Jump to content
Dogomania

Filipek dostał szansę i z niej skorzystał:) Ma dom a my dług...:)


ludwa

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedna już praktycznie wygojona, druga nieco gorzej. Ale będzie dobrze;) Ma opatrunki ze srebrem, działają cuda;) W końcu szlechetny metal, nie?

Gorzej się ma nasza druga podopieczna... Na CITO szuka domu albo tymczasu....A my tylko kojec mamy dostępny....przy chorych nerkach....:(

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/200173-!!!!!-Mała-Iskierka.-Pilnie-dom-lub-DT.-Inaczej-z-chorymi-nerkami-wyląduje-w-kojcu/page5[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A u Filipka:

[QUOTE] Mały jest cudny do granic możliwości. Pięknie chodzi na smyczy, równie pięknie bez smyczy. Natychmiast reaguje na zawołanie i pędem leci. Nie wiem, czy bardziej kocha mnie czy smaczki, które dostaje w nagrodę za dobre zachowanie - ważne, że kocha.
Jak tylko zdejmiemy opatrunek z łapy (druga już zagojona i wolna od opatrunków) to zaczynamy pseudo szkolenie. Pseudo, bo na prawdziwe niestety czasu nie mam ale podstawowe komendy trzeba zakorzenić we łbie. Teraz jeszcze się nie uczymy bo to wulkan energii a wybiegać się nie może bo musimy z uwagi na opatrunki ograniczać intensywność spacerków. Aura nam nie sprzyja w tym, żeby i mógł się wybiegać i nie zamoczył i nie zabrudził opatrunku. Zatem w najbliższej przyszłości zdejmujemy bandaże, szalejemy co by spalić nadmiary "paliwa rakietowego" i robimy się na psi ideał.
buziaki od Filipa
[/QUOTE]

i drugi mail:)

[QUOTE] No i potwierdziło się - nie chwal dnia przed zachodem słońca. Poszłam do psów ze śniadankiem i co widzę? Filip - cholerny wielbiciel metali szlachetnych wyciumkał sobie swój srebrny opatrunek. A ile minęło od mojej ostatniej wizyty u Filipa - pół godziny?
Ale tak naprawdę to trochę się z tego cieszę, bo to znaczy, że łapa się goi i swędzi
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

a Filipek, sprytna bestyja, nie dość, że będąc w kołnierzu, ściągnął opatrunek, to na dokładkę opatrunek się nie odnalazł. Więc sie chłopak widać srebrem od wewnątrz wzbogaca;) Mam nadzieję, że opatrunek bez problemu wyjdzie drugą stroną... Cwaniak jaki;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...