Jump to content
Dogomania

wystawy w Częstochowie 02-03.09.2006


weihaiwej

Recommended Posts

[quote]PROSZĘ O STAWECZKE Pudli Miniaturowych apricot Gr IX i Chartów Afgańskich gr X[/quote]
Pudel miniaturowy srebrny, apricot: [a tu jest kolejna literówka w katalogu]
PSY szczeniąt:
MATRIX Raciborski Puch, srebrne
TONCAT Kamaw Eda, apricot

SUKI otwarta:
CHANEL SILVER Bi-Bi, srebrne


Afgany:
Psy championów:
NOMIN Krist-Wil, złote z czarną maską

weteranów:
BRAVE HEART Zikkurat, piaskowe

SUKI pośrednia:
LIMA Cykuta

otwarta:
EXCLUSIVELY FOR ME Zikkurat

championów:
MAYFLOWER Krist-Wil


To wszystko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']poprosze o stawke sznaucerow srednich pieprz i sol i mini cz-sr :modla :modla:[/quote]


Sredniaki:
Psy mlodziez:
Urwis Wesoły Brodacz

Mini:

Psy:
Szczenieta:
Napoleon Tigaro-Figaro
młodzież:
Dives Czar z Dębowej Gory
champion:
Xanti Sasquehanna

Suki

szczeniata:
Sweet Love Hermes

otwarta:
Fiona Leksaland

;)

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE dla wszystkich :multi:

jednak powiem tylko jedno, bywaliśmy juz na kilkunastu wystawach ale tak FATALNIE zorganizowanej wystawy jeszcze nie trafiłam.
Katalogi swoje, internet swoje a na ringu jeszcze co innego.
Było widać że Pani Sędzina była równie mocno zdezorientowana jak sami wystawcy - po prostu jeden wielki bajzel.:mad:
Nie wspomnę już o tym że jadąc przez całe miasto nie widziałam ani jednej informacji ukierunkowującej na wystawę.
Jedyne co mi się podobało to ochrona - eleganccy i sympatycznie panowie w garniturach.
Ale sądząc z ilości zgłoszonych na wystawę psów - te błędy organizacyjne to nie pierwszy raz się zdarzyły.

Ps. Resuruss - gratuluję i dzięki za informacje fryzjerskie.

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE dla wszystkich :multi:

jednak powiem tylko jedno, bywaliśmy juz na kilkunastu wystawach ale tak FATALNIE zorganizowanej wystawy jeszcze nie trafiłam.
Katalogi swoje, internet swoje a na ringu jeszcze co innego.
Było widać że Pani Sędzina była równie mocno zdezorientowana jak sami wystawcy - po prostu jeden wielki bajzel.:mad:
Nie wspomnę już o tym że jadąc przez całe miasto nie widziałam ani jednej informacji ukierunkowującej na wystawę.
Jedyne co mi się podobało to ochrona - eleganccy i sympatycznie panowie w garniturach.
Ale sądząc z ilości zgłoszonych na wystawę psów - te błędy organizacyjne to nie pierwszy raz się zdarzyły.

Ps. Resuruss - gratuluję i dzięki za informacje fryzjerskie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
jednak powiem tylko jedno, bywaliśmy juz na kilkunastu wystawach ale tak FATALNIE zorganizowanej wystawy jeszcze nie trafiłam.
Katalogi swoje, internet swoje a na ringu jeszcze co innego.
Było widać że Pani Sędzina była równie mocno zdezorientowana jak sami wystawcy - po prostu jeden wielki bajzel.:mad:
Nie wspomnę już o tym że jadąc przez całe miasto nie widziałam ani jednej informacji ukierunkowującej na wystawę.
Jedyne co mi się podobało to ochrona - eleganccy i sympatycznie panowie w garniturach.
Ale sądząc z ilości zgłoszonych na wystawę psów - te błędy organizacyjne to nie pierwszy raz się zdarzyły.[/QUOTE]
Zgadzam sie z kazdym słowem!
+ dodam ze bardzo zle pomyslany rozkład ras... przez pierwsze 2-3 godziny cały czas padało, pelno blota - Koszmar!!! A sznaucery (długi wlos który mokry wygląda bardzo nieefektownie) oczywiscie "pod chmurką"... mimo interwencji niemal wszystkich sznauceromaniaków i sedziny- ringu nie chcieli przenisc do hali :shake: a tymczasem na hali prezentowane były psy raz krótkowłosych :shake:
+ to ze sedziowanie zaczęlo sie na nasyzm ringu dopiero o godzinie 11 a nigdzie wczesniej takiej informacji nie było :shake::shake::shake:
Prawie na 100% do Czestochowy juz nie pojedziemy.

Link to comment
Share on other sites

No niestety ja też mam podobne odczucia.My mieliśmy ring na hali,ale w naszej 3-ce panował totalny haos.Miałam spisać wyniki i nie mogłam się połapać:shake: kolejność dziwaczna,ludzie zdenerwowani,nieprzygotowani,niepoinformowani:mad: Dramat:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]kolejność dziwaczna,ludzie zdenerwowani,nieprzygotowani,niepoinformowani:mad: Dramat:angryy:[/QUOTE]
:shake: dokladnie

Nie wiedzialam Gonia ze byliscie :)

[QUOTE] Czy moglabym prosic o podanie stawki Akity Amerykanskiej[/QUOTE]
Był tylko jeden pies klada posrednia
CZARNY GROM Strażnik Beskidu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...