Jump to content
Dogomania

Łatek- młody pies po wypadku JUŻ W SWOIM WŁASNYM DOMKU! HURRA


KropkaKropka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Póki,co,donoszę,że dzisiaj bylismy pierwszy raz na szkoleniu z Łaciem:cool1:.
Zmęczyliśmy się chyba bardziej od Łatka,który teraz padł i chrapie na swoim posłaniu. Łatul został określony jako pies trudny,troche agresywny był w stosunku do innych psiaków,ale mam nadzieje,że to przez ogólne zamieszanie,duzo psów,włascicieli i my tez nie bardzo pewnie się czuliśmy.
Zajęcia są połączeniem ćwiczenia posłuszeństwa i agility,tor się chyba Łaciowi spodobał,a najbardziej tunel i skakanie przez przeszkody:)
Sporo pracy przed nami,ale jeszcze wszystkim pokażemy na co nas stać!!!
Tymczasem,trzymajcie kciuki,pozdrawiamy,cmok:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

U naszego Urwisa postepy w szkoleniu:)Od niedzieli wzielismy się ostro do roboty i muszę powiedzieć,że idzie nam coraz lepiej. Łatul jednak terierowaty charakterek ma,pokazał też różki(ugyzł Marcina), nagrabił sobie nieco,dlatego teraz biedny piesek jest pod lupą i pewnie mysli,że go strasznie męczymy:evil_lol:. Uczy się pilnie chodzenia grzecznie na smyczy,"siad","waruj","zostań", a przede wszystkim"zejdź"z łóżka,co go chyba najbardziej unieszczęśliwia:roll:.Nas chyba też,bo tak miło było z nim zalegać,ale cóż...
Zmieniliśmy też dietę,od ponad trzech tygodni Łatul jest na Barfie,z widoczną kozyścią,bo nieco mu się przytyło:razz:.Suchego jeść nie chciał,micha stała pełna a on ewetualnie cztery bobki przegryzał i dopiero w najgorszm głodzie z musu coś tam zjadał,ale jakieś pół porcji dziennej dawki. Nowa dieta została przyjęta z wielkim entuzjazmem,ku naszemu zdziwieniu,Łat okazał się miłosnikiem wszelkich warzyw i owoców i nawet nie trzeba mu do smaku doprawiać warzywnej papki podrobami, wcina aż mu się uszy trzęsą:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

Justyna,Łatul od Ciebie wymiziany:loveu:.
Dzisiaj byliśmy znowu na szkoleniu,Łatek się wkręca i my też,fajnie było:eviltong:.
Łat się wyganiał tak,że do miski ledwo się podniósł z posłania:evil_lol:. Ja chyba też zaraz nie wstanę z fotela,ech...sportowiec ze mnie marny,muszę potrenować:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majaga']Justyna,Łatul od Ciebie wymiziany:loveu:.
Dzisiaj byliśmy znowu na szkoleniu,Łatek się wkręca i my też,fajnie było:eviltong:.
Łat się wyganiał tak,że do miski ledwo się podniusł z posłania:evil_lol:. Ja chyba też zaraz nie wstanę z fotela,ech...sportowiec mnie marny,muszę potrenować:roll:.[/quote]
Widzę, że na szkoleniu nie tylko Łatuś szkolony ale i Pańcia wybiegana:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A oto kilka zaległych zdjęć Łatka:

[IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q74/majaga/PICT0029.jpg?t=1164483786[/IMG]
Łacio pooperacyjny i zakloszowany.:loveu:

[IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q74/majaga/PICT0031-1.jpg?t=1164483812[/IMG]
Wygolone "okulary"

[IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q74/majaga/PICT0035-1.jpg?t=1164484080[/IMG]
Oj,jaki ja biedny jestem...


Na aktualne niestety trzeba poczekać,bo niestety cyfrówy brak...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justynavege']te fotki przypomniały mi jak pierwszy raz zobaczyłam Łatusia jak przyjechał po wypadku :shake:
kochany sierściuszek :loveu:
majaga dziękujemy za fotki :multi:[/quote]

Majagi to Wy dzisiaj nie uświadczycie. Cos mi pisała że zasneła nad kością po treningu.:evil_lol: A moze to o Łatka chodziło:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Majagi to Wy dzisiaj nie uświadczycie. Cos mi pisała że zasneła nad kością po treningu.:evil_lol: A moze to o Łatka chodziło:roll:[/quote]
Hahahaha, no właśnie,Łatek zasnał nad kościa,a ja nad Łatem:evil_lol:.
Dla mnie te treningi lepsze od aerobiku,już czuję,że zakwasy jutro będą:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ŁAteczek, poszedł w ślady Chojraka i dziasiaj popołudniu zastaliśmy małą niespodziankę w domu, brak połowy bochenka chleba i 2/3 kostki masła:mad:.
Maselniczka rozbita, a po maśle zosały jedynie fragmenty wymamlanego papierka..:diabloti:Tak mnie zaskoczył, że nawet nie byłam w stanie się na niego złościć, pierwszy raz taka akcja, a pies po śniadanku,zeby nie było,że Łata głodzimy. Niemniej sprawa wydaje sie nieco podejżana, Uciechowskie psiaki mają słabość do masła?!Hmmm....czym Ty je Justynko tam podkarmiałaś:razz:?

Link to comment
Share on other sites

Normalnie az sie boję relacji od reszty adoptujacych :) hihi
Senka Chojrak Łacio zjadacze masła

rety oswiadczam wszem i wobec ze w Uciechowie zdazylo im sie ogladać tylko margaryne sporadycznie a włąsciwie pudełko od Delmy jak robiłam np kanapki :evil_lol:


i Dla Łaciowej Rodzinki
piękne życzenia
w posatci Choinki :)

[IMG]http://mcsboston.home.pl/kuba/ekarty/ekarta10.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Spedziliśmy Święta u moich rodziców, Łatul wiedział kogo sie trzymać,chodził krok w krok za moja mamą, która nie omieszkała go światecznie uszczęśliwić "małymi" smakołykami. Zaczęło się od opłatka, tak Łatowi zasmakował, że zjadał razem z reką:evil_lol:. Potem czaił sie na makowce, wymykał się niepostrzezenie do pokoju gdzie leżały i kombinował jak by sie do nich dostać i raz prawie mu się udało, w ostatniej chwili wyrwałam z paszczy:mad:.Wogóle, to tak się Łatulowi u rodziców spodobało, że nie chciał do domu wracać:cool1:, ale nie ma co sie dziwić, tato na spacer zabrał, mama dokarmiała pysznościami, wszyscy miziali i nawet pozwolili na kanapie poleżeć:p.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 11 years later...

Kochani, nie było na lata...a dzisiaj udało mi się tu znowu jakimś cudem zalogować. Niestety wczoraj Łaciu odszedł... Pustka i smutek nie do opisania. To nie był pies, to była osobowość, indywidualista, prawdziwy charakterny, kochany skurczybyk. Jak nikt w życiu, nauczył mnie kompromisu, akceptac i cierpliwości. Chociaż nie raz płakałam nad swoim naiwnym wyborem, powiem szczerze, nie żałuje ani sekundy z życia z Nim. Zostawił po sobie pustkę nie do zapełnienia.Łaciu, kochany mój, do zobaczenia po drugiej stronie tęczy...

65E66E14-725E-432C-B339-FAC4186FE4FC.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...