Jump to content
Dogomania

Częstochowa - krajowa - 17.04.2011


Błyskotka

Recommended Posts

[SIZE=2]Proponowana Obsada Sędziowska[/SIZE] [SIZE=2]

[B]Grupa I[/B]

Otokar Meloun (CZ) - Owczarek Niemiecki

Petr Rehanek (CZ) - Owczarek Francuski Briard, Owczarek Szetlandzki, Owczarek Szkocki Długowłosy, Owczarek Belgijski - Groenendael, Owczarek Belgijski - Laekenois, Owczarek Belgijski - Malinois, Owczarek Belgijski - Tervueren, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke, Owczarek Francuski Bauceron, Border Collie

Ewa Bukład - Pozostałe rasy

[B]Grupa II[/B]

Viera Staviarska (SK) - Owczarek Kaukaski, Owczarek Środkowo-Azjatycki, Boksery

Andrzej Kot - Dog Argentyński, Fila Brasiileiro, Shar Pei, Bronholmer, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Buldog Angielski, Bulmastiff, pozostałe rasy

Jadwiga Niciewicz - Rottweiler, Dog Niemiecki (wszystkie umaszczenia), Appenzeller, Entelbucher, Duży Szwajcarski Pies Pasterski, Berneński Pies Pasterski

Anna Kochan - Nowofundland, Hovawart, Leonberger, Landseer, Mastif Hiszpański, Mastif Pirenejski, Pirenejski Pies Górski, Mastif Tybetański, Anatolian

Jolanta Jabłońska - Pinczery, Sznaucery, Dobermany, Czarny Terrier


[B]Grupa III[/B]

Jarosław Grunt - pozostałe rasy

Małgorzata Lorenz - [/SIZE] [SIZE=2] West Highland White Terrier, Parson Russel Terrier, Niemiecki Terier Myśliwski, Irish Glen of Imaal terrier, Terier Szkocki, Terier Walijski

Magdalena Świętoń - Bulterier, Staffordshire Bull Terrier

Żarko Mikalacki - American Staffordshire Terrier, Yorkshire Terrier

[B]Grupa IV

[/B] Vladimir Piskay (CZ)

[B]Grupa V

[/B] Lenka Frncova (CZ) - Siberian Husky, Samoyed, Alaskan Malamute

Elżbieta Augustyniak - pozostałe rasy

[B]Grupa VI [/B]

Leszek Salamon - Beagle, Basset Hound, Rhodesian Ridgebacki, Gończy Polski, Ogar Polski

Marian Paweł Bocianowski - pozostałe rasy

[B]Grupa VII[/B]

Wojciech Burski - wszystkie rasy

[B]Grupa VIII[/B]

Barbara Szczepkowska - Angielski Cocker Spaniel, Amerykański Cocker Spaniel, Clumber Spaniel

Zlatko Jojkic (SRB) - Golden Retriever, pozostałe rasy

Lena Hagglund (SE) - Labrador Retriever - psy, Flat-Coated Retriever

Kjell Svensson(SE) - Labrador Retriever - suki

[B]Grupa IX

[/B]Grzegorz Robak - Lhasa Apso, Shih-Tzu, Spaniel Tybetański, Terier Tybetański, Chiński Grzywacz, Pekińczyk, Chin Japoński, Boston Terrier

Elżbieta Junikiewicz - Cotton de Tulear, Hawańczyk, Toy, Grygonik Belgijski, Gryfonik Brukselski, Papillon, Mops, pozostałe rasy

Zlatina Davidovska - Chihuahua Długowłosy, Chihuahua Krótkowłosy, Buldog Francuski

Anna Rogowska - Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel, Bichon Frise, Maltańczyk
[B][/B]
[B]
Grupa X[/B]

Liliane De Ridder-Onghena (BE)



Obsada sędziowska jak najbardziej mi pasuje ;).

[/SIZE] [CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Chciałam zapisać Baldura do klasy baby ale jednak zrezygnuję z tej wystawy mimo iż bardzo chciałam jechać. Rezygnuję bo 50 zł za klasę baby na wystawie krajowej to moim zdaniem duża przesada. W Zabrzu jest 30 zł a w Katowicach 50 zł ( no ale to międzynarodówka )...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Z tego co się dowiedziałam to jest to stadion coś jak ten lekkoatletyczny gdzie jakieś 3 lata temu była wystawa, czyli trawka, bieżnia i są tez trybuny. Obiekt podobno dosyć duży, ale wielkość to pojecie względne.[/QUOTE]
No to coś Ci źle powiedzieli, bo tam od roku 2004 na pewno nie było żadnej wystawy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']A ja mówię o stadionie na którym ma byc teraz wystawa - czyli stadionie Orlik w Konopiskach :)
Tak na stadionie w Częstochowie wystawy były i owszem :)[/QUOTE]
No to sie nie zrozumiałyśmy :)
Chodziło mi o to że ten stadion gdzie ma być w tym roku wystawa wygląda podobnie jak ten lekkoatletyczny w Częstochowie gdzie wystawa była ostatnio w 2008 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Z tego co pisze na stronie to 31 marca[/QUOTE]

Właśnie tak patrze i widzę że na krajowej wystawie psów myśliwskich są oceniane grupy:
3,4,5,6,7,8,10
Nie wszystkie psy z tych grup należą do myśliwskich :roll:.
Czy to jakiś błąd czy te grupy mają szanse zdobyć 2 wnioski w 1 weekend ?

No i dlaczego jest napisana wystawa krajowa psów myśliwskich :roll:. To wprowadza ludzi w błąd a przynajmniej mnie wprowadziło :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...