Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

[quote name='Ptysiak'][URL]http://vpx.pl/i/ufWTH.jpg[/URL] To już prawdziwa wiosna :)
Avatarek śliczny i takie uśmiechy mają na nim że aż sama się uśmiechnełam :loveu:[/QUOTE]
u nas już wiosna na całego..
wszystko kwitnie, każdy już ma posiane w ogródku, oprócz nas..
dzięki :) oba zmęczony to nie kręciły sie podczas robienia zdjęć :D
[quote name=':: FiGa ::']Ciapulec i frisbee ulala :razz: A pancia uczyla sie juz rzucac? :razz: Bo to jest chyba najtrudniejsze :evil_lol:
I avek swietny! :klacz:


Makota tak z ciekawosci zapytam, jaka? :diabloti:[/QUOTE]
oo ja też chciałabym wiedzieć ;)
obym tylko sama się w coś nie nakręciła :D
Pańcia uczyła się rzucać, uczyła.. i chyba coś tak umie, bo frisbee kula się.. ale za daleko nie. bo Ciap ściga jak opętany :D
[quote name='understandme'][URL]http://vpx.pl/i/EnRg5.jpg[/URL] jak fajnie Ciapek z tym dyskiem wygląda :loveu:

Ładny avatarek[/QUOTE]
dzięki :)
myślałam, że będzie za duży dla niego, ale on nie jest mięczakiem :D
[quote name='dagaa111'][URL]http://vpx.pl/i/57cuK.jpg[/URL]
coraz więcej psów się bawi frisbee :D[/QUOTE]
ja kupiłam przez moje myślenie.. stwierdziłam, że wolę za 20 zł kupić dysk niż płacić za przesyłkę... tym bardziej, że moje teoretycznie lubią aport itp...
Sonii sie nie podoba, bo nie piszczy i nie leci w gorę, tylko kręci się po ziemi...
[quote name='dOgLoV']Jutro poniedzialek :multi:[/QUOTE]
zapomniałam :mdleje: :mdleje::mdleje::mdleje:

ale to przez to, że ostatnio mało przed kompem siedzę.. sporo rzeczy i taka ładna pogoda itp.... ale nadrobię to.....







bo plany się zmieniły.. i to sporo :roll:







więc moje nowe, super kochane zwierzątko to..... szczeniak :diabloti::diabloti:
i jest u mnie od piątku :diabloti::diabloti:
zdjęcia będą.. bo na razie mam tylko w aparacie...


możecie zgadywać rasę... bo jest z rodowodem....

Ciapek już go kocha :loveu: ale tez ustawia go, gdy przegina. Sama wtedy wkurzyłabym się, a mama panikuje :diabloti:
Za to z Sonią trwa socjalizacja... wszystko pod ochroną i na smyczy... ale damy radę. Po ostatnich przebojach z nadmiarem energii musi się uspokoić. choć szczeniak ma super sierść do memłania :razz:

Link to comment
Share on other sites

uoooooooooooooooooooooooo i ja sie dopiero teraz o tym dowiaduje ?? :crazyeye::mad: normalnie zatłukę :mad:

ja rasy zgadywac nie bede bo ją znam :eviltong: dam innym fory :eviltong:

ale juz mi dawaj chociaz jedno zdjecie to moze wybacze tą zniewagę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Duzy , charakter dominujący , bardzo mądra rasa , najmadrzejsza na swiecie ![/QUOTE]

wiesz najmądrzejszy na świecie to podobno border.:diabloti: ale skoro tak się zachwycasz to może mastif tybetański ? :D

a Ty to skad wiesz niedobra pffff :mad::evil_lol: nie bawie sie tak :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']uoooooooooooooooooooooooo i ja sie dopiero teraz o tym dowiaduje ?? :crazyeye::mad: normalnie zatłukę :mad:

ja rasy zgadywac nie bede bo ją znam :eviltong: dam innym fory :eviltong:

ale juz mi dawaj chociaz jedno zdjecie to moze wybacze tą zniewagę :eviltong:[/QUOTE]
to jak tylko zgram to wstawię i to pewnie nie jedno :D
oj tam.. taki delikatny poślizg :D
[quote name='Aleksandra95']ooooo rany !!! ale wieści !!!!!!
trzeci pies, jakie to szczęscie !!!:) a podpowiedź co do rasy ? ;) duży, mały, średni ? charakter ? :p[/QUOTE]
niooo ale i obowiązków, pracy, odpowiedzialności, czasu i kosztów też więcej. Mimo to teraz moje stado jest w komplecie :)
yy i pomysłka, bo na tego szczeniaka czekałam 2,5 roku :)
[quote name='dOgLoV']Duzy , charakter dominujący , bardzo mądra rasa , najmadrzejsza na swiecie ![/QUOTE]
100% prawdy :)
aż się boję jak dorośnie.... dlatego zastanawiam się poważnie nad psim przedszkolem..
a w tej hodowli u Was szkolą dobrze? bo do Kalisza jeździć nie będę....
[quote name='Aleksandra95']wiesz najmądrzejszy na świecie to podobno border.:diabloti: ale skoro tak się zachwycasz to może mastif tybetański ? :D

a Ty to skad wiesz niedobra pffff :mad::evil_lol: nie bawie sie tak :diabloti:[/QUOTE]
bo pytałam się o hodowle :D i mi pomagała :loveu:

poprawka to 2 najmądrzejszy pies świata....
border nie pasuje do naszego stada... :D zgaduj, zgadula :D
mama się śmieje, ze z tatą spełniliśmy swoje marzenie :D

i nie mamy imienia... to jest samiec...macie jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

Masz szczeniaczka?! :loveu:
Aaaa, że owczarek niemiecki to przecież oczywista oczywistość :D
Ale spodziewałam się raczej DONka, a tu proszę krótkowłose maleństwo :loveu:
Chcemy zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia! Szybko! Natychmiast :loveu:

Kurcze, teraz nie pozostaje mi nic innego tylko też wziąć szczyla, bo zgodnie z jesiennymi rozmowami, to razem miałyśmy się wzajemnie na szczeniaki namawiać :diabloti:


A gra nazywa się Aion :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

o kurdę co za wieści! Imie ,może Orion,Syriusz Alex(na czasie :) Demon,Zefir, Bey, Bohun, Iwan, Rocky, Nero , Ates , Askor(był u nas taki wilczur w dzieciństwie mym..) może jakaś litera konkretna,albo coś innego co chcesz mieć w imieniu? A jakie ma rodowodowe?
Czeka Cię dużo pracy i Twoją mamę też, zabierasz go na studia? Co cię skłoniłoby teraz wziąźć młodego szczyla?Bo mnie interesuje mix spaniela ok.półroczny który kocha ludzi i Vikka by się przy nim otworzyła,ale ja się boję trochę,że nie podołam i moja mam też,choć on tak uwielbia ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

Chcę aby imię było krótkie i łatwe do wypowiedzenia.

na początku chciałam DONa, ale one są droższe.. więc został ON.

tak!!!! bierz szczylka, nawet pomyślałam sobie ostatnio "ciekawe kiedy Dominika weźmie wilka" :D
Ty mnie prześladujesz :diabloti: wiesz o co chodzi :diabloti:

Nie on zostaje w domu. Wydaje mi się, że dobry moment wybrałam. Teraz długi week, może w przyszłym tyg, zrobie sobie wolne... w maju mam mało zajęć, a potem będę w domu przez wakacje itp. Pracy to będzie ogrom, bo mały to niezły as jest. Na razie się śmiejemy z tego i chcę go pokierować, aby nie było problemów z nim. Dlatego chcę iść do psiego przedszkola, tylko po to aby miał kontakt z innymi psami, coby mi nie sprowadziły na złą stronę te 2 moje wariaty. Zresztą mały już szczekać umie :diabloti:

[img]http://vpx.pl/i/t79An.jpg[/img]

[img]http://vpx.pl/i/HKYsE.jpg[/img]

[img]http://vpx.pl/i/YwoNT.jpg[/img]

[img]http://vpx.pl/i/5ITvU.jpg[/img]

[img]http://vpx.pl/i/l0u9U.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :loveu::loveu::loveu::loveu: jakie slodkosci :loveu::loveu::loveu::loveu: daj mi go przutulic :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
dzięki :loveu:
[quote name='Tyna21']o matko....jakie słodkie nowe dziecko masz :D uwielbiam takie maluchy i wtedy nawet rasa się nie liczy, bo wszystkie jak są małe to są słodkie :)[/QUOTE]
zgadzam się... ale Łowczarki to nr 1 u mnie :D
[quote name='Talucha']O jaaa ale mały szczylek :D Jest cudny :loveu:
Zazdroszczę! Moi rodzice się nie chcą zgodzic na drugiego psa, a co dopiero 3 :crazyeye:[/QUOTE]
to była też rodziców decyzja a nie tylko moja. w sumie zawsze były 2 duże psy, więc jakoś specjalnego wrażenia to nie robi :D
[quote name='Aleksandra95']o jaki słodki.:loveu:[/QUOTE]
dzięki..
[quote name='dOgLoV']Jego oryginalne imie jest bardzo ładne , ja bym mu nie zmieniala :loveu:[/QUOTE]
a skąd wiesz :diabloti::diabloti:
bo tylko w jednym miejscu podawał jego imię itp :mad:

to jeszcze raz pytam... w tej hodowli fajnie sa szkolone psy itp? bo będziemy się szkolić...
nie mam w okolicy zaufanych psów, z którymi byłby super socjal, a to co Sonia przez to ma, nie chcę przechodzić...
no i ogólnie szal ciał w okolicy, bo to pies z rodowodem :roll: przecież to taki sam pies jak Sonia czy Ciapek :roll:

Talucha Ghandi :) czyt. Gandi

Edited by kalyna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...