Jump to content
Dogomania

wystawy w Częstochowie 02-03.09.2006


weihaiwej

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='resuruss']A ja stary wystawca z dlugoletnim stazem chyba zglosilam moja mlodziezowa suke jako psa i to w klase otwarta :evil_lol:[/quote] Ress, dziwie sie....ta wystawa tak wiele dla Ciebie znaczy:diabloti:
Ja jade marząc o wakacjach....:shake:

Link to comment
Share on other sites

jeśli ktos szuka jeszcze noclegów to tu może spróbować:
ul Gruntowa 37/39
Pokoje 2,3 ,4 osobowe z łazienkami i TV
pieska przyjmą bez problemu, już tam dzwoniłam
za 2 osoby jest 70 zł
tel 034 369 71 01
kierunek Tarnowskie Góry, wjazd od Sabinowskiej w Żyzną przed blokami w prawo..........
bliżej nic nie znalazłam............ można by spytać jeszcze w Zajeździe u Zagłoby Częstochowa, Wojska Polskiego 110, to jest przy wjeździe do Częstochowy od strony Katowic tel 034 369 71 01, życzę powodzenia,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa147']Ja wysłałam zgłoszenie 16 i potwierdzenia ani sladu:-( Dzwoniłam do odziału a oni nie odbierali wogule, chyba z 10 razy dzwoniłam (w godzinach pracy rzecz jasna):placz:[/quote]
ZK w Częstochowie chyba nic nie bierze na poważnie:angryy: Ja tam byłam się zarejestrować (w godzinach pracy) i panie wywaliły mnie z kwitkiem..... wrrr :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosica']najbardziej chyba drazniąca jest sprawa wprowadzania tych najmłodszych (piesków oczywiscie) które ukonczyły np.4 miesiące i nie śa psami zgłoszonymi tylko przyjezdzaja na wystawy aby przyzywczaic sie do nich , pozanc jak to sie postepuje wsrod ludzi i takiego dużego zgrupowania psów(powiem tylko ze takie maluchy maja rodowody i przygotowuja sie do wystaw)[/quote]
Moim zdaniem powinni wpuszczać takie maluchy, przynajmniej na krajówki. Taka socjalizacja byłaby bardzo pomocna w późniejszym wieku. Ech.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb']Ja też wczoraj zostałam źle potraktowana telefonicznie przez jakiegoś Pana, bo chciałam tylko zapytać co z moim zgłoszeniem :shake:[/quote]
Aleb, a jesteście na liście wystawców? Chyba natrafiłyśmy na tego samego pana, bo jak byłam tam w ZK to tłumaczył mi (nieprzyjemnie i nerwowo), że rodowód nie jest potrzebny do klasy baby, szczeniąt i młodzieży, jakbym tego niewidziała:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']Do tej pory żadnych wieści :shake: A to przecież już w niedzielę.[/quote]
byłam wczoraj w związku, są wtrakcie drukowania katalogu a ponieważ mają 3 wystawy jednocześnie więc mają bałaganik.........sprawdzałam jednak i listy już uzupełniają, mojej znajomej też na niej nie było choć zgłoszenie dotarło.......... potwierdzenia już zostały wysłane....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...