Jump to content
Dogomania

[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nieee, jak baleron wyglądał miesiąc temu, teraz troche schudł,ale do ideału mu brakuje;)

Przez cały spacer biega, nie idzie, nie drepcze, tylko gna wciąż gdzieś, ale jeden spacer w tygodniu to za mało,żeby utrzymać kondycje...
To co spali na spacerze ,to po powrocie szybko nadrobi:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szczurosława']Z lekka tak;)
Wczoraj galopował z młodymi ,więc troche jeszcze spalił, bo przedtem to wyglądał jak tucznik.[/quote]


Zgadza się :)
Ja ostatnio galopowałam z moją córką i też mi isę poprawiło z lekka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zadzwonił w sprawie adopcji Mietka... naprany gość :drink1:
Poradziłam, żeby zadzwonił do Anki :evil_lol: A niech ma kobitka trochę rozrywki przed snem :evil_lol:

Facet zadzwonił, ale Anka nie odbiera, śpi chyba, więc on znowu do mnie dzwoni i żali się na Ankę :evil_lol:
Potem jeszcze dowiedziałam się, że Mietek byłby dla sąsiadki, bo jego smutny wzrok się jej spodobał :lol:
Świat pełen... pijaków o tej porze :drink1::drink1::drink1:

Link to comment
Share on other sites

Biedny ten Mietek...
Wszyscy, którzy do tej pory go chcieli mieli jakieś dziwne kłopoty: z kotami, przechodnimi podwórkami, a teraz jeszcze z alkoholem :mad:
bo rozumiem, że ta sąsiadka też ma, skoro o tej porze u napranego pana była i ogłoszenia na allegro z nim oglądała :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yona']Przed chwilą zadzwonił w sprawie adopcji Mietka... naprany gość :drink1:
Poradziłam, żeby zadzwonił do Anki :evil_lol: A niech ma kobitka trochę rozrywki przed snem :evil_lol:

Facet zadzwonił, ale Anka nie odbiera, śpi chyba, więc on znowu do mnie dzwoni i żali się na Ankę :evil_lol:
Potem jeszcze dowiedziałam się, że Mietek byłby dla sąsiadki, bo jego smutny wzrok się jej spodobał :lol:
Świat pełen... pijaków o tej porze :drink1::drink1::drink1:[/quote]

No wiesz ja czasem jeżdżę z wujkiem w trasy to takie pijaczki jak wstaną rano to pierwsze kroki kierują po winko. O 7 już są w transie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...