Jump to content
Dogomania

łysa DONka Maja- w nowym domu


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maja ma nawrót grzybicy. Przydałyby się jej kąpiele, ale w warunkach schroniskowych to niemożliwe. Ten guz to podobno jakaś chrząstka od miednicy- trzeba obserwować, czy się nie powiększa.
Suka zawija łapami, wiec jest podejrzenie, że może mieć dysplazję.
Płacze w kojcu przez cały dzień.

Link to comment
Share on other sites

:( Serce sie kraje... Uwazam, po raz kolejny, ze trzeba podjac szybka akcje umieszczenia Majeczki w DT! Napisalam dzisiaj do Dasi w tej sprawie, bo rozumiem ze do tej pory nikt z zalozycieli watku nie uzyskal z nia kontaktu, chyba ze ktos z nia jednak rozmawial? Na watku innego Onka-Gotyka byly dwie oferty DT, jedna z nich zostala wybrana (w Promnej), natomiast druga u yumanij moze byc jeszcze aktualna, bo sprawa swieza (sa to boksy). Mozemy szukac tez DT domowych i rozpoczac zbiorke. Dajcie znac co o tym myslicie. Naprawde szkoda czasu i zal niemilosiernie Malej, ktora jak widac w info powyzej fatalnie znosi warunki schroniskowe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magiraf']:( Serce sie kraje... Uwazam, po raz kolejny, ze trzeba podjac szybka akcje umieszczenia Majeczki w DT! Napisalam dzisiaj do Dasi w tej sprawie, bo rozumiem ze do tej pory nikt z zalozycieli watku nie uzyskal z nia kontaktu, chyba ze ktos z nia jednak rozmawial? Na watku innego Onka-Gotyka byly dwie oferty DT, jedna z nich zostala wybrana (w Promnej), natomiast druga u yumanij moze byc jeszcze aktualna, bo sprawa swieza (sa to boksy). Mozemy szukac tez DT domowych i rozpoczac zbiorke. Dajcie znac co o tym myslicie. Naprawde szkoda czasu i zal niemilosiernie Malej, ktora jak widac w info powyzej fatalnie znosi warunki schroniskowe...[/QUOTE]

TAK, TAK,sprobujcie u yumanji, są chyba jeszcze miejsca.

Zwłaszcza, że jak Mała sie wykuruje z grzybicy i nie bedzie już zaraźliwa, to moze yumanji umieści ja w boksie z psem -samcem i zgodzi sie zredukować koszty hotelowania.

A czy dostaje doustnie ketokonazol na grzyba czy iwermektynę w zastzrykach? Koniecznie ochronnie coś na wątrobę.
Moze trzeba pomoc w zakupie leków?

Link to comment
Share on other sites

Dostaje ketokonazol i są zalecane kąpiele, a to ani w warunkach schroniska, ani jak sądzę hotelu kojcowego nie jest możliwe.
Poza tym ona zamknięta w kojcu płacze. Najlepsze rozwiązanie to domowe warunki.
Z Daską nie udało nam się skontaktować.
Zbiórkę możemy zacząć robić.
Później zbiorę deklaracje z wątku.

Link to comment
Share on other sites

też uważam ze trzeba działac i to szybko,jesli jest szansa na dt to trzeba ją wykorzystać,mała strasznie musi cierpiec w schronie i nie ma tam szans na wydobrzenie...
Przepraszam za offa ale ja tez od soboty jestem posiadaczką bidy prawie DON-ki.Zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200483-Nowotwór-zaćma-i-ok-8-lat-na-karku-prawie-DON-ka-RADOM-w-pilnej-potrzebie[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magiraf']:( Serce sie kraje... Uwazam, po raz kolejny, ze trzeba podjac szybka akcje umieszczenia Majeczki w DT! Napisalam dzisiaj do Dasi w tej sprawie, bo rozumiem ze do tej pory nikt z zalozycieli watku nie uzyskal z nia kontaktu, chyba ze ktos z nia jednak rozmawial? Na watku innego Onka-Gotyka byly dwie oferty DT, jedna z nich zostala wybrana (w Promnej), natomiast druga u yumanij moze byc jeszcze aktualna, bo sprawa swieza (sa to boksy). Mozemy szukac tez DT domowych i rozpoczac zbiorke. Dajcie znac co o tym myslicie. Naprawde szkoda czasu i zal niemilosiernie Malej, ktora jak widac w info powyzej fatalnie znosi warunki schroniskowe...[/QUOTE]
jestem!!!!....
Magiraf wiem,ze chyba Havanka i Anita Happy(raczej tez) posiadaja tel do Daski.......mysle,ze mozna sprobowac i zadzwonic ,zapytac....strraszne jest to,ze ona tak placze:(
dziewczyny piszcie bo ja moge zadzwonic do yumanji i zapytac o sunie juz w tej chwili!!!!
za godzine wychodze,ale czekam na odpowiedz i pozniej jak wroce zaraz zajrze!!!

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam na dogo co kilka godzin.
Daska nie odbierała telefonu od beam6, z tego co mi wiadomo, nie odpisala też przez ponad 2 tygodnie na moje pw, więc uważam że nie możemy liczyć na dt u niej.
Jakie warunki oferuje yumanji? Gdzie jest jej hotel i czy wystawia rachunki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Zaglądam na dogo co kilka godzin.
Daska nie odbierała telefonu od beam6, z tego co mi wiadomo, nie odpisala też przez ponad 2 tygodnie na moje pw, więc uważam że nie możemy liczyć na dt u niej.
Jakie warunki oferuje yumanji? Gdzie jest jej hotel i czy wystawia rachunki?[/QUOTE]
Yumanji oferuje boks, miejsce to okolice Warszawy, o rachunkach nie wiem nic niestety, dodatkowo z innego watku pamietam, ze Zbojni (ok. Gdanska) tez mial ostatnio miejsce, ale sa to rowniez boksy, trzeba wiec przemyslec czy Majeczka nie nadaje sie bardziej do domowego DT. Tez czekam na odpowiedz od Dasi, napisalam w tej sprawie rowniez do Anitki

Link to comment
Share on other sites

:))))))))))))) Mam superowe wiesci!!! Dodzwonilam sie do Dasi i Dasia zgodzila sie zabrac Majeczke na DT do siebie!!! :multi: :multi: :multi: Sunia moze przybywac w kazdej chwili! Dasia mieszka pod Gdanskiem, DT domowy, ostatnio inna Onka, Tula, (z podobnym schorzeniem) miala nawet swoj wlasny apartament z TV :) , koszt = 350 zl.

Link to comment
Share on other sites

chyba padne ze szczescia:):)to juz lepiej nie mogla trafic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czyli znow spotykamy sie z Daska:)rewelacja,sunia tam bedzie miala jak w raju i dojdzie do siebie jak nasza Tula ukochana!!!!!!!!
jednorazowo wplace 20 zl,jesli jakis moj tymczasowicz znajdzie domek,wtedy przerzuce dekl.na Majunie!!!!!!
prosze o dane!!!!!
ale sie ciesze:)

Link to comment
Share on other sites

daśka ma problem z netem ostatnio...
Miała na głowie psy, któe sama znalazła na ulicy -ale juz psy odnaleźli właściciele
rozmawiałam z nią...
Wejdxcie na wątek ONki TUli i zobaczcie jakei to koszty - chodzi mi o VETA...
350 zł plus wet to kooopa kasyyyyy + transport do daśki /jeszcze większa koopa/
My ją o dziwo uzbieraliśmy /dzieki Bogu/, i nasza Tula u Daski miesiac siedziała bo znalazła SUPER DOM, który przejał leczenie TULI
ustalcie sobie konto w fundacji jakiejś to bedzie łatwiej - ale to wiece pewnie
Daska to odpowiedzialna osoba i nie oszczędza na lekach/probiotykach/ suplementach
u nas Tula jadła algi..Capivit etc. i szła jak burza - obrastała w futer
a teraz po sterylizacji - obrasta dalej i chodzi po uczelniach i sie pokazuje studentom - do czego to człwoeik jest zdolny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...