Jump to content
Dogomania

Fabryka RC zamknięta?


Chefrenek

Recommended Posts

<wow> pierwsze słysze sama jestem ciekawa ...

A swoja drogą ten RC bardzo sie popsół kupiłam wersje weterynaryjna intestinal dla psa (Pies je ta diete od dobrych 5 lat nigdy nie było wadliwego worka) A teraz trafiła mi sie ta karma taka tłusta ze szoook !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bzdura!!! Fabryka dziala i ma sie bardzo dobrze, a ludzie saq szcesliwi bo nie zarabiaja malo i maja prace oto dowod:

[URL]http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,68750,0,0[/URL]

A to ze jest tlusta to jakis minus bo nie rozumiem?Jaki konserwant ja niby tak tlusci?Mozna przeciez sobie to innaczej wytlumaczyc chociazby tak,ze ja swojemu donkowi daje lyzke olieju lnianego.To dopiero tluste diabelstwo jest:crazyeye::crazyeye::)Jak jakiemus psiakowi RC nie sluzy to na rynku jest duzy wybor.Ja probowalem roznych nie pomijajac Orijena np i nie chce innej karmy niz RC.A widok siersci mojego psiaka-bezcenne:)

Wiec wydaje sie ,ze taka sama bzdura jest to iz ta karma jest be.Jezdzilem w ostatnim czasie po kilku weterynarzach zasiegnac opinii i dowiedzialem sie samych pozytywow.Fakt pytalem w sumie tylko o karme dedykowana Donkom ale negatywnych opinii nie bylo.Jedynie jak zapytalem dlaczego Pani nie ma w takim razie tej karmy u siebie to uslyszalem ,ze za droga i ludzie kombinuja wmawiajac sobie rozne rzeczy ze nie warto itp. Druga sprawa kogos nie stac to tez bedzie mowil ze karma be itp (kazdy chcwali to co ma -taka natura ludzi).

Link to comment
Share on other sites

To ja miałam odwrotnie. Tamlin niejadek jak kupiłam mu pierwszy raz royala to karma była bardzo tłusta w dotyku, i Tami był nią zachwycony, nareszcie zaczął coś jeść :D A jak kupiłam drugi worek to nagle karma się okazała sucha, tak jak większość karm i Tami już mnie z mniejszą satysfakcją :D Mam nadzieję że trzeci worek też trafi się tłusty :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Autodiagnostyka']Bzdura!!! Fabryka dziala i ma sie bardzo dobrze, a ludzie saq szcesliwi bo nie zarabiaja malo i maja prace oto dowod:

[URL]http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,68750,0,0[/URL]

A to ze jest tlusta to jakis minus bo nie rozumiem?Jaki konserwant ja niby tak tlusci?Mozna przeciez sobie to innaczej wytlumaczyc chociazby tak,ze ja swojemu donkowi daje lyzke olieju lnianego.To dopiero tluste diabelstwo jest:crazyeye::crazyeye::)Jak jakiemus psiakowi RC nie sluzy to na rynku jest duzy wybor.Ja probowalem roznych nie pomijajac Orijena np i nie chce innej karmy niz RC.A widok siersci mojego psiaka-bezcenne:)

Wiec wydaje sie ,ze taka sama bzdura jest to iz ta karma jest be.Jezdzilem w ostatnim czasie po kilku weterynarzach zasiegnac opinii i dowiedzialem sie samych pozytywow.Fakt pytalem w sumie tylko o karme dedykowana Donkom ale negatywnych opinii nie bylo.Jedynie jak zapytalem dlaczego Pani nie ma w takim razie tej karmy u siebie to uslyszalem ,ze za droga i ludzie kombinuja wmawiajac sobie rozne rzeczy ze nie warto itp. Druga sprawa kogos nie stac to tez bedzie mowil ze karma be itp (kazdy chcwali to co ma -taka natura ludzi).[/QUOTE]

Co ma wet gadać jak sam sprzedaje i ma sponsorowane szkolenia? Chyba nie będzie pluł sobie w gniazdo?

Link to comment
Share on other sites

Autodiagnostyka-jeżdziłeś po weterynarzach i pytałeś o karmę RC,i co Ci mieli odpowiedzieć jak Oni znają się tylko(mają sponsoring) na Royal Canin,Hillsie,i Eukanubie.
Weterynarze na studiach nie maja przedmiotu żywienie zwierząt(karmy suche) więc dalej możesz jeżdzić i wysłuchiwać amatorskich sponsorowanych bzdur:shake:
Jak tak czytam to mam wrażenie ,że należysz do koncernu tak znamienitej marki jak RC,propaganda w tanim stylu,ale nie tutaj nic Ci z tego nie wyszło.

Link to comment
Share on other sites

Karma dla Dogów: Ryż, mąka kukurydziana, suszone mięso drobiowe. Świetny skład z mięsem na 3 miejscu. Ogólnie patrzę i większośc karm RC nie ma mięsa na pierwszym miejscu, wydawało mi się że kiedyś było inaczej ale mogę się mylić. Dodatkowo jak czytam że co worek to karma inaczej wygląda, to albo jest pełno podróbek, albo nie mają odpowiedniej kontroli jakości co nie wróży dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...