Jump to content
Dogomania

......


darii_iia

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Molowe']Witamy sie po raz pierwszy :)
[URL]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/IMG_7041.jpg[/URL] on jest prześwietny no i fajnie wygląda w nowej fryzurce <3
pozdrawiamy wymiziaj psiaki no i będziemy wpadać częściej :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Abietis']Witamy się po raz pierwszy:)
Bardzo fajnie razem wyglądacie:razz: Świetna jest ta jego nowa fryzura:loveu:[/QUOTE]
Witamy nowych gości! :)
Dziękujemy bardzo!
[quote name='NightQueen']Coś ty mu zrobiła? Normalnie myślałam że galerię pomyliłam :evil_lol:
W sumie fajnie wygląda, tylko włosy na szyi trzeba wycieniować bo się kula robi ;)[/QUOTE]
Ahahhaha, dzięki. :eviltong: Coś tam spróbuję zrobić jeszcze z tymi włosami...jak najdzie mnie ochota, po tym goleniu. : D
[quote name='Aleksandra95']super razem wyglądacie :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Culineo']ale smiesznie taki zgolony wygląda! ale bardziej mi się podoba :D[/QUOTE]
[quote name=':: FiGa ::']Ooooo zesz!!! :D Nowy IMIDZ :D Genialnie wyglada :loveu:[/QUOTE]
Hahah, też mi się bardziej podoba. :lol: Miło mi! :)
[quote name='Izabela124.']Luka jako łysol wygląda fantastycznie! :loveu:Jeszcze jak się opali to zupełnie będzie boski :loveu:[/QUOTE]
Oo, tak! Bo jak na razie, to tylko szyjka opalona i śmiesznie wygląda. Tylko u nas teraz odkąd go zgoliłam, wgl słońca nie ma. :roll:
[quote name='magdabroy'][URL]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/IMG_6861.jpg[/URL] ło matko, jaki łysol :crazyeye::loveu:[/QUOTE]
Mój kochany łysol. :loveu:[quote name='xxxkaluniaxxx']Co żeś ty zrobiła z Luką? :roflt:Ta fryzurka to na długo? :cool3:
jak mi się uda dojechać na DCDC(bo niestety mój przyjazd stanął pod znakiem zapytania) to chce mieć z łysielcem fotkę :evil_lol:[/QUOTE]

Hahah, biedak. wszyscy się z niego śmieją. :P
Chyba tak. Jest mu o wiele wygodniej i teraz o wiele trudniej mi go zmęczyć. :lol:
Tak, tak. Przyjeżdżaj! Maluch lubi fotki z ludźmi. :grins:

Jako, że nie mam nowych fot...bo pogoda okropna. : /
To dla porównania :
[IMG]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/DracoLuka2012.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/DracoLuka20121.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/DracoLuka20122.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jeeeeeju!!!! Luka wygląda fantastycznie !!!! po prostu zajebiaszczo!!!!!!! napatrzeć się na niego nie mogę. z reguły długowłose grzywki mi się nie podobają, zdecydowanie gustuję w łysolkach, a twój teraz jest MEGA !!!!! ucałuj go ode mnie , ślicznotek mały :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda_p_dg']pod warunkiem że wreszcie lato do nas wróci :) no chyba że się wybierze z Pancią do Egiptu lub na Malediwy :P tam pogoda jak w banku[/QUOTE]Też bym na taką wycieczkę się wybrała ha ha Fakt, pogoda jak na razie okropna, ale miejmy nadzieję, że w końcu się polepszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']jak całkiem inny pies :o[/QUOTE]
To prawda. ;)
[quote name='Molowe']jak dla mnie to w obu wersjach wygląda fajne no i teraz jest mu na pewno wygodniej :D[/QUOTE]
I to o wiele. Jeszcze nie widziałam aby dyszał z gorąca lub ze zmęczenia. A ostatnio dostarczałam mu dość sporą dawkę ruchu. :)
[quote name='Pestkaa']Witamy :>
Ale ma grzywę ! :) Super wygląda tak i tak, jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie :D[/QUOTE]
[quote name='magda_p_dg']jeeeeeju!!!! Luka wygląda fantastycznie !!!! po prostu zajebiaszczo!!!!!!! napatrzeć się na niego nie mogę. z reguły długowłose grzywki mi się nie podobają, zdecydowanie gustuję w łysolkach, a twój teraz jest MEGA !!!!! ucałuj go ode mnie , ślicznotek mały :)[/QUOTE]
Witam! ;)
Hahah, miło mi. Mały wymiziany. :)
[quote name='Izabela124.']Czekam na fotki opalonego Luki :)[/QUOTE]
[quote name='magda_p_dg']a co to Luka wybiera się na wakacje?[/QUOTE]
[quote name='Izabela124.']Do tej pory jak miał futro to się nie opalał, a teraz nabierze kolorków :)[/QUOTE]
[quote name='magda_p_dg']pod warunkiem że wreszcie lato do nas wróci :) no chyba że się wybierze z Pancią do Egiptu lub na Malediwy :P tam pogoda jak w banku[/QUOTE]
[quote name='Izabela124.']Też bym na taką wycieczkę się wybrała ha ha Fakt, pogoda jak na razie okropna, ale miejmy nadzieję, że w końcu się polepszy[/QUOTE]
Nigdzie się nie wybieramy. Czekamy na nasze Polskie słoneczko. ;) Od przyszłego tyg. ma się ocieplać, to nie będę wpuszczała małego do domu coby siedział i się opalał. :lol: A tak, to mam zamiar wybrać się nad jezioro, jakieś dłuższe wyprawy rowerowe. Bo w taką pogodę, to zero przyjemności,a deszcz jest ostatnio baardzo nieprzewidywalny. :roll:
[quote name='magda_p_dg']a Luka wybiera się na wystawę do Będzina?[/QUOTE]
Jak narazie, to nasza kariera wystawowa jest wstrzymana. ;)
[quote name='mychaaaaa']ale śmiesznie Luka wygląda! :)
tylko bardziej wycieniowałabym włos na karku :)[/QUOTE]
No, to prawda. :lol:
Poprawkami zajmę się w ten weekend, a przy okazji jeszcze raz ogolę. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...