Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='butterfly15']a no i jeszcze pare fotek :)
[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4170/img0981jy1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3184/pieknypsiaklx8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5118/untitled1xt0.jpg[/IMG]

jak dziś zdąże to dodam filmy na neta i podam linki :D[/quote]
śliczne foteczki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']a co mu...?:-([/quote]
nie wiemy dokładnie ;( od soboty nie trzyma moczu :placz: sika wszędzie... brzuch jest strasznie wielki a on piszczy ;( cały czas siedze z nim... codziennie chodzę do weta... miał już badania moczu itp. dostaje jak narazie zastrzyki a co dalej ne wiemy.... to chyba kamica... ;( trzeba zrobić dalej badania... a ja dziś nie byłam w szkole i jutro też nie idę... bo wszyscy są w pracy więc ja z nim zostaje i cały czas przy nim siedze... on jest taki smutny ;( chce żeby go tylko miziać ;( od soboty nie kręcił wogóle ogonkiem... ;( właśnie poszedł do przedpokoju i sika po kropelce ;( eh... ;( jutro znowu do weta:( trzymajcie kciuki :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']nie wiemy dokładnie ;( od soboty nie trzyma moczu :placz: sika wszędzie... brzuch jest strasznie wielki a on piszczy ;( cały czas siedze z nim... codziennie chodzę do weta... miał już badania moczu itp. dostaje jak narazie zastrzyki a co dalej ne wiemy.... to chyba kamica... ;( trzeba zrobić dalej badania... a ja dziś nie byłam w szkole i jutro też nie idę... bo wszyscy są w pracy więc ja z nim zostaje i cały czas przy nim siedze... on jest taki smutny ;( chce żeby go tylko miziać ;( od soboty nie kręcił wogóle ogonkiem... ;( właśnie poszedł do przedpokoju i sika po kropelce ;( eh... ;( jutro znowu do weta:( trzymajcie kciuki :placz: :placz:[/quote]
oj mam nadzieje że bedzie wszystko ok:-(
wiem co czujesz bo Mickey rok temu też byl strasznie chory ale na szczęście udało mi sie go wyleczyć...Z Kleksem też tak będzie:buzi:MUSI BYC!!!!

Link to comment
Share on other sites

hey :) sorka ze dlugo nie pisalam :) kleks juz powoli zdrowieje, do weta co drugi dzien chodzimy z nim ale juz powoli leczenie konczymy :) mial badania moczu i wyniki sa złe :/ ale wazne, że jakoś powraca do siebie :D a teraz ja jestem chora :/ heh :P pozdrawiam i dziekuje za trzymanie kciukow :) mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skończy :) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']hey :) sorka ze dlugo nie pisalam :) kleks juz powoli zdrowieje, do weta co drugi dzien chodzimy z nim ale juz powoli leczenie konczymy :) mial badania moczu i wyniki sa złe :/ ale wazne, że jakoś powraca do siebie :D a teraz ja jestem chora :/ heh :P pozdrawiam i dziekuje za trzymanie kciukow :) mam nadzieje ze wszystko sie dobrze skończy :) Pozdrawiam[/quote]
oj to zdrófffka dla Was:D:buzi:

Link to comment
Share on other sites

Ja już prawie zdrowa i Kleks też :razz: no miał dziś lekkie bóle brzucha ale ogólnie wychodzimy na prostą :cool3: a co tam u Was? piszcie proszę, bo ostatnio jak wiecie nie miałam czasu i eh.. zaniedbałam Dogomanię :placz: ale coż przyrzekam się poprawić :lol: może jakieś fotki wstawie :evil_lol: pozdrawiamy :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']Ja już prawie zdrowa i Kleks też :razz: no miał dziś lekkie bóle brzucha ale ogólnie wychodzimy na prostą :cool3: a co tam u Was? piszcie proszę, bo ostatnio jak wiecie nie miałam czasu i eh.. zaniedbałam Dogomanię :placz: ale coż przyrzekam się poprawić :lol: może jakieś fotki wstawie :evil_lol: pozdrawiamy :*[/quote]
to suuuper że wszystko ok:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...