Jump to content
Dogomania

Albin - piekny bialasek wyciagniety ze schroniska znalazl swoj dom


ageralion

Recommended Posts

[quote name='blacky764']jak dogo argentino mix to lece go wrzucić na wątek w potrzebie :)
jak DT jest zachwycony z niego to może będzie DS ? ;)[/QUOTE]
Hehehe cos tam juz wspominali, ze nie chca go oddawac, ale narazie jest za wczesnie na takie decyzje. Wpierw diagnoza i postawienie go na nogi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wlasnie rozmawialam z wetem, Albin dzisiaj byl na kontroli i jest lepiej. Kupa sie normuje, przytyl, pije mniej, wiec idzie ku lepszemu. Pani Agnieszka zbiera teraz jego kupale do badania i pod koniec tygodnia, bedziemy znac wyniki. Jesli obserwacja pokaze cos niepokojacego, wciaz duze pragnienie, problemy ze stolcem itp, zrobimy badania pod katem trzustki i nadnerczy ale narazie sa niepotrzebne. Nerki ok, watroba tez... oby tak dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

Albinek caly dzien dzisiaj wymiotowal :( Nie zjadl nic procz kilku kuleczek karmy... wetarynarz kazal odstawic tabletki, bo moze one zaszkodzily chlopakowi i do jutro glodowka. Jesli bedzie sie cos dzialo dalej, jutro wet :(

Moze on tak zereagowal na ryz z nozkami kurczaka? Nozki obrane ale ze skora byly, albo ryzu chlopak nie toleruje... narazie Albin to zagadka niestety :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']

Moze on tak zereagowal na ryz z nozkami kurczaka? Nozki obrane ale ze skora byly, albo ryzu chlopak nie toleruje... narazie Albin to zagadka niestety :([/QUOTE]
Bardzo rzadko jest uczulenie na kurczaka ale może akurat. Sucha karma jest z łososiem i ryżem a po niej było w miarę dobrze. Jutro będzie wiezione twarde do badania może wyjdzie coś z tego. Nie ma się co dziwić, że takie chłopak ma rewolucje pewnie trochę czasu minie zanim się ustabilizuje ten wyniszczony organizm. Trzymam kciuki za jego zdrówko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Pixia_']Bardzo rzadko jest uczulenie na kurczaka ale może akurat. Sucha karma jest z łososiem i ryżem a po niej było w miarę dobrze. Jutro będzie wiezione twarde do badania może wyjdzie coś z tego. Nie ma się co dziwić, że takie chłopak ma rewolucje pewnie trochę czasu minie zanim się ustabilizuje ten wyniszczony organizm. Trzymam kciuki za jego zdrówko.[/QUOTE]
Moja sunia jest uczulona na kurczaka ;) Ale ja nie stawiam na uczulenie, tylko bardziej chyba na tlusta skore... zreszta nie wiem, ciezko okreslic narazie co mu szkodzi, a co nie. Dzisiaj np wogole kupy nie zrobil, tylko caly dzien wymioty :( Moze uda sie zebrac jutro ostatnia probke do badania.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny-większość psiaków wyciąganych ze schroniska niedożywiona wychodzi,może jak wspomożemy głosując i karmę dodatkową schronisko dostanie,to te psiaki w lepszym stanie będą-GŁOSUJCIE:
[url]http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ryżyk trzeba mu dokładnie rozkleić , a mięsko obrać i nie dawać skór i chrząstek ...
kurcze ja wymiotuje a nie ma kupy to czy coś mu z czasów schroniska na trasie żołądek -jelitka nie siedzi :( ..jakaś kość albo jeszcze co :( ...trzeba uważać bardzo

Link to comment
Share on other sites

O blokadzie ajlita nie pomyslalam, jutro pogadam o tym z wetem. Jak dla mnie on ma sajgon w jelitach niestety :( Boje sie tez, ze ma walnieta trzustke, bo objawy sie zgadzaja... w przyszlym tygodniu, jesli nic sie nei zmieni z jego stolcami, to zrobimy badania nadnerczy i trzustki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']O blokadzie ajlita nie pomyslalam, jutro pogadam o tym z wetem. Jak dla mnie on ma sajgon w jelitach niestety :( Boje sie tez, ze ma walnieta trzustke, bo objawy sie zgadzaja... w przyszlym tygodniu, jesli nic sie nei zmieni z jego stolcami, to zrobimy badania nadnerczy i trzustki...[/QUOTE]

jak nie zrobi kolejnej kupki , koniecznie prześwietlenie ...mam smutne doświadczenie z taką sprawą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']jak nie zrobi kolejnej kupki , koniecznie prześwietlenie ...mam smutne doświadczenie z taką sprawą :([/QUOTE]
On robi kupy na szczescie, a wymioty byly raz po kurczaku. Troche slabo zareagowal na karme sensitive ale to pewnie dlatego, ze jelita i zoladek sa w bardzo kiepskim stanie... jutro zadzwonie do p. AGnieszki i zapytam czy kupy sie chociaz troche unormowaly, bo to bedzie 3 dzien tylko na tej karmie, bez dodatkow...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Pixia_']A ja mam informację od "transportowej", że Albin ma się już lepiej i wymioty ustały. Niestety dostał ryż z kurczakiem i razem ze skórą, chyba dlatego taki był efekt.[/QUOTE]
"Transportowa" strasznie pomaga Albinowi, gdyby nie jej pomoc, nie wiem jak bysmy to wszystko ogarnely. Dziekuje bardzo!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Jeszcze jedno ..ale to pewnie wiecie ...on powinien jeść porcję dzienną podzieloną na 4-5 porcji , aby nie obciążać żołądeczka

można podać też SMECTE ona dziala osłonowo na biedny żoładeczek[/QUOTE]
On dostaje jakies leki, tylko wszystkiego dowiem sie jutro. Je male porcje, z tego co wiem. Ostatnio udalo mu sie zalatwic w domu :( Straszny musi miec balagan w tym zaladeczku i jelitkach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']On dostaje jakies leki, tylko wszystkiego dowiem sie jutro. Je male porcje, z tego co wiem. Ostatnio udalo mu sie zalatwic w domu :( Straszny musi miec balagan w tym zaladeczku i jelitkach :([/QUOTE]

to trochę na pewno potrwa ... :( ale będzie dobrze :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...