Jump to content
Dogomania

SHIH-TZU w potrzebie!


Agucha

Recommended Posts

[quote name='lili13']tylko jedna firma dopiero zgłosiła chęć dania karmy dla tych biednych psiaków,to Świat Karm-DZIĘKUJĘ:)
inni milczą:(a wysłałam ok 30 mail[/QUOTE]
Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy ze Światem Karm :)
Widać, że im zależy i starają się.

Link to comment
Share on other sites

no i niestety kochani z informacji którą dostałam mam marne szansę na DT gdyż w pierwszej kolejność psiaki wydawane są osobom które mogą odebrać psiak z Łodzi osobiście, ja niestety tego zrobić nie mogę -mogłabym odebrać np z Grudziądza .Żaden nasz znajomy niestety do Łodzi się nie wybiera więc jest jak to się mówi przysłowiowa pupa

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani:lol: wpadłam w odwiedziny i na pogaduchy:lol:
A tak na powaznie, ma znajomą która życ mi nie daje jak usłyszała o psiakach, chce adoptowac jednego:lol:, ma już maltańczyka(kastrata) wzieła by suczkę, a nawet pieska jak by suczek braklo;). Mówiła o szczeniaku, ale ja namawiam na mamuskę, takie biedne sa:shake: Domek sprawdzony, polecam:loveu: Dajcie znać prosze, bo mnie zamęczy kobieta:modla::modla::modla:
Pisała emaile do fundacji, ale nikt jej nie odpisał:shake:
A cha Mieszka na śląsku, moja sasiadka(Żory) pojedzie po psa osobiscie tak mówiła:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabinka40']Witajcie kochani:lol: wpadłam w odwiedziny i na pogaduchy:lol:
A tak na powaznie, ma znajomą która życ mi nie daje jak usłyszała o psiakach, chce adoptowac jednego:lol:, ma już maltańczyka(kastrata) wzieła by suczkę, a nawet pieska jak by suczek braklo;). Mówiła o szczeniaku, ale ja namawiam na mamuskę, takie biedne sa:shake: Domek sprawdzony, polecam:loveu: Dajcie znać prosze, bo mnie zamęczy kobieta:modla::modla::modla:
Pisała emaile do fundacji, ale nikt jej nie odpisał:shake:
A cha Mieszka na śląsku, moja sasiadka(Żory) pojedzie po psa osobiscie tak mówiła:lol:[/QUOTE]
Żory to blisko mnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Rozmawiałam z fundacją, po psa trzeba przyjechać osobiście. Osobom pośredniczącym psów nie wydają.[/QUOTE]

Ok, zgłosiłam się, wypełniłam ankietę, podałam terminy kiedy mogę pojechać po psiaka, otrzymałam maila, że do mnie zadzwonią w ubiegły weekend. Niestety do dziś cisza i nie wiem czy jetem traktowana poważnie jako potencjalny opiekun psiaka, czy nie i czy mam szukać innych psiaków do adopcji, ponieważ jestem zdecydowana na drugiego shihtzaka jako towarzystwo dla mojej suni, aby nie miała towarzystwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epc']Ok, zgłosiłam się, wypełniłam ankietę, podałam terminy kiedy mogę pojechać po psiaka, otrzymałam maila, że do mnie zadzwonią w ubiegły weekend. Niestety do dziś cisza i nie wiem czy jetem traktowana poważnie jako potencjalny opiekun psiaka, czy nie i czy mam szukać innych psiaków do adopcji, ponieważ jestem zdecydowana na drugiego shihtzaka jako towarzystwo dla mojej suni, aby nie miała towarzystwo.[/QUOTE]

Przy takiej ilości psów jest masa roboty a rąk zawsze mało. Oprócz tego dochodzi odpowiedzialność za wybór jak najlepszego domu dla tych biedaków. Domu troskliwego, cierpliwego i najwspanialszego, żeby psiakom było już tylko dobrze, bo dawkę zła otrzymały już maksymalną.
Jeżeli nie oddzwonili to może spróbuj do nich zadzwonić.

Link to comment
Share on other sites

W Żorach jest cudowny domek:loveu:, kobieta po nocach nie śpi...emailami mnie zsypuje, wydzwania do mnie i męczy potwornie;), czy ma Ona jakieś szanse na adopcję? Pisała do fundacji, dzwoniła nie raz, rozmawiała ponoc z p. Jolą i ciągle nic:shake: Ja domek polecam, sprawdzony i kochający bardzo zwierzęta:loveu:
Pies maltańczyk(kastrat) jest rozpieszczany, ma wszystko co najlepsze i wiem że bieduli niczego nie zabraknie...
To fotka psiaka tej pani:loveu:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc05686ew.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2852/dsc05686ew.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...