Jump to content
Dogomania

Brygada MM czyli Misiosława Wredniasta i Pan którego imienia wymawiać nie wolno :)


Matyk

Recommended Posts

Ojć, na pewno będzie pochodził z hodowli Nadobnisie, ale to jeszcze nie ten miot. Sunię bym mogła odebrać dopiero za ponad miesiąc, a wtedy będę miała zapierdziel przed maturą, więc głos rozsądku nakazał mi poczekać, choć w piesku już się zakochałam, ech. Ale to nie zabawka, tylko poważny obowiązek i chcę się nią zaopiekować po maturze, jak będę miała więcej czasu, o.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój też daje bez komendy i to tak że paszcze mi do ryjka wsadził jak ziewałem :/
hehe mi też się MEfi najbardziej z Bajesr staffu spodobał z tych wszystkich psiaków a co do Ciebie tak więc publicznie Gratuluje hehe choć Goldie też śliczna no ale dobrze ze masz rozsądek hehe którego mnie często brakuje :p

Link to comment
Share on other sites

Och, jakie całuśne te wasze maluchy, no. :-D

Tobie? Myślę, że tobie go akurat nie brakuje, ale jest wielu ludzi, którzy są w stanie wydać na psa dajmy na to 2000zł, tylko co z tego, skoro nie dbają o niego, nie rozwijają go, a często kupują tylko dlatego, że ich dzieci chcą, a powiedzmy mają alergię? To jest nie fair.

Link to comment
Share on other sites

heh no wiesz często brakuje choć o zwierzaki dbam ze wszytskich sił , to jednak wiadomo czasem każdemu troche brakuje :p a co do tego co napisałas to fakt to poprstu straszne i mega nie odpowiedzialne a najgorsze jest to ze całej grupie nie wytłumaczysz , żadko kiedy pojedyńczy człowiek słucha więcej osób tym wiekszy kłopot

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak jest. Dlatego np. ja w pełni rozumiem postawę hodowców, gdy zachowują dystans na początku. Dla psa trzeba wyjątkowo uważnie dobierać opiekuna. Szczególnie do wymagających ras. Np. ludzie wybierający grzywka powinni się nastawić na profesjonalną pielęgnację, a ci, którzy decydują się na husky'ego, że te mają trudny charakter.

Najcześciej jest jednak tak, że pies to pies, niewazne, jaka rasa, grunt, że ładny, że dzieci chcą to dawaj, kupujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tasha']głos rozsądku nakazał mi poczekać, choć w piesku już się zakochałam, ech. Ale to nie zabawka, tylko poważny obowiązek i chcę się nią zaopiekować po maturze, jak będę miała więcej czasu, o.[/QUOTE]

super podejście :) oby każdy miał takie!

Nadobnisie to świetna hodowla, mają naprawdę śliczne grzywki, gratuluję wyboru :)

[quote name='Matyk']Mój też daje bez komendy i to tak że paszcze mi do ryjka wsadził jak ziewałem :/[/QUOTE]

hahaha co za cudak! :loveu: już się nie mogę doczekać aż go poznam i wymiziam! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

mały troszke już zarósł ale narazie to musi poczekać ojciec musi grype z walczyć i stresa zabic hehe w tedy ciotka Izka będzie maltretować hehe, no i mam nadzieje ze sesja tez bedzie bo ja sie na fotografa nie nadaje a co do spotkania w Ferie to zarabisty pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...