Jump to content
Dogomania

*Pabianice* bezdomna CUDNA sunia oszczeniła sie w lecznicy-WSZYSCY już w cudownych DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ooo ciesze sie z adopcji mamusi! Powiem szczerze, ze ucieszylam sie czytajac ze MonMer zrezygnowala z suni... Wlasnie takiej szukamy, jak zobaczylam temat i psiaki od razu mnie tknelo, to TE! :) Niestety wiedzialam, ze w konkurencji z MonMer nie mam szans, a nie wiedzialam ze zostala Pani z Lubina, ajajaj zycze udanych domkow, duzo milosci, a gdyby Pani z Lubina z jakis powodow tez zrezygnowala, to z cala miloscia przygarne slicznotke!

Link to comment
Share on other sites

Justine, bierz środkowego kluska :)
Ja, szczerze mówiąc, pojechałam do lecznicy obejrzeć szczeniaczkową panienkę, bo zawsze miałam no i tym razem też chciałam mieć dziewuszkę, ale prawdę powiedziawszy (nie wiedząc czemu - ale czasem mam takie jakieś swoje dziwne odczucia) najmiej mnie do siebie przyciągała :(
Generalnie, gdyby nie mamuśka (którą jestem nieustannie oczarowana i już nie mogę się jej doczekać), to w moim mieszkanku pojawiłby się ten mniejszy z panów - on mnie do siebie ciągnął najbardziej jeżeli chodzi o szczeniaczki. Tak więc Justine, nie oglądaj się na suczkę tylko bierz środkowego kluska :)
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

-Ramonka, cieszę się, że spodobał Ci się ten mniejszy klusek - bo to właśnie jest mój Sapcio:loveu:...tak że wolny jest ten największy klusek, na razie bezimienny,,,
- moja miłość do Sapo jest nieuleczalna, zakochałam się w jego cudnym kropkowanym księżycowym nosku...:loveu: i też się nie mogę doczekać, kiedy będzie już w domu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada44']- no dobra, przyznam się - ja już sfiksowałam,,,,,i nawet jak się okaże konio-smokiem to i tak będzie najcudniejszym Ropuszkiem świata....[/QUOTE]

No nie mogę się nie odezwać. To się nazywa miłość :iloveyou:

Ale konio-słoniem to chyba nie będzie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Proszę zajrzyjcie do Saby. Po 8 latach oddana z adopcji. [B]Czy śmierć będzie miała tak samą beznadziejną jak dzieciństwo - samotne w schronisku? Na powrót ''Pana'' czeka już 2 lata. Nie wiele czasu jej zostało, powoli gaśnie.[/B] Proszę... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135463-Saba-mix.owczarek-ile-razy-jeszcze-trafi-do-schroniska-PSIA-TRAGEDIA"]http://www.dogomania.pl/threads/1354...-PSIA-TRAGEDIA[/URL]!!

Link to comment
Share on other sites

- się nie napraszam, ale...jakby ktoś, przypadkiem był w lecznicy, i jakby ten ktoś, przypadkiem zrobił zdjęcia merlaczkowej rodzince, i jakby przypadkiem zrobił zdjęcia Sapciowi - średniemu szczeniaczkowi - i jakby te zdjęcia , przypadkiem tutaj na forum zamieścił - to byłabym bardzo, bardzo wdzięczna...no bo ja tak daleko mieszkam.....:roll:.
- no i też jestem ciekawa, ile te słonie ważą, a zwłaszcza ten średni słoń.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada44']- się nie napraszam, ale...jakby ktoś, przypadkiem był w lecznicy, i jakby ten ktoś, przypadkiem zrobił zdjęcia merlaczkowej rodzince, i jakby przypadkiem zrobił zdjęcia Sapciowi - średniemu szczeniaczkowi - i jakby te zdjęcia , przypadkiem tutaj na forum zamieścił - to byłabym bardzo, bardzo wdzięczna...no bo ja tak daleko mieszkam.....:roll:.
- no i też jestem ciekawa, ile te słonie ważą, a zwłaszcza ten średni słoń.....:roll:[/QUOTE]

Jeśli cierpliwie poczekasz to jutro powinny być.

Link to comment
Share on other sites

dziś byłam po witaminy własnie w tej lecznicy i sunia odrazu wydawała mi sie znajoma..a jak zapyatlam czy ma maluchy to mi pokazano 3 urocze "bobasy"..są boskie, wysciskałam te maluchy, mamusia tez jest cudowna, charakter ma bardzo fajny....czytajac w wątku o wadze szczeniaczka, to z pewnościa moge powiedziec, ze pieski z nie będą większe niz mamusia, no moze niewiele, waga jeszcze nie o czym nie swiadczy, ogólnie szczeniaczki nie są duze (typowo dla duzych ras) takze niema co się martwic na zapas ;) zazdroszcze, pozytywnie oczywiscie, przyszłym włascicielom :)

Link to comment
Share on other sites

dzis byłyśmy fotki cykałyśmy ale nie mam juz siły ich wstawiać. Jutro to zrobię a warto czekać...!!!

są cudowoskie. Tłuste jak balerony i dla mnie sa ogromne. Jeszcze nie widziałam szczeniaka w wieku 4 tyg tak wielkiego. Łapy maja jak niedźwiedzie.
Jeden jak spał na kafelkach to wałek tłuszczu leżał obok niego:) Śpią na kaflach bo im już chyba za gorąco.
Sunia od nich ucieka. Dokarmiane są,aby matki tak nie męczyły.

Fajnie już rozrabiają, a gryza co się da. Kable wszędzie pochowane.
Każdy odwiedzający się nimi zachwyca. Są nawet ludzie chętni na tego ostatniego malucha. Przychodzą co tydzień w odwiedziny, robia zdjęcia i akurat w nim się zakochali, więc jeśli nadal będą chcieli to sprawdzimy domek i może akurat będzie pod ręką:)

Powoli wychodzą z nich charakterki:)
Sunia łagodna i leniwa jak cielę. Najchętniej tylko by spała, na rękach noszona.
Synek "Ady":) raczej uległy, leniuch ogromny,
a ten drugi synek łobuz, wszystko gryzie, warczy, na rodzeństwie sie wyżywa:)
Coraz mniej widać różnice między nimi:)
Ten Ady "Pstrokatek" ma troche wybarwiony nos i raczej pozostaną mu oczy ciemne. Drugi Łaciatek napewno będzie miał jedno oko niebieskie lub oba, bo juz sie odbarwiają, a sunia jedno niebieskie raczej.

Kasę na ich szczepienia zawiozłam

Jutro wstawię fotki i filmiki i więcej poopowiadam:)

Link to comment
Share on other sites

Ada to dla Ciebie, żeby Ci się nie nudziło to będziemy po troszeczku dawkować. To jest Twoje dziecko.

[URL=http://img715.imageshack.us/i/img6098iq.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8725/img6098iq.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://img716.imageshack.us/i/img6099n.jpg/][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8848/img6099n.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...