Jump to content
Dogomania

Foxterierka Frania - walczyliśmy maleńka o Ciebie... Dlaczego uciekłaś za TM... :(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosimy o pomoc: [url]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie[/url]
[COLOR=red]Journey i jej rodzina stracili wszystko wskutek pożaru. 3 psy w stane ciężlim, 2 walczą o życie. Jeżyk i koza nie przeżyły :-( [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]kopiuję elu z miau

[B]Zgosiłam kandydaturę BUDRYSKA do pomocy organizowanej przez iPets:[/B]
[URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=121815&p=6904991#p6904991"][COLOR=#4444ff]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f...04991#p6904991[/COLOR][/URL]
[COLOR=#ff0000][B][SIZE=5][B]Zgosiłam kandydaturę BUDRYSKA do pomocy organizowanej przez iPets:[/B][/SIZE][/B][/COLOR]
[B][URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=121815&p=6904991#p6904991"][SIZE=5][COLOR=#4444ff]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=121815&p=6904991#p6904991[/COLOR][/SIZE][/URL][/B]
[B][COLOR=#ff0000][COLOR=#ff0000][B][SIZE=5]Proszę o oddanie głosu![/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/B] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Witam , dzisiaj dowiedziałam się o wątku Frani . Przeczytałam go całego i jestem w szoku , że przytrafiło się jej coś tak strasznego . Dom mój dzielę również z foksami .

Poproszę o adres lecznicy na pw , postaram się o małą wpłatę .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']No własnie co u frani? ,dzisjaj ukazalo sie jej papierowe ogloszenie w gazecie .Prosze dac znac czy ktos wogole zadzwonil ,a za jakis czas czy doszly jakies wplaty/[/QUOTE]

dostałam 1 @ z gazety
moze jeszcze coś ruszy?

Frania czuje się w miarę dobrze, duzo spi, apetyt słabiutki ale cos tam dziubie
na spacerki za bardzo nie chce chodzić bo pewnie jej za zimno

Link to comment
Share on other sites

no ok- ale możemy wiedzieć coś wiecej? co mówi vet? Jakie rokowania, diagnoza co do jej stanu zdrowia? Aktualne zdjecia? Lepiej się szuka domu jesli wiadomo czy sunia ma szanse na wyzdrowienie czy tez ma ja przygarnąć ktos kto jej zapewni spokojne ostatnie chwile...bo tak naprawdę nie doczytałam się jakie są aktualne wieści na temat stanu jej zdrowia czy choroby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']a gdzie jest sunia teraz? i rzeczywiscie dobrze by bylo o niej coś nowego wiedziec.............[/QUOTE]

postaram się kupic dzisiaj czytnik kart bo mi padł to wkleje wieczorem fotki

mogłaby iśc do domku ale takiego który bedzie zdawal sobie sprawe ze do koca zycia bedzie musiala byc na lekach, nigdy nie bedzie juz lepiej niz teraz
jest sunia neurologiczna, kręci sie w kółko, ma swoj swiat, drepcze w m-cu, duzo spi i tak jak napisałam wczesniej popsuł sie apetyt, dokarmiana jest recznie

czy znajdzie sie taki domek?

Link to comment
Share on other sites

Trzeba ogłaszać, może taki domek się znajdzie, który ja po prostu pokocha. Ja też proszę o jakieś większe info i fotki, ile kosztuje jej leczenie, żebvy wiedziec co mówić ludziom, czy te leki sa kosztowne itd?
I proszę o to konto lecznicy..
Wiadomo dokładnie ile długu zostało? Przydałoby się jakieś rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='machagony']jeszcze jedno pytanie- czy wiadomo jak dogaduje się z innymi zwierzętami, czy to musi być dom gdzie będzie jedyna?[/QUOTE]

Fania wymaga duzej uwagi i treba micją na "oku"
wic najlepiej jakby to był dom gdzie zawsze ktoś jest i kto sobie poradzi z innymi jeszcze zwierzakami

Link to comment
Share on other sites

Jest jakas opcja żeby sprawdzic ile jeszcze Frani brakuje? Ile zostało wpłacone itd? Chciałabym pomóc w zbiórce kasy na dług, chce wiedzieć ile brakuje.

Może pomyślimy nad DT jakims płatnym dla niej? W tej lecznicy doba chyba nie jest tania, no chyba że ona dalej musi tam zostać? Moim zdaniem trzeba się za nią 'wziaść' ,na watku nie ma dużo osób, sunia tak nie może czekac, bo potrzebuje spokoju i miłości..
Pisałam juz że chce jej wykupić pakiet ogłoszeń, przeslijcie proszę jakieś zdjęcia na [email][email protected][/email] ew tutaj. Budrysek Ty masz jakis problem z kartą, jest jeszcvze ktos kto odwiedza ta lecznice z dogo??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Trzeba ogłaszać, może taki domek się znajdzie, który ja po prostu pokocha. Ja też proszę o jakieś większe info i fotki, ile kosztuje jej leczenie, żebvy wiedziec co mówić ludziom, czy te leki sa kosztowne itd?
I proszę o to konto lecznicy..
Wiadomo dokładnie ile długu zostało? Przydałoby się jakieś rozliczenie.[/QUOTE]

wysłałam konto na pw

Link to comment
Share on other sites

[I]Aga dzisiaj napewno jakieś fotki wrzuci - Jej czytnik nie działa, a pożyczony ode mnie gdzieś Jej sprawnie kociaki ukryły :eviltong:
U mnie Frania nie zwracała całkowicie uwagi na moją Sarę - tak jakby nie widziała... Nie słyszała...
Rozmawiałam z Agnieszką przez tel. podobno Frania ma dzisiaj gorszy dzień...
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...