Jump to content
Dogomania

Mój pierwszy grzywek!


Walker

Recommended Posts

[B]mychaaaaa[/B], dzięki za zrobienie bilansu teorii Tashy... Miałam zrobić to samo, ale szkoda mi czasu na karmienie trolla, bo i tak nie wiele z tego przyjmie do wiadomości a tylko utwierdzi się jeszcze bardziej w przekonaniu, że warto podejmować takie dyskusje, bo jest odzew...

Tasha, sama wyrabia sobie renomę na tym forum i nie zdziwię się jak w krótkim czasie powróci na swoje "głupie portale" :grins:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agucha'][B]mychaaaaa[/B], dzięki za zrobienie bilansu teorii Tashy... Miałam zrobić to samo, ale szkoda mi czasu na karmienie trolla, bo i tak nie wiele z tego przyjmie do wiadomości a tylko utwierdzi się jeszcze bardziej w przekonaniu, że warto podejmować takie dyskusje, bo jest odzew...[/QUOTE]

Nie ma za co. :eviltong:
Mam dzisiaj wolne na uczelni, a mój facet w pracy, więc z nudów i bilans mogłam zrobić :evil_lol:

[quote name='Agucha']Tasha, sama wyrabia sobie renomę na tym forum i nie zdziwię się jak w krótkim czasie powróci na swoje "głupie portale" :grins:[/QUOTE]

Co fakt, to fakt. Może nie jestem długo na dogomanii, ale jeszcze tak zawziętego osobnika tu nie widziałam. Dopóki nie było Tashy, nie widziałam kłótni w dziale "Chiński grzywacz".

Link to comment
Share on other sites

aha tasha. co do tego zoofila pod moim adresem - uważaj, bo:
Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']aha tasha. co do tego zoofila pod moim adresem - uważaj, bo:
Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości,które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.[/QUOTE]

Oho, dobrze, że tego nie wiedziała hodowczyni Odelli. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Proszę bardzo:
1. zarzucasz Pani Myszy zoofilię, bo nie podoba Ci się jej tok myślenia - prowokacja.
2. Cieszysz się, że mnoży się yorki, bo najważniejsze, że nie grzywki - prowokacja. Aż korci, by nasłać na Ciebie dziewczyny z wątku yorkowego :evil_lol:
3. zamiast myśleć jak zwalczyć pseudo, namawiasz do pogodzenia się z tym, bo tak - prowokacja.
4. Piszesz, że po co było udomawiać wilka, a szukasz psa - prowokacja. I porównanie z komputerem jest bez sensu, bo pies nie jest Ci niezbędny. To luksus, na który możesz dodatkowo sobie pozwolić, a brak psa nie utrudni Ci życia. Jeśli ja jestem przeciwna zjadaniu zwierząt, zostaję wegetarianką, a nie manifestuję sobie swoje uczucia i dalej pożeram schabowe na obiad. Nie uważasz? Twoje zachowanie wieje hipokryzją na kilometr. Mam kolegę , który nie ma telefonu komórkowego i komputera, bo uważa, że jest to głupie i niszczy ludzi. I ŻYJE.
5. niektóre psy muszą cierpieć - prowokacja - nie muszą, są kraje, gdzie schroniska są niemal puste, a jak trafi tam pies, jest wielki szok i afera.

6.[I] "Tak więc, ja się wcale nie dziwię, że tyle osób się wykrusza lub na PW pisze, że ma dość niektórych z forum, skoro pewne osoby przekonane święcie do swoich racji, niekoniecznie prawdziwych wjeżdżają na tych, co się z nimi nie zgadzają" [/I]- jedną z tych osób zniechęcających jesteś obecnie właśnie Ty. Nie masz psa, a wszystkie rozumy świata pozjadałaś.

7.[I] "Dogomaniaczki, trochę dystansu do siebie, bo są też nowicjusze, którzy tu przychodzą po radę, a nie opierdziel. Nie jesteście najmądrzejsze."[/I] - Ty też nie jesteś najmądrzejsza i trochę pokory wobec tych, którzy od lat pracują z psami. A Ty w tym temacie o radę nie prosisz, tylko siejesz zamęt.

8. [I]"Osobom, które są mądre tylko w teorii, dziękujemy, nie potrzeba tu ich zdania."[/I] - wypowiadasz się za ogół? Jakim prawem? Jakim prawem w imieniu ogółu decydujesz, czyje zdanie jest potrzebne, czyje nie, skoro nawet dziewczyno teorii nie znasz?? Mając to na uwadze mogę stwierdzić, że to TWOJE zdanie jest tu niepotrzebne, bo nawet psa nie masz.

9. [I]"Gówno prawda. Wcale nie zależy to od struktury włosa."[/I] - OOOOO KULTURA, o której tak mówisz! A właśnie, że wiele zależy od struktury włosa, jak i częstotliwości pielęgnacji panno znawczyni. Jak ktoś psa nie kąpie, to wiadomo, że pies będzie śmierdzieć i nie ważne, czy jest z hodowli czy nie.

10. [I]"Nie wciskaj kitu, sama mało wiesz tak naprawdę. Liczba postów na dogo niestety nie świadczy o twoim doświadczeniu." [/I]- Twoja ilość postów jest wprost proporcjonalna do posiadanej wiedzy :lol:

---
A co do wikiwiki - jest czym się chwalić? Co jest złego w słowach "non comments" - nie jest to obraźliwe, ani nic. Może mi wytłumaczysz, co jest ok w braniu psa z pseudo? Zresztą widzę, że zniknął Twój podpis "R=R". Chyba ideologia się zmieniła :lol:

[B]I najważniejsze:[/B]
Przyszłaś na forum i od pierwszego posta siejesz tylko zamęt. Najpierw publicznie obgadywałaś hodowcę, założyłaś o nim wątek, z czego podane przez Ciebie teorie nie okazały się prawdą - gdy pojawił się hodowca, zabrakło Ci argumentów... Teraz próbujesz zrobić z właścicieli psów głąbów, bo wiesz lepiej. Uczysz kultury, a samej Ci kultury brakuje. Może nie dorosłaś do bycia na forum i dyskusji? :roll:[/QUOTE]

po ostatniej wypowiedzi Tashy mialam ochotę zrobić identyczny bilans, ale stwierdziłam że to bez sensu i szkoda czasu. podziwiam, że Ci sie chciało:lol:
pamiętaj Tasha, że to jest forum, tu każdy startuje z 'czystym kontem'. o ile najpierw chętnie z Tobą pisałam, odpowiadałam na Twoje pytania to teraz mam do Ciebię głęboką niechęć. nie powiesz mi, że przyczepiłam się do Ciebie o byle co i na wstępie byłam nieuprzejma. po prostu ludzie trakują i będą traktować Cie tak, na ile sobie zapracujesz.

no i rzeczywiście, takie forumowe trolle jak Tasha się zdarzają i często nie warto odpowiadać, one mają z tego radość. szkoda offować wątek i dawać trollowi satysfakcje dziewczyny;)

Link to comment
Share on other sites

Witam,jestem nowa,ale trochę mnie już znacie szczęśliwieadoptowałam Zunię nagą grzywkę.Szukałam odpowiedniego tematu ale nie znalazłam,chciałam się zapytac czy ktos wie jak to jest,że mam dwa PP i tak samo dbam o ich włos ale jednemu średnio co dwa dni tworzą się kołtuny drugiemu natomiast nigdy?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Samiro.
W jednej rasie, ba nawet w jednej rasie i jednym miocie psy mają nieco różniącą się strukturę szaty. Do tego dochodzi wiek - w rasach długowłosych jest taki newralgiczny okres wymiany który jest mniej wiecej pomiędzy 6-24 msc życia ( u jednych się tego nie zauważa, u innych trwa miesiąc, dwa a u innych się ciągnie i ciągnie ponad te 24 msc ... )
Spróbuj też dostosować różne kosmetyki które ci pomogą w pielęgnacji tego problematycznego powderka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samira']Witam,jestem nowa,ale trochę mnie już znacie szczęśliwieadoptowałam Zunię nagą grzywkę.Szukałam odpowiedniego tematu ale nie znalazłam,chciałam się zapytac czy ktos wie jak to jest,że mam dwa PP i tak samo dbam o ich włos ale jednemu średnio co dwa dni tworzą się kołtuny drugiemu natomiast nigdy?[/QUOTE]

pozdrowienia dla zuńki:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za pozdrowienia,i rzeczywiście chyba muszę spróbować innych kosmetyków,choć sunia ma już ponad dwa latka i ten włos jest ciągle taki szczenięcy.A jakiej firmy produkty najlepiej spróbować,bo ja przetestowałam chyba z cztery rodzaje i najlepiej się sprawdzał Iv san bernard.Zunieczka to za to nie stwarza problemów skóreczka coraz ładniejsza a pachnie jak niemowlaczek.

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję na pewno bo szkoda mi tego mojego serduszka,bo choć dziennie sprawdzam szate zawsze znajdę jakiś kołtun a ona tak patrzy jakby mówiła czemu tylko mnie tak męczysz.Może to jest też wina jej szalonych zabaw ale z drugiej strony chłopczyk wychodzi z nich bez szwanku.

Link to comment
Share on other sites

Za mocne natłuszczenie też nie jest dobre.
Włos czysty tez się mniej kołtuni, często pomaga lanolina (oczywiście mocno rozcieńczona) lub jedwab (np. jest taka odżywka GlissKur z jedwabiem ;) )
I obowiązkowo dokładne dosuszenie po kąpieli - ale takie na 200 % ;) Jak tylko zostawię u moich pudli troche wilgoci za uszami lub pod pachami od razu się filcują -( A tak mam spokój tydzień a w przypadku Carewicza nawet miesiąc (!).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...