Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksa - [*] ;( ZAWSZE BEDE CIE KOCHAC !!! ;( [*]


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Elizusiek:-( smutno nam zpowodu Kleksika,czekamy na dobre wieści[/B]

mam nadzieje, że niedługo będą....

[B]korenia: Trzymam kciuki żaby przeszło.. moze poprostu jeszcze 'schodzi' to co było wyżej w pęcherzu i trzeba jeszcze raz przprowadzić płukanie itd.[/B]

mam taką nadzieję.... jak dzwoniłam do weta mówiła, że trzeba jeszcze raz zrobić płukanie... eh...:-(

Link to comment
Share on other sites

tak smutno się tu ostatnio zrobiło... może powiem coś weselszego... :p no więc znajomy mojego taty kupił ONka długowłosego :loveu: powiedział, ze on w weekendy nie ma czasu, bo pracuje czy coś takiego i ja będe mogła bo mnie bardzo prosił żebym wyprowadzała tego psiaka :evil_lol: w weekendy czy kiedy będe chciała :loveu: Kleksiu będzie miał nowego kolege, a ja chociaż w połowie spełnie swoje marzenie o ONku :loveu: jak narazie wiem, ze ma 8 tygodni i po niedzieli idę go zobaczyć :loveu: :loveu:

P.S. we wtorek i srodę pisze egzaminy dla 3 gim... br... boje sie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pati i Daisy']Witamy;)
Dziękuje za odwiedzinki w mojej galeryjce:multi: Kleksik jest cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: trzymamy kciuki za psiurka![/quote]
heh dziekujemy bardzo, że ty do nas też wpadłaś :D a ja do was jeszcze nie raz wpadne :evil_lol: pozdrawiam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']Dam radę na egzaminach!! Dam radę na egzaminach!! ciągle to sobie powtarzam :evil_lol: ale coś w to nie wierzę :shake: pozdrawiam :loveu: buziak dla Jackiego:razz:[/quote]


Poradzisz poradzisz ;) ;) Dam mu buziaka a ty wycalyj Kleksika:loveu:
i napewno bedzie z nim dobrze wierze w to ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']A witam witam :sweetCyb: Co tam u was słychać ?? 8-)[/quote]
a w sumie leci po malutku...
juz za nidługo matura...musze sie wziąśc za konkretną nauke...
ale jeszcze wcześniej czeka mnie zakończenie roku szkolnego:-(
ja nie chce odchodzić z mojej szkoły i nie chce sie rozstawac z moja klasą:placz:
boshe jak o tym myśle to mi sie ryczec chce:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='butterfly15']eh... ja w tym roku dopiero test gimnazjalny a dokladniej juz we wtorek i srode... rozumeim cie bo ja tez nie chce mojej klasy zostawiac ;([/quote]
to smutne bo w moim przypadku chodziłam do jednej kalsy z ludzmi przez 4 lata...przywiązałam sie do nich wszystkich....:-(
moja klasa była wyjątkowa, szalona nikt nie miał takich pomysłów jak my, każdy nas zanał bo byliśmy charakterystyczni...
a teraz co?każdy pójdzie w swoją strone i już nie będzie tak jak było przez te 4 lata:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...