Jump to content
Dogomania

NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybaczone, ale widać, że potrzebuje Pana Marka ;)

Prawdopodobnie będę miała dzisiaj wgląd do wpłat, więc sprawdzę kto już wpłacił, ale
BARDZO PROSIMY WSZYSTKICH, KTÓRZY DEKLAROWALI STAŁE WPŁATY O PRZELEW NA KONTO, JEŻELI JESZCZE TEGO NIE ZROBILI. KRAWCU OD STYCZNIA BĘDZIE W HOTELU, WIĘC MUSIMY ZACZĄĆ DZIAŁAĆ NA PEŁNYCH OBROTACH ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ag_konin']Od 2 grudnia nie było żadnych wpłat. Pewnie wszyscy zajęci świątecznym szaleństwem ;) A my się przypominamy ładnie.
Wstępnie ustaliliśmy, że Krawcu pojedzie 3 stycznia we wtorek.[/QUOTE]

W kwestii finansów dwa słowa. Ja myślę, że pieniądze jakie "ma" Krawcu są na niego i wszystkie wydatki z nim związane są a nawet powinny być akceptowalne. Druga sprawa jest taka, że jak ktoś nie pamięta o stałych wpłatach to może zrobić sobie zlecenie stałego przelewu. Dokładnie wiem jak łatwo w codziennych zawirowaniach zapomnieć o czymś a tak to jest z bani, że tak się wyrażę.
W kwestii zaś ugryzienia to pies gryźć nie może! Wiem, że ciężko jest to wyplewić z psa, który ma problem z oceną co jest dopuszczalne a co nie. Niemniej jednak, i wiem to na własnym przykładzie, da się całkowicie z psa "wyrzucić" chamskie maniery. Myślę, że w Bogatyni Krawcu przejdzie ostateczny reset. Nie wiem jak się zachowywał na początku ale i tak, powtórzę się, wielki szacun dla dziewczyn za pracę z Krawcem. Niejeden facio z byczymi jajami nie miał by odwagi kiwnąć palcem przy takim wariacie. :mdrmed:

Jeszcze dodam, że jak będą jakieś problemy logistyczne to walcie prosto z mostu. Zawsze coś się zaradzi. Nr kom poślę na pw.

Link to comment
Share on other sites

I na takie słowa otuchy czekamy. Od razu chce się pracować ze zwierzakami! ;)
Mam nadzieję, że wszyscy myślą jak Krejzo i nikt nie będzie miał za złe, że część kasy przeznaczamy na transport. Do pana Marka pojedzie z lekami na uszy, musi mieć smarowane 2 x dziennie panologiem. Wierzę, że pan Marek go "zresetuje" :)

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuje za dobre słowo, z transportem na szczęście nie ma problemu, ale numer telefonu wklepałam już do telefonu. Krawcu po prostu za długo siedzi w boksie, nudzi mu się, monotonia, brak zajęć i każda zabawa, spacer to wiele emocji. Regularne spacery, treningi na pewno spowodują, że się uspokoi, tak też było z naszym Boryskiem.
Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Idę jutro z potworem na spacer, może ostatni, kto wie :)
A tymczasem przypominam się z wpłatami, bo osoby które dają "do ręki" w schronisku będę ścigać potem.
Jeśli dobrze patrzę to deklaracje nie wpłynęły od: Amazonki, martasekret i winter7, baaaardzo proszę o przelew

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...