Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

[quote name='Milena9'][URL]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0404.jpg[/URL] :evil_lol:[/QUOTE]

:lol:


a tak przy okazji zapraszam Was do nowo otwartej galerii Xandora :loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230579-M%C3%B3j-owczarek-niemiecki-Xandor-Temperton"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230579-M%C3%B3j-owczarek-niemiecki-Xandor-Temperton[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Pewnie chłopak bardzo to przeżył. :( :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']nie wiem jak [B]kalyna[/B] tak w ogóle mogła :roll::eviltong:[/QUOTE]

noo biedak.. ma teraz traumę... straszna Pańcia ze mnie :(
wiecie co on dzisiaj zrobił? wynagrodził sobie to.. położył się na środku łóżka, kołami do góry i świecił jajami :roll: a ja się gnieździłam w kącie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']noo biedak.. ma teraz traumę... straszna Pańcia ze mnie :(
wiecie co on dzisiaj zrobił? wynagrodził sobie to.. położył się na środku łóżka, kołami do góry i [B]świecił jajami[/B] :roll: a ja się gnieździłam w kącie...[/QUOTE]

ble fuj :evil_lol: jak ja nie lubie widoku psich jajeczek :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wercia40']Hej !
Kotek świetny ;d A jak można Ciapka z łóżka wywalić ?!:evil_lol: Ha, ha .
Znam to ... :roll: Tylko, że zanim zdąże Holy wywalić to ona sama wyjdzie.. zabierająć kołdrę ze sobą :roll: ;d
Zapraszamy do galerii Holy ! ; )[/QUOTE]
ja mam wielkie dwuosobowe łóżko,a Ciapek jest mały.. i zawsze śpi na jednej połówce w nogach.. a na drugiej połówce ja, ale dzisiaj to jakoś dziwnie ja spałam, bo do góry nogami i biedak nie wiedział co z sobą zrobić...

byłam i widziałam :loveu:
[quote name='dOgLoV']ble fuj :evil_lol: jak ja nie lubie widoku psich jajeczek :shake:[/QUOTE]
u Ciapka nie jest źle, bo ma tam kłaczki, ale nie wyobrażam sobie psów z gładką sierścią..
[quote name='justysiek']ja też nie, zdążyliśmy ze spaceru wrócić i deszcz lunął, Cezar dziś w kantarze chodził nie był za wesoły:shake::evil_lol:[/QUOTE]
mój wczoraj szedł w szelkach.. i chyba zakumał, że w nich ma więcej luzu, ale i tak jak powiedziałam równaj i wyrównywał...
[quote name='unikatowydiament']popołudniowe witanko kochani:)[/QUOTE]
a witamy wieczornie :)
[quote name='wiki4']Dobrze, że mam psicę. U mnie za to kot wystawia na pokaz :evil_lol:

Chyba dawno mnie tu nie było, albo to Twoje maleństwo tak szybko rośnie :D[/QUOTE]
ja mam tylko Sonię płci pięknej... tak więc na obraz jajek i psich i koci jestem skazana :D

no trochę Cie nie było :mad:
[quote name='aganela']Hej:) my mamy takiego samego konga z trixie :) jestem ciekawa co do niego wkładasz?Bo moje karmę wyciągają w ciągu 10min..[/QUOTE]
a wkładam karmę... oczywiście moje psy są na BARFie, ale od czasu do czasu dostają suchą..
i zatykam suszonymi, pokrajanymi płucami, albo pasztetem....
raz Ynteligentnie włożyłam sam twarożek i potem nożem go wyjmowałam :lol: oczywiście Gandzia usiadł przede mną i czekał :D

10 minut to strasznie długo.. moja Soń opracowuje to w 2-3 minuty :roll: Gandzia trochę dłużej.. Ciapek nie ruszy tego.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']wkładasz surowe płuca?Kurczaka?Nieraz czytam o jakiejś zabawce,która zajmuje psa na godzinę...przydało by mi się takie coś...[/QUOTE]

nieee.. płuca suszone i pokrajane.. też czytałam ale nie umiem tak zrobić :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Spoko mi w łóżku zagnieździł się Lucas i nie ma zamiaru go opuszczać....drugą noc z rzędu ze mną śpi.Cały dzień też leży na łóżku.A jeszcze pare dni temu ani myślał leżeć na wyrze....[/QUOTE]

zimno sie robi psiaki szukaja ciepełka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Spoko mi w łóżku zagnieździł się Lucas i nie ma zamiaru go opuszczać....drugą noc z rzędu ze mną śpi.Cały dzień też leży na łóżku.A jeszcze pare dni temu ani myślał leżeć na wyrze....[/QUOTE]
co tam dwie noce.. Ciap większość swojego życia przespał u mnie w łóżku :mdleje:
uczyłam go do legowiska.. i leżał w nim tak długa, aż ja nie usnęłam...

ps. czasem jeszcze koty w tym łóżku śpią....i dla mnie robi się coraz mnie miejsca :D
[quote name='dOgLoV']zimno sie robi psiaki szukaja ciepełka :lol:[/QUOTE]

u mnie jak faktycznie są upały to śpi na płytkach.. a normalnie to tylko jak szlachta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Poczekaj jak jeszcze Sonia i Ghandi Ci sie do łózka władują :evil_lol:[/QUOTE]

na całe szczęście mieszkają na dworze ;)
ale jak będzie mroźna zima to padnę.. bo będą na noc do domu znowu brane, a to grozi rozpierduchą...

choć i Sonia i Gandzi jak wchodzą do domu to od razu idą do legowiska i na kocyk... :loveu:
Ciapek to miejsce omija wielkim łukiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']na całe szczęście mieszkają na dworze ;)
ale jak będzie mroźna zima to padnę.. bo będą na noc do domu znowu brane, a to grozi rozpierduchą...

choć i Sonia i Gandzi jak wchodzą do domu to od razu idą do legowiska i na kocyk... :loveu:
Ciapek to miejsce omija wielkim łukiem...[/QUOTE]

Nie znasz zdolnosci psów , pójdziesz spać z Ciapkiem a obudzisz sie na podłodze a wszystkie psiaki razem z kotami na łóżku będa sie wylegiwać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Nie znasz zdolnosci psów , pójdziesz spać z Ciapkiem a obudzisz sie na podłodze a wszystkie psiaki razem z kotami na łóżku będa sie wylegiwać :evil_lol:[/QUOTE]
dobrze gdyby z tymi kotami się wylegiwały, a nie robiły rozróby :mad:
[quote name='magdabroy']Sto lat dla Ciapka :loveu:

[URL]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0404.jpg[/URL] mój kotecek :loveu:[/QUOTE]
dzięki ;)

widzisz, pamiętałam o nim :)
[quote name='biscuit']Ja też nie - u krótkowłosów zwłaszcza to strasznie widać :D[/QUOTE]
a u Ciepka nie jest źle.. ale nie to co u ONów ;)
[quote name='Aleks89']Kaja kiedyś ze mną spała non stop.Ale teraz już nie chce i dobrze.Czar wejdzie na chwile ,ale mu zaraz jest gorąco i idzie na podloge.A Luc też jest raczej zimnolubny więc nie wiem czemu teraz się tak przykleił do wyra.[/QUOTE]
jakby Ci wszystkie 3 się zwaliły to łóżka, to faktycznie nie miałbyś gdzie spać :lol:
kota Ci brakuje, albo dla równowagi 3 :lol:

aaaa Gandzik dzisiaj szedł na kontakcie.. fakt, że z zabawką, ale to zawsze coś, bo bez smyczy maszerował ;) może będą z niego jeszcze psy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...