Jump to content
Dogomania

Już nie Umierająca BOKSERKA z Radomska już nie szuka domu! MA DOM!!!!!!!!!!!!!


AgaiTheta

Recommended Posts

[quote name='Menrzuś']a my za 10 dni....
Znowu sie Sylwie schudnie :evil_lol:.....ciekawy jestem jak to wszystko Gacek wytrzyma[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]O Gacka to ja bym się najmniej martwiła toż to mały speed jest:evil_lol: co sobie ma nie poradzić - wy wszyscy padniecie a on dalej bedzie zapylał:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]O Gacka to ja bym się najmniej martwiła toż to mały speed jest:evil_lol: co sobie ma nie poradzić - wy wszyscy padniecie a on dalej bedzie zapylał:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Wcale tak nie jest - po intensywnym spacerku, jak doczłapie do domu, to od razu pada na pychol :lol:.....a tam dojda górki,dołki, trawy, no i całe godziny na powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Wcale tak nie jest - po intensywnym spacerku, jak doczłapie do domu, to od razu pada na pychol :lol:.....a tam dojda górki,dołki, trawy, no i całe godziny na powietrzu.[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No to chyba lepiej dla was......jak kipnie to ciach go do koszyka i idziemy dalej:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Taczkę na Gacka?? :crazyeye:......coś Ci te drożdże na głowę się rzuciły :diabloti:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Nie rozumiem.....przeca to dobry pomysł:roll: a jak nie to proponuje te chusty co się w nich dzieci nosi...teraz pasuje?:razz:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nie rozumiem.....przeca to dobry pomysł:roll: a jak nie to proponuje te chusty co się w nich dzieci nosi...teraz pasuje?:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
A jak z tymi chustami schylać sie po grzyby? Przeca by wypadł wtedy :shake:


Znowu ciepły dzień Agniestka ma :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']A jak z tymi chustami schylać sie po grzyby? Przeca by wypadł wtedy :shake:


Znowu ciepły dzień Agniestka ma :multi:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oj widać ze nie masz pojęcia o tych chustach.....nie wypadł by...nie da rady......a poza tym to ty nie bądz taki wygodny- chusta -nie, koszyk- nie, taczki- nie.......to ja już nie wiem:roll::cool1:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Oj widać ze nie masz pojęcia o tych chustach.....nie wypadł by...nie da rady......a poza tym to ty nie bądz taki wygodny- chusta -nie, koszyk- nie, taczki- nie.......to ja już nie wiem:roll::cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
No wiem jak to wygląda, tylko piersiów nie mam żeby przy pochylaniu trzymały małego :shake:.....taki jakiś nieukształtowany jestem do końca :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']No wiem jak to wygląda, tylko piersiów nie mam żeby przy pochylaniu trzymały małego :shake:.....taki jakiś nieukształtowany jestem do końca :placz:[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A po co ci piersi:crazyeye: Przeca to tylko przeszkadza:cool1:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ja o cyckach a ty o mleku:crazyeye: Tośmy się dogadali:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
Jak Agniestka wróci, to oberwiesz :mad:......co za słownictwo :crazyeye:

[B]Agniestkaaaaa[/B] - ja byłem grzeczny.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Menrzuś']Jak Agniestka wróci, to oberwiesz :mad:......co za słownictwo :crazyeye:

[B]Agniestkaaaaa[/B] - ja byłem grzeczny.....:roll:[/quote][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Że jakie słownictwo:crazyeye:przeca Agniestka [/FONT][/B][/COLOR][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] tez JE ma wiec o co chodzi[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]:roll: Myślisz że sie obrazi:oops:


I już sie tak nie ubezpieczaj......wcale nie byłes grzeczny:evil_lol:[/FONT]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][COLOR=green][B][FONT=Century Gothic]Że jakie słownictwo:crazyeye:przeca Agniestka [/FONT][/B][/COLOR][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]tez JE ma wiec o co chodzi[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=green][B][FONT=Century Gothic]:roll: Myślisz że sie obrazi:oops:[/FONT][/B][/COLOR]


[B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]I już sie tak nie ubezpieczaj......wcale nie byłes grzeczny:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
Pewnie, że się nie obrazi - to chodząca dobroć :p

[SIZE=1](ale sobie punkty wyrabiam :evil_lol:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No własnie[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B][SIZE=7]SUONKA:grins:[/SIZE]
Życzę:evil_lol:





I wracaj szybko:diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]

Dziękuję Japuszko ;) Pogodę miałam "w kratkę" i słoneczko i deszczyk, nawet sztorm widziałam :roll: ale jesteśmy zadowoleni, bo jednak nasze morze to... morze ;)

[quote name='Menrzuś']Pewnie, że się nie obrazi - to chodząca dobroć :p

[SIZE=1](ale sobie punkty wyrabiam :evil_lol:)[/SIZE][/quote]

Janiołecek :evil_lol: tak mam na drugie :evil_lol:

[quote name='Menrzuś']Agniestka.....gdzie Ty pracujesz, że taki długi urlop Ci dają? :razz:[/quote]

Już po urlopie, ale się nie mogłam do was dopchać, bo ostatnio cuś serwer szwankował.....

[quote name='rebellia']pozdrowionka dla Was[/quote]

Witaj Rebelko :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agniest']Dziękuję Japuszko ;) Pogodę miałam "w kratkę" i słoneczko i deszczyk, nawet sztorm widziałam :roll: ale jesteśmy zadowoleni, bo jednak nasze morze to... morze ;)


[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Oooooooooo Agniestka wróciła[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG]


Też jestem zdania że co nasze piekne morze to nasze...nie jakieś tam zagraniczne sadzawki[/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...