Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

[color=blue]Witam,

Moge polaczyc temat "buldozek francuski" ze "zdjeciami". Jednak wezcie pod uwage, ze laczac topiki, posty ukladaja sie chronologicznie i moze z tego wyniknac niezly misz-masz.

Co do oddzielnego podforum dla buldozkow, to jeszcze przyjdzie na to czas. Obecna ilosc postow nie jest zbyt duza, aby wydzielac podforum :-)

Mod
[/color]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Własciwie łączenie tematów ma sens jeżeli posty ukłądają się chronologicznie, czyli nie będzie to problem.
Jeeli chodzi o oddzielne podforum to nie rozumiem dlaczego nie. Na niektórych jest zdecydowanie mniej postów niż o buldogach francuskich. Gdzie tu jakaś konsekwencja??

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Tak jak już pisałam Wind miłośników buldogów przybywa, a po wakacjach będzie jeszcze więcej.
Może Wind napisz dlaczego nie można spróbować nas oddzielić?? Zauważ, że napisaliśmy już ponad 1200 postów, a na podforach innych ras jest nawet mniej niż 1000

Pisałam, że na niektórych podforach jest mniej postów.
Briardy: 1200 postów
Owczarki holenderskie i belgijskie: 1100
Cane Corso: 292
Psy szwajcarskie i DJP: 311
Pointery i setery: 702
w takim razie na jakiej podstawie zostału dla tych ras oddzielone podfora?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']No właśnie. Tak jak już pisałam Wind miłośników buldogów przybywa, a po wakacjach będzie jeszcze więcej.
Może Wind napisz dlaczego nie można spróbować nas oddzielić?? Zauważ, że napisaliśmy już ponad 1200 postów, a na podforach innych ras jest nawet mniej niż 1000[/quote]

Poniewaz glownie na topiku o buldozkach udziela sie jedynie: Draczyn i anutka, przy czym anutka od zupelnie niedawna.
Draczyn produkuje bardzo duzo postow, ale wlasciwie wiele z nich moglaby istaniec jako jeden post, a nie 4 pisane pod rzad do roznych osob ;)
Wiele postow Draczyn ma charakter

[quote]Dzisiaj już chyba nie znajdę chętnych do rozmowy, więc dobranoc[/quote]

lub

[quote]Dzieńdobry. dziś też nikogo nie ma?[/quote]

[quote]Wruciłam i znów nikogo nie m . Straszna posucha[/quote]

i najpelniej oddajacy charakter wiekszosci postow Draczyn cytat

[quote]Znów prowadzę monolog sama z sobą. Ja mam dziś znów moc zajęć . Proponuję spotkanie o 9ei wieczorem. Co y na to?[/quote]

Generalnie takie posty offuja topik merytoryczny, ale jak rozumiem nie o to tutaj chodzi 8)

Jesli w tematach buldozkow pojawi sie wiele merytorycznych aspektow, a nie tylko pogaduszki kto juz wstal, a kto jeszcze spi i jak wstawic zdjecie :evilbat: to pewnie rozdzielenie buldozkow od reszty bedzie uzasadnione.
Poki co, nie wiedze takiej potrzeby.

Mod.

Link to comment
Share on other sites

Pudło Wind. Na topicu o buldogach udziela się też Elżbietarusos, dorotal i Minimolos. Ostatnio przybyła też Moloska, Bulldog i Misiaczka.
Czy ja na forum jestem od niedawna?? Chyab nie do końca. O buldogach zaczęłam pisać już w 2002 roku. Wtedy było sporo chetnych do rozmowy. Później przenieśli się na forum rasy, które przestało niestety działać tak jak kiedyś. Pojawili się więc tu z powrotem użytkownicy , adlatego i ja jestem.
Czy brakuje w naszych postach treści?? Ja uważam, że nie. Trudno jest prowadzić tylko konkretne rozmowy jeżeli ciągle temat nam spada i nowe osoby nawet nie wiedzą o jego istnieniu - wcale nie ma się co dziwić że je offujemy. Założenie podforum rozwiązałoby ten problem

Link to comment
Share on other sites

anutka,

Nie podalas zadnych konkretnych argumentow. Chwilowe ozywienie w temacie buldozkow (i podtrzymuje, w ogromnej wiekszosci bez merytorycznej tresci) nie stanowi podstawy do rozdzielenia buldozkow od innych ozdobnych.

Dla mnie na dzien dzisiejszy EOT.
Milego weekendu, czas zabrac psa do lasu :D

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich
Powoli i tu dołączy więcej osób.Nie każdy wie,że na dogomanii można pogadać o buldożkach,bo do tej pory nie było tu dużego zainteresowania tym tematem.Ja tu zajrzałam po długim okresie przypadkowo i bardzo się ucieszyłam jak zobaczyłam tyle nowych postów w tym temacie :D .
Anutka, może powiadomić kilka osób ze starego forum na pw,że dogomania ruszyła z buldożkami?Jestem pewna,że Ci co odeszli z tamtego forum, tu powrócą :D .Co o tym sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę. Ja z kolei przeżałam wszystkie tematy w 9ej grupie i posłalam do zainteresowanych wiadomości na pv, ale chyba to nic nie dało. Wsłałam także na e-maile zawiadomieia do hodowców, ale jak widać tylko kilka osób się zainteresowało - myślę że po wakacjach bdzie lepiej. Bardzo bym się cieszyła, bo mnie to forum b. się podoba

Link to comment
Share on other sites

Moloska już odpisywałam Ci wcześniej i ja i Resursus. Najlepiej będzie zwrócić się do psiego tresera, bo to nie jest normalne zachowanie u buldożka. Ja nigdy takieg problemu nie miałam. Czy twój piesekjest rodowodowy? . Przejżyj poprzednie posty tam kilka osób dawało Ci porady, bo twój temt został wlączony do tego tematu

Moloska , a z tymi poradami odnośnie Twojego pieska, to rozmawiajmy raczj w tym temacie - tam niech będie tylko zlot - dobrze? Wrócę wieczorem to może coś wymyślę. Poradzę się jeszcze weterynarza. Tymczasem

Link to comment
Share on other sites

Oj nie takie rozległe - po prostu od trzech lat mam stronę internetową i udało mi się zebrać wiele kontaktów. Ostatnio i tak nie znajduje czasu żeby utrzymywac te znajomości, a szkoda. Z wieloma znajomymi już straciłam kontakt.
Dodatkowo w subskrybcji na stronie jest już około 40 maili osób, których nie znam. Także hjak zacznę rozsyłać wiadomości to zbierze się ich trochę ;)

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam parę razy Twoją stronę.Jest super.I powiem Tobie,że zanim kupiłam Miśkę,właśnie pierwsze buldożki zobaczyłam na Twojej stronce.Czyli niejako przyczyniłaś się do tego,że mam bulwę :lol: .Wcześniej nie znałam tej rasy(chciałam kupić cavalier king charles spaniela) i przez przypadek(a może nie przypadek :D )weszłam na Twoją stronkę i zobaczyłam Matyldę i te pozostałe cuda.I już wiedziałam,że ta mordka musi u mnie w domu na stałe zagościć :D .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się ciesze, że "niejako przyczyniłam się" do kupna przez Ciebie buldożka ;)
Wracając do tematu własnie wysłałam wiadomość o tym forum do wszystkich z subskrybcji. Mam nadzieje, że któraś z tych osób dołączy na forum

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...