szukamy domu. Ja nie bylabym sceptyczna co do adopcji zagranicznych. Kto by wykorzystal do niecnych celow kundelka. Jest piekna- a tam ludzie bogaci, emeryci, ktorym w zyciu sie nudzi- o psy dbaja jak o wlasne niemowlaki. Jak moze pies polamany siedziec w schronie i czekac na deklaracje? Kasa jest na teraz! Trzeba przeswietlac. Kuzwa.... ja oddalabym wiele.... ale sama potrzebuje kasy na operacje mojego psa- i ciulam.... a psiak kuleje juz pol roku. Nie moge deklarowac comiesiecznych.... ale jesli czegos braknie na raz- dorzuce. Nie zeżre- a dorzuce. ZABIERAJMY PSA ZE SCHRONU!

Link to comment
Share on other sites

Spojrzcie na to ;)

[quote name='dalmibea'], mam mozliwosc znalezienia sponsorow dla tej suni i mozliwosc leczenia suni w klinice w Berlinie . Mam transport dla suni z Granicy. Sunia po opuszczeniu kliniki pojdzie do domu tymczasowego w Niemczech , to jest kobieta ktora ma doswiadczenie i oferuje rehabilitacje psa i podejmnie sie szukania dla suni DS :
Kontakt z ta kobieta po niemiecku albo angilesku zapewniony . Adres dostaniecie tez gdzie sunia jest .
Sunia moglaby byc juz na sobote albo niedziele odebrana.

Jezeli tak, to potrzebuje o suni jak najwiecej informacji , co z nia jest . Czy moze wstac , czy chodzi , czy nie .
Bo jezeli jej nic nie jest i ma tylko rane otarta na lapce to nie bedziemy jej z tego powodu wiezli do kliniki , ale o ile sunia ma powazne zlamania to oferuje pomoc z przejeciem wszystkich kosztow .
Potrzebuje informacje na juz .
Pozwolenie na przewoz suni bedzie .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Znam wasze negatywne nastawienie do adopcji zagranicznych i rozumiem wasze obawy , ale chodzi tu o pomoc dla suni.
Mam mozliowosc umieszczenia suni w Klinice w Berlinie i mozliwosc pokrycia kosztow leczenia .
. Mam transport dla suni z Granicy. Sunia po opuszczeniu kliniki pojdzie do domu tymczasowego w Niemczech , to jest kobieta ktora ma doswiadczenie i oferuje rehabilitacje psa i podejmnie sie szukania dla suni DS :
Kontakt z ta kobieta po niemiecku albo angilesku zapewniony . Adres dostaniecie tez gdzie sunia jest .
Sunia moglaby byc juz na sobote albo niedziele odebrana.

Jezeli przyjmniecie moja propozycje to potrzebuje o suni jak najwiecej informacji , co z nia jest . Czy moze wstac , czy chodzi , czy nie .
Bo jezeli jej nic nie jest i ma tylko rane otarta na lapce to nie bedziemy jej z tego powodu wiezli do kliniki , ale o ile sunia ma powazne zlamania to oferuje pomoc z przejeciem wszystkich kosztow .
Potrzebuje informacje na juz .
Pozwolenie na przewoz suni bedzie .
Jestem od sos-dalmatinerretung , fundacja wielu z was znana i mysle ze z biegiem czasu wzbudzila w was zaufanie , oprocz tego zapraszam na strone sos-dalmatynczyki, tam na watku znalazly dom sa relacji ze wszystkich adopcji .

Bede dzisiaj na watku po 23 ciej , narazie musze leciec na dyzur do pacjenta

Link to comment
Share on other sites

ja wam bardzo dziękuję ale zdecydowałyśmy z agnieszką32, że hesia pojedzie do szczecinka. tam dostanie profesjonalną opiekę i myślę, że w polsce szybko znajdzie się dla niej dobra rodzina. ze szczecinkiem współpracujemy od dawna, mamy pełne zaufanie do mariamc.
mam nadzieję, że was naszą decyzją nie urazimy. prosząc dalmatyńczykowe ciotki o pomoc, miałam na myśli pomoc w polsce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dczn']O ja pierdziele.... ludzie... jestescie zaje*&^%^%$#@ :)))) w szoku jestem :)))) pozdrawiam ludziska z Niemiec. Cholera! Potrzeba nam was tutaj :))) Juz to czuje, kolejna psia biedulka uratowana :)) AZ MNIE ZATKALO ;p dzieki!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
a ja nie rozumiem twojego postu, nie wiem w którą stronę jest sarkastyczny i w jakim celu.

Link to comment
Share on other sites

Nie bierzcie tego jako atak na was - to Wy decydujecie o malej.
Jednak jest tyle potrzebujacych psiakow, wszedzie brakuje kasy, a kiedy pojawia sie deklaracja ktora pokrywa wszystko nie korzystacie z niej :shake: Te ktore zostaly zlozone tutaj moglyby pomoc innemu psiakowi.

Ja ogloszenia jej zrobie, bez wzgledu na to czy tu czy za granica - chodzi o dobro malenkiej i najlepszy domek musi sie znalezc.


EDIT
Aha - wrzucilam ja na dalmatkowe nk i napisala do mnie osobka chcaca wspomoc finansowo, prosze o namiary na pw ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Nie bierzcie tego jako atak na was - to Wy decydujecie o malej.
Jednak jest tyle potrzebujacych psiakow, wszedzie brakuje kasy, a kiedy pojawia sie deklaracja ktora pokrywa wszystko nie korzystacie z niej :shake: Te ktore zostaly zlozone tutaj moglyby pomoc innemu psiakowi.

Ja ogloszenia jej zrobie, bez wzgledu na to czy tu czy za granica - chodzi o dobro malenkiej i najlepszy domek musi sie znalezc.


EDIT
Aha - wrzucilam ja na dalmatkowe nk i napisala do mnie osobka chcaca wspomoc finansowo, prosze o namiary na pw ;)[/QUOTE]

wiesz, to działa w dwie strony: wy możecie pomóc innej potrzebującej psinie ;)
będę ci bardzo wdzięczna za ogłoszenia jak już mała będzie gotowa. mam nadzieję, że nie będzie między nami urazy :) po prostu zaangażowałam się w hesie mocno i chcę doprowadzić jej leczenie i adopcję do końca.

już ci wysyłAm dane do przelewu. dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']wiesz, to działa w dwie strony: wy możecie pomóc innej potrzebującej psinie ;)
będę ci bardzo wdzięczna za ogłoszenia jak już mała będzie gotowa. mam nadzieję, że nie będzie między nami urazy :) po prostu zaangażowałam się w hesie mocno i chcę doprowadzić jej leczenie i adopcję do końca.

już ci wysyłAm dane do przelewu. dziękuję :)[/QUOTE]
Niestety jest inaczej - wiesz ze nie na kazdego psa ludzie zaczna kasa rzucac. A jednak malenstwo, ktore juz na starcie zostalo pokrzywdzone rusza serducha ludzi i otwiera ich portfele. Obawiam sie ze tym razem pozostanie on zamkniety.
Nie ma mowy o zadnych urazach, nie jestesmy dziecmi ;)
Dzieki, przekazuje dane dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...