Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='evaxon']czesc:multi:


ale leniuszek:loveu: nawet łapke podaje na leząco:evil_lol: :loveu:[/quote]
no a jak ;D a leniuszek to z niego wielki :D a fotka robiona po dluugim spacerku :P coz wkoncu w czwartek obchodzi 9 urodzinki to łapki już tyle sił nie mają :P i szybko się męczy

Link to comment
Share on other sites

o ja ile tu ludzi (z psami :P) bylo u Kleksa w galerii :D a Kleksiu w czwartek obchoidzil urodzinki i chce mu zrobic taki pieekny album :D odkad byl maly :P juz kupilam album gdzie sie przykleja zdjecia :) i naokolo beda wiersze itp :D i tak odkad byl malutki :) heh :D a tu juz mineło 9 lat... jejku jak ten czas szybko leci..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hejka,
podoba mi się Kleks, ale jak na 9-letniego psiaka to chyba ma lekką nadwagę, co? Podobają mi się jego miki. Cieszę się, że wyszedł z tych problemów z trzymaniem/nietrzymaniem moczu... No i że Ty też juz jesteś zdrowa.
Tak trzymać!
Pzdr.[/quote]
nadwage?? :o moze troche :oops: ale to po zimie :D jeszcze ze 2 tygodnie i wszystko wroci do normy :D:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no moj tez taki w polowie pinczerek :D dzieki za buziaki dla Kleksa :) dzis jest po zabiegu :) juz po narkozie itp ;) ale nie wiem czemu ciagle sika po domu .... moze tak zareagowal po glupim jasiu ?? :( mam nadzieje... bo az sie boje jakby znowu mialo sie zaczac z sikaniem :(

Link to comment
Share on other sites

ooo Kleksik :loveu: ostatnio widziałam wasz list w PP :razz: ale to ze starych gazet ! fajny Kleksik jest :) zapraszam do mojego Urwisa :razz:

A z okazji Świąt:

[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed][SIZE=3][B] W[/B][/SIZE]iadra zimnej wody w Dyngusa:smile:,
[SIZE=3][B] w[/B][/SIZE]esołego jajka,
[B][SIZE=3]p[/SIZE][/B]yszności, śmiechu i zabawy,
[B][SIZE=3] z[/SIZE][/B]ajączków łaskawych,
[B][SIZE=3] k[/SIZE][/B]urczaków i bazi
[B][SIZE=3] -[/SIZE][/B]życzy Ci ktoś,
[B][SIZE=3] k[/SIZE][/B]to pamięta i w święta![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...