Jump to content
Dogomania

Foxterierka Frania - walczyliśmy maleńka o Ciebie... Dlaczego uciekłaś za TM... :(


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To allegro to ma byc cegiełkowe czy takie informacyjne? Nie znam sie na tym, mogłabym zasponsorować jej allegro z tego bazarku, tylko chyba do takich akcji potrzebne sa konta fundacji itd? Jak to jest?
Można tez zrobić jej wydarzenie na facebooku, duzo ludzi tam pomaga. A zdjęcia na pewno poruszą.. tylko kto takie coś potrafi zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[I]Frania potrzebuje domowy troskliwy DT jak tylko dojdzie do siebie po zabiegu - taki gdzie będzie kochana...
Olalolaa jak możesz Ją na FB wrzucić to będę wdzięczna - ja się niestety na tym nie znam - za stara już jestem :lol:
Co do allegro to jakieś z dyplomami by się przydało, bo dalsze leczenie też pochłonie koszta,a poza tym trzeba myśleć nad jakimś hotelikiem... Bo zapewne o tymczasie Frania nie może nawet pomarzyć...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']To allegro to ma byc cegiełkowe czy takie informacyjne? Nie znam sie na tym, mogłabym zasponsorować jej allegro z tego bazarku, tylko chyba do takich akcji potrzebne sa konta fundacji itd? Jak to jest?
Można tez zrobić jej wydarzenie na facebooku, duzo ludzi tam pomaga. A zdjęcia na pewno poruszą.. tylko kto takie coś potrafi zrobić?[/QUOTE]

Jak zbieraliśmy cegiełki dla dziadka Kubusia, to nie było konta fundacyjnego, lilka, która robi takie allegro czasami wystawia na swoje konto;)
A tak wyglądało jego allegro
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1358003444[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='...robaczek']Jak zbieraliśmy cegiełki dla dziadka Kubusia, to nie było konta fundacyjnego, lilka, która robi takie allegro czasami wystawia na swoje konto;)
A tak wyglądało jego allegro
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1358003444[/url][/QUOTE]

Ok, to napiszę na tym wątku bazarkowym czy takie allegro zrobi :)
Wiadomo jak się ma Frania?

Link to comment
Share on other sites

Biedna :( a reaguje w ogóle na coś? jak się do niej mówi?
Może jest głucha.. kiedys wyciagłam ze schroniska taka westke, miała takie zapalenie uszu że też zrobiły sie problemy neurologiczne, chodziła właśnie w kółko, reagowała wielką radością tylko jak się ukucnęło i rozłozyło do niej ręce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Dt nie mam ale zaproponowalam ogloszenie w gazecie posty wyzej ale nikt nie raczyl na niego odpowiedzic[/QUOTE]
[I]Przepraszam, musiałam przeoczyć.
Jeżeli byłabyś w stanie zrobić takowe ogłoszenie to napewno byłaby to dla Frani wielka szansa.
Raz jeszcze przepraszam...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...